Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

Глобул да вземат да пуснат неограничен план и визуална гласова поща за да имат малко добавена стойност към този продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@roland -Те не се правят на ударени относно бройката, напротив - зарад тез китайци и в Америка не се намира навсякаде. Правят се на ударени относно отлючването... Не знам за какви будали и немислещи създания ни мислят за да ни лъжат дирекнто в очите, че имало само заключени... Ей за това ме е яд :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже, ако взема да извадя от тази тема само коментарите и чуденето защо и как се взема отключен телефон от Globul, и ги разпечатам на хартия, сигурно е стане том като "Война и мир".

Не разбрахте ли, че след като сте взели вече ФЗ, за да Ви го отключат, трябва да се откажете от всички суми, които сте им платили до сега, и /или да доплатите до най–високата им цена –1349лв., и пак не е сигурно, че няма да ви поразиграят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей разби мечтите на някой за чисто нов ФО iPhone 3GS за 1000. Щом ФЗ е 1350 ФО би следвало да е минимум 1500.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама и ти не включваш– 1349 лв по принцип е цената на Глобул за отключен, заключените са на по–ниска + абонаменти, или бикънект.

За да го отключат, трябва да доплатят до 1349лв разликата, или ако са предплатили, няма да им върнат нищо (оставали им на Глобул за"неустойка"), и не е сигурно пак, че ще се навият глобулци, защото имат интерес да те държат вързан за тях не само, за да вземат 12х ...(абонаментите), ами се предполага, че по този абонамент е понатрупаш и сметки, защото минутите в тях са малко, смс– ите са малко, както и ако надхвърлиш пакета нет– също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Права си :lol: аз разсъждавах за страйк цената от гледна точка на оператора. Глобул определено губи от предсрочно изплащане с цел отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми те точно затова правят тези въртели, не разбирам как толкова хора не го проумяват това, и нацвъкаха тука тема, както казах вече, с размера на "Война и мир", да се въртят около едно и също като котки около покрито мляко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че не им е за умрелите такси, а за това, което ще направите като сметка, там им е келепира ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе зависи...Като се плати неустойката за тях това е чист приход без осигуряване на услугата - > по им е изгодно неустойката да се плати отколкото месечни такси + няколко леФчета ако се изпуснеш случайно да надхърлиш пакета (ако въобще ползваш картата), защото те са длъжни да поддържат и тази карта, което си е разход реално погледнато ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви неустойки ? При прекратяване на договора се плащат само оставащите такси до изтичането му. Нищо друго. Това ми казаха в на 123, това пише в договора, така ми казаха и в магазините на Глобул. Немога да разбера какво още разнищвате. Отключен телефон няма да ви продадът. Купува се с договор и после се прекратява. Друг вариант не виждам. Ако ви се занимава се оплаквате в КЗП и ще мине още месец и накрая пак нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами именно,точно това съм написала по-горе,ако можеш да четеш- ако си предплатил абонамента, ти го задържат в качеството на неустойка, ако не си - искат да си го платиш. И айде сега,ако смяташ по-добре,отколкото четеш, я сметни, като платиш всичко това, какво излиза, и го сравни с написаното в поста ми.

А относно нежеланието им да го правят, и измислените обяснения, които дават - вече обясних мотивите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

гледам изписахте доста, та реших да се включа!

Днес бях в Бургас, в един от магазините на германос, и прекратих договора си, чрез който вземах iPhona си... Платих точно : 138.88лв. От тази сума 2.40лв Ми бяха от интернет, а останалите бяха неустойката.. Както и да е това Ми е 2-ри iPhone който отключвам в този магазин и то без никакви проблеми! В случая този телефон го взех с програма i250!

Поздрави!

Пс: тькмо Ми се обадиха от глобул и Ми казаха, че до 48 часа ще бьде отключен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами именно,точно това съм написала по-горе,ако можеш да четеш- ако си предплатил абонамента, ти го задържат в качеството на неустойка, ако не си - искат да си го платиш. И айде сега,ако смяташ по-добре,отколкото четеш, я сметни, като платиш всичко това, какво излиза, и го сравни с написаното в поста ми.

А относно нежеланието им да го правят, и измислените обяснения, които дават - вече обясних мотивите.

Ако това е към мен:

Моят отговор беше относно PL87.

