Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Мисля, че си от Перник.

Обясни ми, защо трябва една година да ям всички ху***ве на заключения телефон, като мога да си го купя отключен? И най-важното, oще преди ти да видиш тази твоя светлина в тунела, аз вече ще имам новия отключен модел iPhone. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

че цените са приемливи този път- така е, без спор :lol:

но определено не ви завиждам на чакането и на нервите и на парите за разговори с тези смотляци ... радвам се, че успях още в началото да се сдобия с тази джаджа :lol: единственото, което ме е яд е, че дадох малко повече отколкото беше нужно :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеше да изчакаш малко и да отидеш още на 31 юли в магазинът и да го вземеш, тогава нямаше да ти кажат, че нямат бройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е можеше, ама съм си лакомийка та не можах да чакам още 3 седмици :mrgreen:

Но иначе добре е ... доволен съм, че го имам :lol:

ако някой се колебае дали да си взима, то изобщо да не се колебае, ако има парите да си го взима, няма да има за какво да съжалява после :lol: :lol:

поне аз не съжалявам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си от Перник.

Обясни ми, защо трябва една година да ям всички ху***ве на заключения телефон, като мога да си го купя отключен? И най-важното, oще преди ти да видиш тази твоя светлина в тунела, аз вече ще имам новия отключен модел iPhone. ;)

Аргументите са ти напълно безпочвени! Аз за момента един х*й не съм изял със заключения телефон а ми е отнело точно 2 секунди повече, отколкото на теб ти е отнел за да мога да го ползвам пълноценно. Не виждам какво общо има следващия iPhone? Мен не ме бърка, че ми е заключен, за момента, а като излезе новия iPhone, и аз ще си го купя, няма да се фукаш само ти, я :biggrin: , и светлината в тунела ще е за човека, който ще купи сегашният ми iPhone, който ще бъде отключен малко след излизането на новия iPhone.

На въпроса ти, защо да ядеш х*я 1 година, има много прост отговор, защото от Глобул, явно по друг начин не искат да дават телефони, това първо и второ, че промоцията (офертата) важи до края на месеца, т.е. след изтичането на тази оферта, Глобул могат да сервират нова оферта, може да е по-добра, но може и да е по-мизерна, трето, ако всичко стане както се говори и нова доставка има септември някога си, положението може да стане по-сложно относно новата 3.1 и по-трудното й джейлбрейкване дори на отключен телефон без наличието на двата файла. Предполагам, че сега ще споменеш, че Гърция е близо, можеш от там да ходиш да си вземеш, когато имат бройки? Интересното е, че гаранцията важи само за Гърция и недай си боже да стане нещо с телефона трябва да мааш пак до Гърция и да трошиш нерви да се разправяш :)

П.П. Извинявам се предварително, ако пернишкото ми потекло не ми позволява да отговарям на софийската ти особа :Wink::lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боби, нека случайно да знам по-добре от теб какви са проблемите на ФЗ 3GS, защото най-малкото аз почиствам темите с оплакванията.

И въпреки, че е смешно да изброявам недостатъците на ФЗ пред ФО, ще го направя, но не заради теб.

Все пак, този форум се чете от много хора и рискувам да останат в заблуждение.

1. По-бърз спад на батерията.

2. Непостоянен сигнал и вероятност от no service.

3. Проблеми с 3G свързаността.

4. Проблеми с PUSH.

5. Проблеми с Location Services.

6. Невъзможност да ползваш актуален фърм, докато не излезе ънлок за него и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7. Аз съм корпоративен клиент на Мтел и имам един и същ номер от 1996 година (13 години), защо по дяволите трябва да мина на Глобул? Ако си на 16 години, ок. Но когато се занимаваш с бизнес и номера ти е известен на хилияди хора, как да го сменя? Мога да загубя потенциален клиент, от който ще спечеля няколко хиляди лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. По-бърз спад на батерията.

2. Непостоянен сигнал и вероятност от no service.

3. Проблеми с 3G свързаността.

4. Проблеми с PUSH.

5. Проблеми с Location Services.

6. Невъзможност да ползваш актуален фърм, докато не излезе ънлок за него и т.н.

