Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

....

Да кажа и аз две думи. Нито един от 6-те проблема нямам. Наистина ми е чудно какво си правите телефоните та да ви се появяват тези проблеми.

.....

Ами обясни какво правиш по-различно от останалите, за да се научим. Сложи ли си 3.1-b3 да пробваш българската клавиатура? Както си личи по поста ти, 3.1 не би трябвало да е проблем за теб :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора нещо се бъркат колко е еВтино на АТ&Т но са в досадна грешка. Най-скъпите минути и услуги са в US. Някъде дори имаше статия по този въпрос, а дори да не е така само си сметнете че се плаща на входящи обаждания и смс което не е много готино. Може да е ефтино на фона на доходите им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама в Австрия телефона се взима за 150 евро (300 лева) като имаш план за 50 евро на месец, което са 100лв, близко до 80-левовия план на Глобул, където телефона ти излиза 599 лева :Wink:

А и плана за 50 евро имаш 2000 минути към всички мрежи в целия ЕС, още 1000 минути към Т-мобайл, 1000 смс-а, 3гб нет и отделно приспадат 50 евро от една от първите фактури.. Доста повече в сравнение с умрелия план на Глобул... Лично на мен ако ми бъде предложен тоя план за 100 лева, и телефона за 300 - минавах на Глобул, а правете си сметката за разликата в стандарта с Австрия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора нещо се бъркат колко е ефтино на АТ&Т но са в досадна грешка. Най-скъпите минути и услуги са в US. Някъде дори имаше статия по този въпрос, а дори да не е така само си сметнете че се плаща на входящи обаждания и смс което не е много готино. Може да е ефтино на фона на доходите им...

Не мисли че се бъркам.

Въпроса е какво ти предлагат за сумата която плащаш като такса, и колко е на минута цената.

И нищо лично, но евтино се пише с (в) не с (ф)...

Това е "досадна грешка".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Европа съм съгласен, че има по еВтини разговори за US не. Колкото за досадната грешка мерси много че ме поправи само се чудя дали неможеше да го направиш по тактично... Но явно не, съжалявам че сам ти додасил...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора нещо се бъркат колко е еВтино на АТ&Т но са в досадна грешка. Най-скъпите минути и услуги са в US. Някъде дори имаше статия по този въпрос, а дори да не е така само си сметнете че се плаща на входящи обаждания и смс което не е много готино. Може да е ефтино на фона на доходите им...

Извинявай, но се плащат входящите разговори от стационарен телефон, т.е. не всички входящи. Така трябва да бе навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм си сложил 3.1-b3 няма и да си сложа. Мога да си кача тази версия, макар че не умирам от желание да ползвам бета софтуер. Още по-малко ми е важно пък да пробвам българската клавиатура - като излезе официално 3.1 ще я пробвам, бъди сигурен. Съжалявам, че не съм гъзар като теб да пробвам новите софтуери веднага като излязат - много си готин и аргументите ти са отлични.

xcit3 - хммм нека видим дали се бъркам. За $89.99 на месец получаваш - 900 минути от 7 до 19 часа от понеделник до петък. От 19 до 7 всеки делник и събота и неделя са ти неограничени - към всички оператори + Канада. Освен това в тези $89.99 се включва и плана за трансфер на данни - неограничен. За $5 получаваш 200 смс-а на месец към всички мобилни оператори. А да забравих ли да кажа, че неизразходваните минути от тези 900 се натрупват към следващия месец. 3GS 16GB = $199 = 271лв - заключен към мрежата на АТТ.

Какво предлага Глобул: За 79.90лв на месец - 2ГБ трансфер на данни, 1200 минути САМО в мрежата на Глобул, 250 смс-а и 250 ммс-а САМО в мрежата на Глобул. 3GS 16GB = 599лв - заключен към мрежата на АТТ.

Не се заяждам с теб пич, просто говори ми с цифри иначе няма как да ме убедиш в нищо, което си мислиш, че може да е така както си го мислиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:eek: Аз преди 5 години спрях да си проверявам сметката, а :eek: след това и минутите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антоне, би ли ми обяснил как ще си качиш 3.1 след като телефона ти е ФЗ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10116235197786568891251476730LgwGHJ6kXjU3ULrXJgvV.PNG

Разяснявам:

Вляво са изразходваните минути/смс-и/ГБ за месеца до момента, а след слеша са оставащите минути/смс-и/ГБ.

1000-та СМС-а са за целия ЕС.

За това удоволствие плащам ?19,90 на месец.

Телефона ми е 3G и си го взех преди 3 месеца за ?150.

