Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Във всички магазини ли ? Защото утре ще имам път по Плевен и ако трябва ще звънна още сутринта да запазя бройка уж за с договор пък на място ще се карам.

Edit: Май пак не са се разбрали за кой петък. Днес в Плевен нямаше нищо в Глобул, а и незнаеха кога ще има...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се обадиха от ГлоБул, че имат 16-ки и че мога да си го взема на договор утре! Бях дал 50лв. капаро при условие, че ще взема апарата на договор, а утре ще отида, ще взема 3GS-ката и веднага ще прекратя договора! Така ще платя 930+ 12х14.90=1108.8лв. Айде утре ще ви кажа какво е станало!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ще си имаш заключен телефон :confused: При такъв случай по-добре не си прекратявай договора ами ползвай картата, когато ти трябва интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха,че ако го прекратя ще ми го отключат? Ще питам изрично пак утре! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме съмнява. Питай, питай, че като нищо може да са те послъгали. Опитни са в това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва най-вероятно и 'такса отключване' да платиш.. и пак ще стане над 1149 :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо да плаща такса отключване? Той все едно си е изкарал пълното време от договора и следва безплатно отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такса отключване не съществува. Има цена на апарат без договор и това си е реалната цена на телефона. Цената с договор просто е субсидирана от оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, не мога да ви разбера, как пък не ви писна по 9876432465465465 пъти едно и също да дъвчете, макар, че всичко това вече беше разисквано... ТУК

Явно всеки, който реши да се изяви, без да е следил темите, и без да е чел, просто си графоманства, и винаги се намира някой с "титла", като tonygti, който да се закачи и налее масълце в огъня, та се започва пак отначало... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно време гледам да не пиша много много в темите, защото само викате, че спамя, но просто исках да кажа относно това откючване. Проблем ли е, че разискваме неща, които много хора ги интересуват... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се прави по 1000000000 пъти в различни теми – да!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хихи..., днес дойде цяла една бройка в магазин Германос (Стара Загора). Незнайно от къде се пръкна с найлоните, но едно приятелче остави капаро за нея. Странно ми е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А отключен ли ще го взима ? Защото и на мене ми казаха, че днес в Плевен има в наличност, но ме уговаряха за договор. Аз им казах да ми се обадят след 10 мин. Никой не звънна и те в последствие затвориха магазина. Утре сутрин ще им звъня и ще се уговарям за отключен. Дано да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отключен, без договор. Е все още не де, 72 ч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При това отключване телефона си седи при теб, а те го правят дистанционно ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавят IMEI на телефона в активационните сървъри на Apple и когато си активираш телефона през iTunes се отключва.

П.П Тези "селяци" от Глобул работят ли в неделя, защото в магазинът им в Плевен е като след бомбардировка. Никой не вдига БТК телефона, нито мобилният телефон от който се обаждат на хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това им е практика да не вдигат телефоните, само някой магазини си ги вдигат, но повечето са над тия неща :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, ако има инфо, че са заредили бройки, нека пише тук, ще съм благодарен. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен продължават да си имат бройки, само че се правят и създават изкуствен дефицит, за да си пробутват смешните договори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм убедена...

Никой ли не обръща внимание на това от ТУК:

Промоционалните предложения за закупуване на мобилен телефон iPhone 3GS или iPhone 3G с абонаментна програма са валидни до 30.09.2009 или до изчерпване на количествата.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма бройки. Поръчани са прекалено малко и ги продават постепенно за да поддържат интереса. Неможе всичките бройки да ги продадат за 1 седмица и само да чакат до следващата доставка. Доколкото разбрах от мой приятел, който работи на по-високо ниво в Глобул до 1-2 седмици чакат по сериозна доставка, т.е около 15 септември и нататък, същото което казват и в някой от магазините за дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има представа кога ще се появи в Глобул ?

Аз много усилено търся от 2-3 седмици насам, НО не мога да го намеря. Искам от Глобул да го взема, в Германос ми казаха 1149лв само за апарат преди 1 седмица,не уточни отключен или не.

Аз мисля да си го взема с б-конект и да си го разкодирам сам, не ми се дават 120лв отгоре за фабрично отключен.

ако някой си купи телефон без договор от германос да го напиши тук, ще му бъда благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха,че ако го прекратя ще ми го отключат? Ще питам изрично пак утре! :)

какъв е резултата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...