Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За всички, които чакат отключен 3GS / 4 / 4S / 5 от Глобул


drank

Recommended Posts

А по вероятно, продуцентите на предаването да се сдобият с евтини телефони. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или Глобул ще вдигне цените и ще сложи само 2 годишни договори по 75 лева на месец :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Което не е невъзможно да се случи след 30.09, когато е крайният срок на т.нар. им "примоция"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да явно затова така истерично нападат форумите :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали тук е мястото да го напиша, но по-фрапиращото според мен е друго.

Аз от един месец се опитвам да си купя от Глобул айфон (3GS) с програма и не успявам още, а вие за отключени чакате..

Има нещо сбъркано в начина на продажби от Глобул.. или наистина стотици хиляди в България си купуват и не стигат количествата..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали тук е мястото да го напиша, но по-фрапиращото според мен е друго.

Аз от един месец се опитвам да си купя от Глобул айфон (3GS) с програма и не успявам още, а вие за отключени чакате..

Има нещо сбъркано в начина на продажби от Глобул.. или наистина стотици хиляди в България си купуват и не стигат количествата..

Ти си МНооооого прав!!! Опитвам да направя същото от 1 месец!!! И вече договорът ми еиии така между другото в това чакане ми бе преподписан... Миналата седмица пуснах ЖАЛБА срещу глобул - оставихаме пред свършен факт, хем искат да си изясним отношенията 1 месец преди изтичане на договора... хем ми предлагат начин по които да го направим(тоест да си взема иФона с програма) и хем няма как да го взема(защото го няма). За тези които не знаят от 07.09.2008г. Глобул ВИ задължава 1 месец преди изтичането на договора ви да кажете какво ще превите иначе АВТОМАТИЧНО ви го преподписват както е бил досега... НЯмам Нямам думи...

Трябва всеки да завежда иск и жалба срещу такива!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти го пише в договора, че автоматично се подновява, нямат право - не си се подписал под тази клауза. Т.е ако сключиш нов договор след тази дата тогава се подновява авт, иначе е незаконно ! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел от години си работят на този принцип. Мисля, че всички (или почти всички) договори са с такава точка - договора се подновява за още 1 година, ако не го прекратиш, за което трябва да пуснеш молба точно 1 месец преди да изтече.

Стига сме обсъждали този въпрос, че темата е друга. Някой ако скоро си е взел отключен телефон от Глобул да сподели (къде, как... с познати, без познати...).

Ново - днес ходих отново до магазините (Варна). Резултата:

Глобул - "Във вторник чакаме телефони";

Германос - "В момента Iphone 3GS НЕ се произвежда";

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че тея в магазините нямат изобщо идея какво се случва с това нещо наречено iPhone!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Германос - "В момента Iphone 3GS НЕ се произвежда";

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

И нали разбирате, че това са "сертифицирани" консултанти. Нямам думи. Единствено, ако КЗП може да направи нещо, защото тука става на въпрос за масова заблуда на клиента от няколко месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мене това се прави нарочно, за да може да се изкупят и 3ж телефоните, които залежават в Германос и Глобул, не го ли проумяхте най накрая. Докато не свършат 3ж скоро няма да има 3жс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за по-стария модел, че трябва да се изкупи и аз го мислех като възможност, но според мен не е това..

Както и да е, след пореден 100-ен може би път в разговор с оператор ми казаха, че в момента чакат доставка за централния склад и като получели те, щяло да има в цялата мрежа :)

А на въпрос: кога? Отговорът беше: Много скоро..

Само, че на мен търпението ми започва да се изчерпва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

*****

Sladichuk: Следващият път, когато си позволиш да задаваш въпроси, без да си чел (да не говорим пък без да си изчел самата тема, в която пишеш от "а" до "я"), и още повече– да промениш мнението си, след като му е отговорено, получаваш съответната санкция!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си беше направил труда да прочетеш малко из форума щеше да видиш какви са цените, даже на 1 страница на темата има снимка с цените. 2 поста по нагоре хората пишат че нямало никъде телефони и се очаквало скоро доставка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Предлагат ми да си купя iPhone 3GS втора ръка но без следи от употреба за 950 лева (както и да е това не е важно).Този телефон е бил купен от Глобул със предплатена карта и има фактура и гаранционна карта към Глобул.Въпросът ми е ако го купя този телефон ще мога ли да платя в Глобул 120лв. колкото е разликата 1149лв.-1029лв. и да ми го откючат?

Sladichuk:

"–Пенчо бре, чети!

Пенчо не чете.

–Пенчо бре, търси!

Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,

гледа да лежи..." Пенчо Славейков style

Пенчо да ползва търсачката, да чете темите от първата до последната буква, преди да пише, и светкавично да се запознае с правилата ТУК,които при регистрацията си си декларирал, че се задължаваш безапелационно да спазваш, а още с първите си стъпки тук драстично нарушаваш, защото очевидно даже не си си дал труда да прочетеш –ergo: ДЕКЛАРИРАЛ СИ ЛЪЖА !