Потвърждавам и 6-те симптома се появиха при мен със софтуерен ънлок :biggrin: Откакто е ФО - всички проблеми изчезнаха :smile: И докато другите 5 симптома бяха с променливи прояви, то 3G така и не успях да ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. По-бърз спад на батерията. - С UltraSn0w, да, но с Purplesnow, няма такова нещо :) Дори да пада по-бързо, не мисля, че проблема е голям, един ден доволно говорене ще издържи при всички положения, и да не издържи мога да го заредя буквално навсякъде.

2. Непостоянен сигнал и вероятност от no service. - Нито веднъж не ми се е случвало, за сега!

3. Проблеми с 3G свързаността. - Никакви проблеми нямам с 3G-то.

4. Проблеми с PUSH. - Push-а, за момента работи добре, не го ползвам интензивно, но за каквото ми е потрябвал бачка!

5. Проблеми с Location Services. - Никакви проблеми нямам тук.

6. Невъзможност да ползваш актуален фърм, докато не излезе ънлок за него и т.н. - Това е минуса, който признавам, но за 1 година колко ъпдейта ще излязат и колко от тях ще са ти жизнено необходими. Друго свързано с това, е че чакането става все по-малко с излизането на всяка нова версия, да се надяваме, че и за напред ще е така.

П.П. Не казвам, че ФЗ е по-добре от ФО, напротив, ясно е кое е по-доброто, въпроса опира до мизерийте, които правят Глобул и дали е чак толко зле да се вземе телефон на договор, въз основа на минусите и плюсовете.

Ти изброй минуси, аз ще изброя, според мен, защо не е чак до там зле да се подпише един договор.

1. Получавам телефона за 929лв., което е 220лв по-малко от ФО, и го получавам веднага, защото с договор дават.

2. Част от парите, които спестявам ги връщам под формата на месечни такси, които на мен ми се явяват като лизингов план, плащам им по 15лв. на месец, които няма да ме сбъркат и в крайна сметка пак съм 40лв. на далавера + минутите и МБ-тие, които ми влизат в тези 15лв.

3. Като дойде време да се разделя с телефона, той ще е фабрично отключен или ще остава още малко да бъде такъв, което ми осигурява + при евентуалната продажба, а може и да не се разделям с него знае ли човек :)

Anthony, аз също съм клиент на Мтел, от '99г., не че има значение, и не съм минал на Глобул, джиткам си с Мтел, а Глобулската карта ми седи в портефейла, ако ми потрябва по-дълъг разговор с Глобулски номер или интернет на място, където не мога да ползвам WiFi, слагам Глобулската карта и ползвам благинките, които ми предоставя тя.

П.П.2 Искрено се надявам, когато излезе 3.1 да го отключат без проблеми, за да не казвате, казвахмте ли ти :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боби, нека случайно да знам по-добре от теб какви са проблемите на ФЗ 3GS, защото най-малкото аз почиствам темите с оплакванията.

И въпреки, че е смешно да изброявам недостатъците на ФЗ пред ФО, ще го направя, но не заради теб.

Все пак, този форум се чете от много хора и рискувам да останат в заблуждение.

1. По-бърз спад на батерията.

2. Непостоянен сигнал и вероятност от no service.

3. Проблеми с 3G свързаността.

4. Проблеми с PUSH.

5. Проблеми с Location Services.

6. Невъзможност да ползваш актуален фърм, докато не излезе ънлок за него и т.н.

аз пък нямам нито един от проблемите(добре де, само 6тия)? И пуш-а си работи... на мтел. Странна работа. Някои телефони проявяват собствено мнение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че толкова добре ви работят заключените телефони. Вие двамата сте уникални късметлии.

Почна да ме хваща яд, че не си купих и аз ФЗ. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз едно време бях будала, не бой се, ще отмине :biggrin:

П.П. Ако мислиш, че съм застанал да си измислям, да направим тест. Нека и други с 3GS да пишат дали имат проблеми с purplesnow-a и purplerain-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали си измисляш или не си е твоя работа. Има достатъчно писано за тези проблеми, и в нашия форум, и в нета. На който му трябва ще прочете.

Ако всичко беше тъй прекрасно нямаше да се продава по-евтино, нито пък някой по обявите щеше да пита дали е ФО или ФЗ.

