Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Честит ми телефон. Взех го от Плевен с договор и до няколко дена Ще го прекратя. Разговарях с 123 и ми казаха, Че телефонът трябва да се отклюЧи след прекратяването.

П.П съжалявам за главните букви, но пиШа от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, след 10 дена переговори с Глобул и 15 дена чакане вече съм горд собственик на 3GS 16GB. Днес в Бургас бяха получили 3 бройки а имаше записани 10 човека , и незнаеша кога пак ще получат. Само едно уточнение аз го взех на договор с абонаментен план и за сега ги даваха само на такива клиенти записани предварително. Имам и един въпрос на който не му е много тук мястото но все пак: Има ли проблем да ъпдейтна itunes до 8.2.1 зашото до сега бях с 8.1 и трябва да вдигна версията за да ми види телефона. Благодаря предварително . Утре ще го оправям защото сега тръгвам на работа и нямам време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сложи последен iTunes и тогава пипай по телефона

внимавай довечера да не излезе iPhone OS 3.1 и да направиш автоматичен ъпдейт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дават ги само с договори. А и лъжат, че телефоните били кодирани към картата. Вчера една се опита да ми развива тази теория, но като я питах дали ако си взема карта на договор и не я ползвам 1год магически телефонът се отключи към цялата мрежа. Мизерници !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дес си закупих едно "бижу" 16 гб от Пловдив на договор :Wink: Докато плащах обаче, един човек попита дали има отлючени, а те му отговориха, че има само заключени и че аз дефакто взимам последната бройка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит ми телефон. Взех го от Плевен с договор и до няколко дена Ще го прекратя. Разговарях с 123 и ми казаха, Че телефонът трябва да се отклюЧи след прекратяването.

SpyDeR като си прекратиш договора кажи какво е станало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес купих от Казанлък и ми го отключиха без проблем и никакви уговорки за договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес купих от Казанлък и ми го отключиха без проблем и никакви уговорки за договор.
това е лъжа
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е хубаво хората на изкуството/твоята професия е такава/да бъдат такива неверници,заповядай в Казанлък и докато преглеждаш телефона ще ти покажа и VCC-311 ако знаеш какво е това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в глобул на ул.Съборна в София:

- Имаме мейл "отгоре" да не продаваме без договор. Да знам че е нарушение, обаче така ми е наредено! Заплашен съм че ако продам без договор - разликата ще я плащам аз!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ем хубаво, ще си ги взимаме с договор, ще ги прекъсваме, а пък 40 лв по-евтин телефон ще си го плаща Глобул :):lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да плащат нищо Глобул! Напротив, даже ще спечелят, защото те точно от договори печелят (в случая макар и малко), а от директна печалба сигурно нямат далавера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проста математика - отключен телефон 16 гб - 1149 лв. Телефон с прекратен договор 929лв + 12такси X 14.90лв = 1108лв = отключен телефон. На това аз му викам 40лв, който Глобул ще загуби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз пък казвам, че парите от таксите Глобул ще си ги прибере, а от директната продажба, печалбата или е изцяло за Apple или има някакви минимални трухи за Глобул. Затова нямат далавера поне на този етап от директна продажба. Поне аз така мисля, че е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То може да прекратиш договора, но телефонът ще трябва да се ползва с голбулска карта. Демек, ще е заключен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wrong ! Разговарях с един член на форума от Бургас, на когото са отключили телефона. Също така разговарях на 2 пъти с 089 123 и те потвърдиха, че телефонът трябва да се отключи след прекратяване на договора. Записах си имената на операторите и часът в който съм разговарял с тях. В магазинът на Глобул - Ловеч, ми казаха, че няма да има проблем да прекратя при тях договорът и после да се пусне молбата за отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как стои въпроса ако вече имаш платена такса, пак ли е 12 х месечната такса или 11?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам при вас как е, но тук от понеделник до днес са продали 4 или 5 бройки, всичките без договор. Може пък друг мейл да са получили след иск-а на КЗП.

п.п. 4 бройки, току що получих инфо. Двамата ги познавам лично, единия от тях лапна двете бройки. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как стои въпроса ако вече имаш платена такса, пак ли е 12 х месечната такса или 11?

Имах предвид оставащите такси, така го пише и в договора със ситният шрифт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам се по мизерното отношение на GloBul. Не исках да си играя, джейлберквам и какво ли не телефона, а просто да си купя отключен такъв. Уви, в магазина им до Народното Събрание ми казаха: "ИмаХме, ама само заключени и сега не знаем и ние кога ще получим, защото няма никъде налични". Отказаха ме от iPHONE за седмица. Опитах да питам в магазина им на Св. Неделя и.. О, чудо! Имали количества в провинцията! Ноооооооо.. Огромното НО.. САМО ЗАКЛЮЧЕНИ! Ако от Apple разберат как им се продават услугите в страната ни ще се откажат изобщо от България!

Защо GloBul (Cosmote)!?!!?? Защо не [strikethrough:1mf2mhp4]VIVATEL[/strikethrough:1mf2mhp4] VIVACOM или дори M-tel?!?!

За пореден (трети път) съм абонат на GloBul по принуда! И за пореден път за 12 месеца ще плащам само такси. Аман!

P.S. И това с изчерпването на количествата си е долна ЛЪЖА! Кой трябва да им направи проверка за налични количества? Явно никой! С извинението за "налични количества" М-тел си спряха, ако помните, предплатените карти с безплатни разговори след 21 ч. След което на черно въпросните карти се намираха на цени 60-150 лв. Сами си правете сметките дали пак не са ви прецакали от М-тел!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще те помоля да избягваш шарениите в бъдеще. Можем да четем и без всяка дума да е в различен цвят. Кой според теб трябва да им провери наличностите? Случайно да си забелязал, че последните 20 години живеем в демокрация и има частна собственост? Това са частни компании и имат пълното право сами да определят какво, как и на каква цена да продават. Да, дразни ме и мен тази цигания, но това е положението. Монополът винаги е водил до недостиг, манипулации, високи цени и какво ли не, но за всичко това трябва да се сърдите само и единствено на Епъл за рестриктивната им политика относно дистрибуцията на този продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква сметка имат Глобул, да се правят на идиоти когато хората търсят телефона толкова много ? Именно тази мисъл ме кара да смятам за тъпо твърдението, че видиш ли нарочно лъжат че нямало телефони и има толкова трудности със закопуването. Те имат сметка да продават Телефони.

Според мен производството не може да смогне с търсенето. Един приятел замина да учи в холандия и ми каза, че там също са го накарали да чака 2 седмици докато докарат телефони. 3GS става въпрос.

Затова обвинението че Глобул се правят и са некоректни не е съвсем правилно. По скоро както каза Антъни - шибаната политика на Епъл която при все уважението ми към фирмата ме дразни много. Аз съм с айфон първо поколение и съм страшно доволен но Ябълката на моменти прави големи простотий.

Както и да е. Надявам се че скоро ще има положително развитие по въпроса и Глобул ще получат солидна доставка за да могат да отговорят на търсенето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си ФЗ телефон 3GS за 1209 от глобуС с предплатена карта веднага след като го пуснаха в продажба. Тогава ми казаха, че можело само заключен да ми го дадът и аз се съгласих. Като веднага след това го отключих с purplerain/snow.

Сега въпроса ми е възможно ли е да искам да ми го отключат след като вече съм го отключил софтуерно и как да процедирам или съм изпуснал вече тоя влак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...