Светкавично се запознай с тях! Устремено вървиш към първо предупреждение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз също съм с предплатена карта и 3GS като миналата седмица в Германос (Mall Sofia) попитах какви са начините за отключване при тази комбинация и служителите се обадиха директно в ГлобуС, от там казаха, че изобщо няма такава възможност при предплатеният вариант (няма доплащане, няма след година абсолютно нищо) :eek: После накарах хората да звъннат на 123 и да се свържат с оператор като след проверка пред мен операторът каза същото. :evil:

Цялата ситуацията ми се струва крайно некоректна и съм адски разочарован, като изобщо не съм предупреден за това при покупката на телефона. Моля, ако някой колега е излезнал от това положение да сподели как е успял. Ще съм благодарен и на съвети.

Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От днес и аз съм с 3GS от Глобул (1149лв - с "голям зор"), чакам Айтюнс да го активира след това повече подробности относно версия на фирм. и начина на закупуване.

Поздрави на всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре народе : бягай в Глобул ! Току що си купих 3gs 32 G от Глобул в кв. Тракия Пловдив.

И освен това и от другите магазини ми бяха обещали да ми докарат утре !

Трябва да се проверява всеки четвъртък : тогава им ги карат (по обед).

В магазина казаха че вече само 32-ки щели да получават. черни естествено.

Успех на търсещите !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3.1 ли беше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, с купуването на телефоните в четвъртък , направо ме върна в детството ми. Спомням си едно време как всеки четвъртък следобяд, търчах като луд по реповете, за да си купя списание " PIF" . Продаваше се полулегално, увито във вестник, който естествено също си го купуваш. Каквото и да правиме, все сме си в соца. Съдба, винаги сме били "покрайчани" на някоя империя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж : това зависи изцяло от нас. Ако се трудим честно, плодим се и се множим (като някои съседни народи) може и да си извоюваме и ние повече lebensraum.

Всичко е от (славянския) манталитет според мен. :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО тази новина ми подобри настроението..!!!

Точно влизам тук да разкажа за току що преживените мъки и гледам, че Мтел може да пуснат айфон..!

Нямам думи да изразя кефа си ако стане това!

Та да разкажа за неуспешния си опит да си купя айфон:

Имам заявка от един месец в магазин на Глобул в Бургас, според която те трябва да ми се обадят когато получат. Естествено не се обаждат, а аз им звъня всеки ден. Та днес получили 3 броя 32ГБ.

Отивам аз наточен и изпразнил една банкова сметка да им нарина една купчина пари за апарат и договор с интернет.

Хората обаче ми казват: само с нова карта. Предварително съм провел няколко разговора, в които ме уверяваха, че ще си запазя номера, на което държа особенно много. Но в магазина ми казаха, че нито като си платя неустойка, още по-малко без такава не мога да си сменя тарифния план с такъв за айфон.

След точно (не преувеличавам) 8 разговора на 123 и с вътрешен отдел ми отказаха категорично, като първоначално мненията бяха различни- може, не може, може ако...

С две думи излиза, че нито съм нов клиент ако си платя неустойка по стария договор и си подпиша наново с освободената ми карта, нито пък съм настоящ клиент, който може да си смени тарифния план, щото не знам си какво..! Обаче специално за това какъв клиент съм има продължение след малко, което беше капака.

ЗАплаших ги със съд и жалби, тъй като в рекламата е написано "за нови и настоящи абонати" и отговорът им беше смайващ: хехе (смеят се демек), това е несериозно, защото в една реклама не може да се опишат всички условия..

И ми предложиха вариант- заклюючен телефон към Глобул със задължителна пак тарифа към тях, но не на промоционалните им цени, а на баснословните в случая за заключен и с тарифа 3Г 8ГБ за 1000 лв някъде..!

И варианта, при чието предложение буквално им казах да ходят на майната си:

Да съм си вземел номера от Мтел и да съм го пренесял към тях и така вече можело да стана нов клиент и да си взема айфона! Показах им среден пръст и си заминах!

Дано не съм ви отегчил, но ми се струва абсурдна ситуацията..

И докато чакахме всички проверки в бак отдела и не знам си какво, аз питам в магазина: абе какво правите, търсен телефон пък няма апарати, чувам, че поддръжката ви е зле?

А оня ми отговаря: ако ме питаш за тюнса, не ти трябва бг, за кво ти е вика- да няма да си плащаш приложенията!?

И да, казва ми, Глобул имат проблем с доставките на централно ниво от Ейпъл..

Аз продължавам: а дали ако продължавате така, няма и друг оператор да вземе ийфони? Оня настръхна и видимо притеснен отговори, че те нямали такава информация. Което се различава от доскорошното им твърдо: ние сме единствения представител!

Та може би ако получат няколко жалбички от такива като мен, ще дадат и на Мтел айфони!

Поздрави на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел като почнат и те да продават айфони ще видите,че в магазините на Глобул винаги ще има бройки и ако искаш да си го вземеш от тях няма да ги има сегашните проблеми :) Само и само да не си го купиш от конкуренцията :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...