Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Предложение за постоянна търсачка


Ради Аврамов

Въпрос

Възможно ли е да се направи търсачката да не бъде на отделен линк бутон "търсене", а да седи над всички теми постоянно, за да могат хората да я използват по-често и да се набива на очи, тъй като много хора още не са си изградили този навик? Да седи като поленце search, ако ме разбирате.Въпроса ми е към Aveliky, но пиша тук за да видя и другите какво мислят.Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ха, вече е налична търсачката, само мисля трябва да се "по напудри" :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Перфектно е. По-важното е, че работи добре, отколкото да е красивичко.

И един въпрос - може ли да се 'Freeze' - не горната част на страницата за да не се губи при скрол ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Взе да придобива вид, но нещо пак не може да се търси с 3 символа. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От сутринта гледам промените й, но да Ви кажа честно, пак не се набива много на очи, имам в предвид че , новодошлите или по-малко активните във форума, е много вероятно да я пропускат и пак да се пускат нови теми .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма ли да е по-добре да е на една лента с правилата на форума?

88f0c24b5498d61fecbd1e464395f05f

Която евентуално да остава неподвижна в горния край на екрана при скролване.

Edit: Търсенето с 3 букви работи :)

Игнорира заявка за търсене *88

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разгледайте разделите и подфорумите. Тази лента не присъства навсякаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разгледал съм го. Предполагам, че не е проблем да се постави тази лента, така ще имаме правилата и търсачката навсякъде. Най-малкото ще станат безпредметни извиненията, изявленията и оплакванията на разни субекти :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Радвам се, че се реализира идеята. А принципно може ли да е някъде по-надолу, примерно в полето под "правила на форума" ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едва ли ще може, тъй като ако дадеш на "Начало форум" и там не остава никакво свободно място...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А може ли да се сложи "Търси в темата"? Ето как е реализирано в един друг форум:

http://i36.tinypic.com/o8dops.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вие май искате да сложим търсач-ки над всеки пост или тема?

Не виждам на тази търсач-ка какво и е та да я местим от горе?

20091005-jj68j3qt6qfi9p9g8huud6qjed.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
А може ли да се сложи "Търси в темата"? Ето как е реализирано в един друг форум:

http://i36.tinypic.com/o8dops.jpg

Всеки Internet Browser си има търсачка (Ctrl+F за Windows) използвай нея за търсене в отворената от теб страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако темата е 10 страници, ще трябва да търси във всяка. С търсач-ката дето показах по-горе се търси във всички страници, но само съответната в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Което си е така, така си е. Аз лично досега никога не съм я ползвал нея търсачка, но може би в бъдеще ще го правя.

Интересното е дали при положение, че вече има толкова много търсачки ще се използват повече и ще намалеят повтарящите се въпроси. Честно казано аз не съм много оптимистично настроен. Потребителите или не знаят как да търсят в интернет посредством търсачки или пък ги мързи. Дано не съм прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добавената търсачка няма да промени нещата. Всичко ще си е по старому и който го мързи или не знае да търси, пак няма да ползва екстра-та. А за долната търсачка, мноо е полезна, ако имаш 20 страници и търсиш определен термин то по-бързо ще го намериш благодарение на нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знаех, че тази търсачка долу е за търсене в темата. При мен в полето не пише "Търсене в темата".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...