Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Смяна на парола


ne4o

Въпрос

Здравейте!Има подобна тема,но е заключена,затова отварям нова.

Батерията на 5-ца се скапа и махнах акаунта си,преди да го занеса в сервиза.След смяната не ми приемаше данните за акаунта.Искаше ми код,който би трябваше да пристигне като СМС на моя номер.Понеже не получих такъв,върнах направения бекъп от ПЦ-то.Всичко си тръгна нормално,но ми изкача съобщение,да си въведа паролата.След въвеждането и,отново ми иска въпросния код,който така и не получавам.Опитах да си вляза в акаунта през ITunes,но пак ми иска код.Използвах опцията "забравена парола",въвеждам телефонния си номер,излиза съобщението,че инструкциите са изпратени,но такива не получавам на мейла или тел.номер.Може би,трябва да звънна на съпорта,но английския ми е зле и затова търся съдействие от вас.Може би пропускам нещо,затова ще съм благодарен на отзовалите се.

ПП:Реших да опитам да деактивирам Find MyiPhone,за проба и странното е,че ми прие паролата.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Първо това проверих.И там няма нищо.При опит да сменя паролата,ми излиза прозорец,в който трябва да въведа телефонния си номер.Нарочно въвеждам грешен номер и не се случва нищо.Когато въведа правилния,ми изписва,че ще получа инструкции на телефона.Затова съм сигурен,че съм регистрирал правилно номера си,но все пак не получавам СМС.Пробвах с промяна на настройките на СМС,като изключих IMessage,но пак не получавам нищо.Другото,което е странно,че включвам и изключвам Pind My Phone,с паролата си без проблем.Не съм пробвал да изляза от акаунта си в телефона,защото не знам дали ще мога да го вкарам в последствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...