Разбрахме твоето мнение по въпроса и не го повтаряй отново.

И не ме квалифицирай какъв съм, защото би следвало да си запознат с правилата на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Днес бях в един от магазините на германос за си провам кьсмета, но на входната врата беше мой приятел, който бе управител там. Попитах го за новото произведение от apple на което той ми отговори напьлно спокойно, че имат от всички модели, но иска 50лв капаро. Казах му, че не ми е проблем да оставя цялата сума, но искам апарата да бьде фабрично отключен, при което той каза, че това е невьзможно, защото били сключили договор с водафон и не им е било разрешено да се продават без него! Печалбата на глобул била само в абонаментната програма с Която давали апарата...

Каза ми, че в следващите 2 месеца нямало да мога да го взема отключен при тях, защото apple щели да го пуснат в свободна продажба чак когато видят конкорентен продукт на пазара... При което аз се изнервих максимално и за да не дигам скандал си заминах!

Поздрави, Крис!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

водафон, о, боже :biggrin: Това ми оправи деня. Иначе.. чудят се вече какво да измислят, за да избягат от продажба без договор, аз ви съветвам да звъннете не Германос/Глобул, на главните офиси/централа в София и да питате дали предлагат отключен за 1149 лв, както сте прочели в една брошура. Ако от там ви кажат, че предлагат - мърдане няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Историята с тези Iphone-и е много трогателна:) Четох някъде че Apple не може да посрещне търсенето на пазара (за което им свалям шапка в тези времена на световна криза) и до голяма степен отдавам цялата тази суета на това. Иначе и в Италия е същата цигания - пратих майка ми да пита - "мии имаме един, но ако го вземете с договор.. иначе нямаме" ??? В крайна сметка купих оттук, ФО 16 ГБ, от Глобул но без договор, 1149 лв, обаче с познати... Предполагам че до няколко месеца производството ще насмогне на търсенето и циганиите ще попрестанат:) Харесвам продуктите на тази фирма, но самата фирма невероятно много ме дразни със стремежа си да контролира всичко и да поставя изкуствени ограничения на клиентите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3G 8GB **

за настоящи абонати на GLOBUL 859

iPhone 3G 8GB **

с опция за отключване 949

iPhone 3GS 16GB **

за настоящи абонати на GLOBUL 1039

iPhone 3GS 16GB **

с опция за отключване 1149

iPhone 3GS 32GB **

за настоящи абонати на GLOBUL 1229

iPhone 3GS 32GB **

с опция за отключване 1349

Това е официално в сайта им.

Офертата е в сила, и ако отказват да ви продадат фабрично отключен, е грубо нарушение!

Не могат да си интерпретират правилата както си искат, да унижават потребителите и да потъпкват законите.

Пускайте жалби!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ме ядосаха тази сутрин от Глобул. Звъни ми някаква служителка и казва, че утре ще има телефон само една бройка и понеже съм бил един от първите обадили се, ми се обажда сега, след мене имало други хора. Още преди да съм гъкнал, ми казва, че понеже е проверила, че съм си преместил номерът от Глобул на М-тел и ме пита ще подпиша ли абонамента програма, защото е само една бройка и неможело да се продава отключен. Казах и, че абонамента програма няма да подпиша при никакви условия, че заблуждават хората и мисля да се оплача в КЗП и при това каза, ами ако доставят повече бройки утре ще ви се обадя.

Edit: Пост от Spam box-a (a.k.a старият форум) от вчера на някакъв, който предполагам, че е служител в Германос съдейки по ника

Разбрах че тука много сте се оплаквали от Глобул че некачествено предлагали теефончето.Искам да разясня някои работи малко от впечатления.Писна ми да ме питат някакви комплексарчета за iPhone които ще го вземат на изплащане или цената им е висока.Цената на 8 Гб в момента е 419 лв.Да вярно е таксата е 80 лв на месец.