Това относно тарифните планове... :mrgreen:

@ammcfc:

Предполагам че не е трудно ако си го ползва с картата на Глобул! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз такова усещане имам :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

xcit3 - хммм нека видим дали се бъркам. За $89.99 на месец получаваш - 900 минути от 7 до 19 часа от понеделник до петък. От 19 до 7 всеки делник и събота и неделя са ти неограничени - към всички оператори + Канада. Освен това в тези $89.99 се включва и плана за трансфер на данни - неограничен. За $5 получаваш 200 смс-а на месец към всички мобилни оператори. А да забравих ли да кажа, че неизразходваните минути от тези 900 се натрупват към следващия месец. 3GS 16GB = $199 = 271лв - заключен към мрежата на АТТ.

Какво предлага Глобул: За 79.90лв на месец - 2ГБ трансфер на данни, 1200 минути САМО в мрежата на Глобул, 250 смс-а и 250 ммс-а САМО в мрежата на Глобул. 3GS 16GB = 599лв - заключен към мрежата на АТТ.

Не се заяждам с теб пич, просто говори ми с цифри иначе няма как да ме убедиш в нищо, което си мислиш, че може да е така както си го мислиш.

Хубаво въпроса е до колко ти е небходимо това количество МБ и минути. Съгласен съм, че има по добра пазарна политика особено в ЕС и е факт, че родните оператори си прасвят каквото им е кеф. Но щом не ти харесват плановете си го взимаш без и това е. В САЩ ситуацията с цените е малко по различна. Прост пример е PS3 Slim там е 299$ тук ще бъде 299 евро :Wink: това важи често за голям част от стоките но не винаги.

Споко несмятам че се заяждаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минете на Вивател и с единия крак ще цопнете в тарифните планове на ЕС. 13 години робувах на Мтел, плащах си като поп, и какво видях насреща, някакви си мизерни точки които така и не използвах. На кого са притрябвали. Спомням си как преди 2 години само за един ден инжектирах на Мтел скромна сумичка от около 30 лева без ДДС за интернет трафик. Не ги виня, бях новак в сферата с iPhone, но сега без да се притеснявам за това EDGE не ми е спиран от 2 месеца и се разделям с 20 лева на месец за 750 МБ плюс натрупване за следващия месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво на Вивател е, че прехвърлят минутите за другия месец.. иначе покритие - ад, поне там където ми трябва. И общо взето трябва да си говоря сам, понеже няма с кого да говоря на Вивател :lol: Oт 295 контакта в личния ми телефон, в служебния не мис е брои, та от 295 имам 204 мтелски номера, 55 глобулски и останалите са Вивател/домашни...

Имам и вивател симпатия да си говоря с гаджето, само за това са ми полезни :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минете на Вивател ....

Напълно вярно - аз съм един от първите абонати на mTel ( картата навремето струваше към 300 лв. ), но накрая ми писна да ме правят на маймуна и се "пренесох" заедно с номера си към Вивател ( и с цялата група де) - тарифите им и условията, които предлагат са върха :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PL87, какви минути бе мен. Важното е кибер пространството да е в ръцете ти където и да си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление и там не е така, пак казвам конкретно за мен. И на двете вили където отмарям, в Родопите и в Стара Планина - обхвата на Вива е от 0 до EDGE, а на Мтел е от EDGE до 3G, като вивателския разпада доста често и трябва да си търся обхват из двора ;)

Аз затова първто тествам обхватите тогава активирам пакетите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минете на Вивател ... 20 лева на месец за 750 МБ плюс натрупване за следващия месец.

На мен тези 750 мегабайта са ми малко, в Мтел съм за 30 лева на месец 10 Гигабайта без натрупване за съжаление :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'ва е тая оферта 10гб за 30лв, аз виждам само 10гб за 60лв.. ? Или не са актуални цените в сайта? Аз иначе ползвам 1гб за 24 лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За корпоративни клиенти цените са други. Не гледаме в сайтът, а се обаждаме на персоналния ни акаунт мениджър, той идва в офиса и почва да ни лъже каква голяма далавера ще е ако направим еди кво си, почваме пазарлъци и на края се стига до някаква договорка. Друг е въпросът, че съм абслолютно убеден, че 10ГБ не може да направиш трафик на месец, освен ако телефона не ти е основният компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа.. корпоративни клиенти, ясно :rolleyes: Може да се пробвам на служебния за някаква такава оферта, ама на личния няма как. Иначе се присъединявам към мнението ти, на мен повече от 1гб ми е много. Ползвам мобилния нет за кореспонденция и брауз, без мултимедия, така че 1гб е перфектно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има представа кога ще се появи в Глобул ?

Аз много усилено търся от 2-3 седмици насам, НО не мога да го намеря. Искам от Глобул да го взема, в Германос ми казаха 1149лв само за апарат преди 1 седмица,не уточни отключен или не.

Аз мисля да си го взема с б-конект и да си го разкодирам сам, не ми се дават 120лв отгоре за фабрично отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...