Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка на bluetooth преносима колонка


Wayward

Recommended Posts

Големината е най-важния фактор,нещо подобно на jbl go,jbl flip или logitech x100.Иначе съм чувал по-големите и звука е невероятен,но просто за целта на използването размера е от първостепенно значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Nokia 360 от 4 години и съм супер доволен, бил съм с нея на море, планина и къде ли още не! Става за партита и батерията държи мноооооого дълго време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китаец, колкото малка чаша за кафе, звукът кърти и има всякакви дупки освен блутуут-а.

http://cellphone-bg.com/Bluetooth-kolonka-MF-610-car-kit

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради отзивите от купувачи избрах тази:

http://www.aliexpres...c2-eb66637744e9

Много високо качество на изработка и материали.

Доста добър звук за размера и цената си.

..и да не забравя-як бас !!!

Редактирано от AresP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че си я поръчал , пристигнала е , пробвал си я и я препоръчваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам реплика на Beats By Dre Pills,но от първите,когато още бяха 50тина $.Много съм доволен,има всичко ,което и истинската,даже нивото на батерията излиза в нотификейшъна на айфона :smile: Звука е супер,свири силно,единствения недостатък е,че не свири флакове.Сложил съм и 16гб карта,няма проблем с разпознаването,радиото е чувствително,хваща всичко!Айфона я намира веднага по блутуут и хваща на прилично разстояние.Батерията дъежи доволно,8-10 часа.Доволен съм! :smile:

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,поръчах я,пристигна за две седмици и вече двайсетина дни я ползвам!

Първо гледах и пробвах най-различни по магазините в Бг.Харесваха ми само тези от над сто долара.

Избрах това заради отзивите от купувачи най-долу на линка..има над 120 страници отзиви от различни държави,погледни ги...

По-добро за тези пари според мене няма.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шайоми почват сериозно да къртят с цени във всяка ниша, май?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се поне две мнения да са за една и съща колона.Сега дилемата е голяма, всеки е предложил различна и доколкото виждам нямам вариант да чуя нито една от гореизброените.Благодаря за всички предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах вчера същата , препоръчана от AresP и ако не ти е толкова спешно , до 10-на дни ще мога да дам мнение и аз....

П.П Алекс , тия Шаоми някаква реномирана китайска марка ли са ? За първи път чувам (купувам ) нещо тяхно?

Редактирано от gosta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това се светнах . Имах в предвид, свестни ли са им продуктите , ако си ползвал и имал опит и така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм притежавал, играх си с RedMi note и мога да кажа, че е силна работа за парите. Мисля да си купя техния смарт часовник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с фитнес гривната им и е перфектна за 20$. Направо си е качество. Пулс, сън, стъпки и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам;)Mi band s1?Аз я поръчах вече:)))

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гривната я има и в българския магазин, по-скъпа е, но пък е с две години гаранция и няма да се чака за доставката:

http://www.xiaomishop.bg/%D0%90%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1%80%D0%B8/MiBand-1S

За съжаление не видях колонки, асортиментът е доста ограничен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как по скъпа, това да не е цена за два броя. Добре две години гаранция, но за тези пари ще взема на мен и на жената от ибей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто давам алтернатива, виждам надценката, нямам нищо общо със сайта. Аз лично мразя да чакам със седмици доставка и бих предпочела местна гаранция, това е моята гледна точка. Иначе даже промоции има и намаления съм виждала по ибей и други онлайн магазини.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не те обвинявам. Просто мисля да взема две и тогава нещата придобиват друг изглед.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега разгледах, в ибей са на средна цена над 30 долара, докато в алиекспрес са по-евтини, но там няма плащане с пейпал, а и в момента празнуват заради китайската нова година, та не видях повече подробности. Явно българския магазин пазаруват от ибей и затова е толкова по-скъпо, не знам, аз нямам доверие да си вкарам данните на картата в али-то и до там приключвам с личния избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-Mi-Band-Smart-Sports-Wrist-Bracelet-Waterproof-Tracker-Fitness/321917001462?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D34859%26meid%3Dc08cfee18d51491d8b039539c1de000b%26pid%3D100005%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D141510595118

-тук е 14 долара.

Малко съм зле с английския и не съм сигурен дали е оригинал, ако може някой да хвърли едно око. Да поръчам ако е истинска.

Извинявам се на колегата, че изместихме темата сериозно.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригинал е, но доставката от Щатите ще ти дойде дебела, и ще е по-евтино да го вземеш от Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...