Но не получавате малко в замяна.Тва не е пазарлък. Телефона не е за всеки.Не е за келешчета които искат да го зема на изплащане майка им.Това не е Нокиа 1208. Логично е да не може на изплащане...щеше да се напълни с ИФони и сякви тъпанари щяха да имат. И някакви дето искат да го земат с 5лв на месеца ама ако може без пари щото чували че в Америка е така.Ама в Европа таксата е 60 Евро...Ако тука има такава ще оревете света и пак нямаше да ви изнася.На който няма пари никак няма да му изнася.Никой няма да ви даде без пари или да ви смукне 200 лв от цената като разкажете какво сте видели в Испания за iPhone.Или пък да ми идват да кандидатстват за телефон на 1300 лева с заплата 350лв.Е няма как да ви одобрят освен ако не са слепи.И Това защото ан 1300 е отключен.Е да ама ако сте такива разбирачи като идвате в магазина и претендирате че знаете в форумите кво се пише,то тогава знаете предполагам че може да се отключва за 5 мин телефона.Не да обеснявате колко е скъп и го искате отключен.

АМИ ОТКЛЮЧЕТЕ СИ ГО ДЕ!!! Това продавач ли очаквате да ви научи?НЕ КОНКРЕТИЗИРАМ НИКОГО ОТ ВАС.МОЛЯ НИКОЙ НЕ СЕ ЗАСЯГА.А някои от вас може би ще се разпознае. Е вие си стойте с Нокиа 1200 ако все още не сте си взели iPhone, ако сте го взели вече ви е мъка а?

Това с отключването ме разби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя дето го е писал е някакъв пълен нещастник. Не мога да повярвам, че този индивид им е служител. Изреченията са му като на 14-годишен. И всички тия глупости с комплексите и колко всъщност всички били бедни и някакви нокии па не знам си какво...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично съм съгласен с "germanosa", тъй като хич не ми се гледат по улицата момчета с розови тениски да се фукат с такива неща. Ако се замислите, ще страда и форума, поради наплив на... юзъри като wrathchild, ако го помните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оле тоя човек много обича нокия 1200,може би и той я има.А иначе това което говори той и "гроздан" ми говори: Искам да се направя на най - големия никой да не е като мене.Извинявайте,ама аз може и гол да хода и да имам айфон шото така ми е кеф.И тоя германоса не знам още как не са го уволнили.Мен би ме било страх да отида при него да пазарувам.Той... Като ми се развика там че ако искам на лизинг да си зема 1200 :mrgreen: аз ще се извърта и ш си тръгна.Не е задължително да имам 300 лв заплата за да искам лизинг.Може и да искам да си зема тел без да ми влияе на бюджета.А до гроздан - Най - добре не говори за другите , защото и ти не си от най "Извисените" Юзъри.Не че аз съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. По-бърз спад на батерията.

2. Непостоянен сигнал и вероятност от no service.

3. Проблеми с 3G свързаността.

4. Проблеми с PUSH.

5. Проблеми с Location Services.

6. Невъзможност да ползваш актуален фърм, докато не излезе ънлок за него и т.н.

Потвърждавам и 6-те симптома се появиха при мен със софтуерен ънлок :Wink: Откакто е ФО - всички проблеми изчезнаха :) И докато другите 5 симптома бяха с променливи прояви, то 3G така и не успях да ползвам.

Да кажа и аз две думи. Нито един от 6-те проблема нямам. Наистина ми е чудно какво си правите телефоните та да ви се появяват тези проблеми.

Единствено мога да призная причината на Anthony, но като я чета си правя извода, че за него не е проблем да даде малко повече пари за фабрично отключен телефон. За останалите са турбо симовете и софтуерите за отключване.

А а тарифните планове на Глобул са просто абсурдни за това, което предлагат. 1200 към глобул абонати ... не мерси. То проблема е във всичките ни оператори де - все пак най-високите цени на мобилни разговори и услуги в Европа и почти най-високите в света. Докато ЕС не се намеси и регулаторния орган на компаниите за телекомуникации не ги притисне няма да има кеф в България - 90% от населението ще брои минутите които им остават от тарифния план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна обаче, не може да искаш от оператор, който работи с пазар от няма и 7 милиона души, да поддържа цени като оператори които имат по 30 милиона абонати, че и повече. Тъй че според мен, цените тук никога няма да са като на Водафон или AT&T. Това е мое лично мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...