Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Your sim is sending a message


bombastyk

Въпрос

Това съобщение (Your sim is sending a message) ми се появи преди малко за около 3/4 секунди, но нямах време да го снимам.

Моля, ако някой има представа за какво става въпрос да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Да, точно този надпис. С тази разлика, че при мен имаше два бутона (NO и accept)

За NO не съм сигурен много бързо се скри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или ти или някоя програма бърка в сервизната област на сим картата :rolleyes:

Пиша от телефона затова съм кратък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно, затова те питах за Cylay, тя прави такова нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря ви, но нямам нито едно от изброените приложения.

Гледам да не качвам неща от cydia, защото съм със заключен телефон, за което съжелявам. :redface:

"Бързата кучка слепи ги ражда" :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същото нещо се случи преди няколко дни с една обикновена Nokia 1100 и предплатена карта на Vivatel. Надписът, общо взето беше, че сим картата се опитва да изпрати съобщение. Странно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това са реклами от мобилния оператор. Този проблем го бях повдигнал в iphone-bg.com, но така и не се намери начин да се забрани тази реклама. По едно време на глобул ги получавах всяка седмица и се оказа, че "го пишело в общите условия на Глобул и нямало начин да се изключи" (така ми каза оператора, с който успях да се свържа). Откакто имаше разни дела с/у глобул и доколкото знам си смени собственика не съм получавал такива бози.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето какво ми се появява след всеки рестарт на телефона:

IMG_0356.PNG

Този екран изскача минута - две след рестарт на устройството, стои замалко и си отива. Не забелязах промяна според това дали натискам "Cancel" или "Accept". Дълго и безрезултатно търсих каквато и да е информация за това, даже си мислех, че това съобщение има връзка със спирането на Wi-Fi функционалността на телефона, но явно второто е само последствие на джейлването с Blackra1n и/или отключването със sn0w, а екранът със съобщението е някакъв отговор или уведомяване от мрежата на оператора. Факт е, че това уведомяване се появява само на моя iPhone 3Gs, но не и на iPhone3G, който имам към същия оператор. Нямам спомени да се е появявало преди да джейлна телефона, но може и да греша. Като преинсталирам някой ден ще коригирам поста.

Редактирано от Чичко-Жичко
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера ми се случи отново. тъкмо бях сменил картите. Веднага тръгнах да ровя из настройките, преди да е приключила комуникацията на устройствата. В началото менюто на мобилния оператор беше празно, след пращането на смс или каквото и да е, се напълни менюто на Mtel+. Няма какво друго да е. Предполагам, че операторите събират инфо за телефона. Най-малкото ми се струва странно да ровят без да питат, но пък кой ли вече не го прави...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен ми се случва,когато вадя сим картата и я слагам пак.Картата праща "сигнал" до оператора за да прати автоматични (wap,mms) настройки.Случва ми се и на нокиа 1208 и SE F305 докато сложа картата и ми изкача това.На Loop съм.Не ми пречи,давам Cancel :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...