Ако си вземеш отключен 3GS 16GB е 1149лв с ДДС. Ако го вземеш с i250 e 929+12*14.9=1107.8лв

За 32GB не съм разпитвал ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно, че аз си земах 16gb и платих 930 лева, а неустойката не Ми беше 12х14.9, а 134.88лв. Общо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и нещо ново, ако има писано за него се извинявам. Приятел си купи 3GS 16GB преди седмица от Германос без договор под предлог, че ще бъде отключен до 72 часа. Да ама не, и до ден днешен си е заключен и работи само с Глобулска карта (тикнахме му ultrasn0w де). На въпроса, защо не му е отключен все още телефона, му отговарят "вече не изпълняваме тази функция" или нещо такова. Утре ще разбера повечко и ще пиша. Запазвам правото си на промени, това не е окончателно. Така, че бъдете внимателни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А попълнил ли е молбата за отключване? Получил ли е обаждане от 123? Ако да, то тогава няма как да не го отключат. Незнам какъв е проблема. И аз чакам за отключване, но поне вчера в 6:10 ми се обадиха от 123 и ми казаха, че до 48 часа телефонът ще бъде отключен. Ще си изчакам срокът и след това ще почна да ги тормозя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли, че на Крис баща му е шеф в Глобул :) Късметлия определено но малко хора имат същия късмет ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха! Ми може би проблема не е в това кой колко кьсмет има, а кой кьде е отишьл! В смисьл вече 7-8 човека си земахме телефони от центьра в магазина на Германос... Може би там ги интересува само изгодата от печалбата на договора и след това не им пука за печалбата на шефовете им! Незнам... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що телефонът се отключи :mrgreen: :mrgreen: Просто си сложих м-телската карта, вързах към iTunes, iTunes сам се се свърза към iTunes Store и излезе вълшебният текст "Your iPhone has been unlocked"

П.П

И цялата процедура ми излезе с 90лв. по-евтино от отключената им версия. Дано да продават все повече и все повече телефони с договор. Иронично, но факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако в бъдеще няма мизерии от страна на Глобул (би било и безмислено наистина след като е прекратен договора) определено 10-20 дена чакане и малко повече разправия и дебнене, за да се спестят 200-300 лева за много хора си заслужава труда. Визирам покупката на ФО сравнено с други продавачи, не Глобул. Остава последните да задоволят търсенето, нещо с което явно не се справят. А в момента ако искаш сега и веднага и без нерви приготвяй 1500 левчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре и аз да питам :)

От Пловдив съм. Ходих "по магазините". Ситуацията е следната :

- Германос имат но не го продават без договор

- Глобул не разбрах дали имат с договор, ама май не

Като гледам имам следните варианти:

- Взимам от Германос с най-малкия договор и след това прекаратявам договора. Но от 123 ми казаха че "не можели да се ангжират с отключване на телефони на други доставчици"

- Взимам от Глобул и прекратявам договора.

- Чакам митичния петък в който и на мен ми казаха че ще има апарати.

Моля ви да споделите кой как е успял да се сдобие с фабрично отключен апарат, какви са проблемите на всеки от горните варианти и има ли други.

Много ме изнервиха тези тикви в Глобул и Германос. Човек отива с парите си да ги похарчи, те му се смеят в лицето и го правят на луд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

georgekodinov,

аз си го купих от германос на 25 август. срещу 20 бакшиш на единият продавач.взех го със наи малката тарива 14.90,лв. защо да прекратявам договора като 250 мб. 100 мин и 20 есм ползвам без пари, следя непрекъснато сметката 1 ст, не им давам повече, прехвърлил съм всички глобулски тел. на приятели и звъня от тел . останалото си ми е към мтл на другият телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво те мотаят от 123, звънни пак и ги попитай, ако прекратиш договор i250, какво трябва да заплатиш и дали телефонът, взет с договора, ще бъде отключен. Ако ти кажат "да може да бъде отключен", попитай с кого разговаряш и си запиши името на оператора и кога си говорил с него, за да си нямаш проблеми от типа "ама на Вас кой ви е казал, че телефонът се отключва !?!". Аз направих точно така и нямах никакъв проблем, почаках малко повече от 72 часа, но това е, защото служителите в Глобул Ловеч не бяха много информирани, какви документи трябва да им дам за да се отключи.

П.П Вариантът на goce също става, но зависи дали ти се ползват два телефона. Въпрос на избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...