Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

За звук - търсете ОРИГИНАЛА! Няма по -по - най:

2007_hot_rod_power_tour_day_5_pictures_12_z%2B1969_camaro_rs_ss%2Bside_view.jpg

П.П. Екземпляра на снимката е Big Block, около 8 литра обем!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx SS и на мен ми е една от любимите коли.

Принципно не съм голям фен на френските коли, но това ме разколебава:

[youtube:2qqmh26g]

[/youtube:2qqmh26g]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не те грабне - дизайна е дзверски. А, и ти май натам си се упътил :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Французите са пионери в много от най-значимите неща в автомобилостроенето. Подобни приказки са несериозни и адски дразнещи, не защото карам Ситроен естествено. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Ситроен предното предаване и предпазните колани. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста много неща дължиме на Френското автомобилостроене :driving:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:imsorry: ако съм обидил някого, не е нарочно.

Не съм имал френска кола може за това да мился така, но не съм и чувал нищо хубаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е спор, който няма край :bravo: а не за това сме се събрали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Ситроен предното предаване и предпазните колани. :mrgreen:

Е, точно за предното не знам какво толкова им дължим. Мосю Ситроен е измислил как да скопи колите с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука малко не съм съгласен. Вярно е, че всички истински бегачки са със задно, но при задното се губят част от конете, за разлика от предното предаване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не си достатъчно осведомен. Едно е въртящия момент да отиде да предните колела, съвсем друго е да мине през диференциала и да отиде до задните колела. Не случайно се казва: "конски сили на двигателя" и "конски сили на колелетата". :bravo: Както и да е, не ми се спори...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol: Синко, стажа ми е със седем цифри/км от няколко години...

П.П. Предното няма диференциал,така ли? :bravo:

П.П.2 Ти виждал ли си дино стенд? И знаеш ли какво прави?

П.П.3 Казва се "На колянов вал" и "На колела".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах това е спор, който няма край. Много "разбирачи" ще се изкажат, но едва ли ще се убедим едните в едно, другите в друго. :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ама абсолютно никакво значение какви километри имаш. Знаеш ли аз какви километри имам? Не знаеш естествено. Много добре знаеш какво е разтоянието до задните колела и какво е то до предните нали? И всъщност да, виждал съм дино тест... Не ми се спори, както и да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав е Tonigti. Сам казва, че бегачките са със задно, ама така се губели коне. Ами нарочно ги правят така, защото ще станат много бързи и неудържими сложат ли им предно.

Даже и във Формула 1 са им забранили предното за да намалят мощноста.

Аз лично от 10 годни карам само коли със задно и дори мисълта, че може да си купя кола с предно ме кара да се чувствам гадно. По принцип всички хора, които не са карали кола със задно мислят като Tonigti. Аз също преди години бях така заблуден. Ама зимата е много кофти, ама ще се завърти, ама не знам си какво. Пълни тъпотии. Покарай кола със задно, особено в завои и после ще си говорим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за бегачки, не за пенсионерски автомобили. На тази марка и без това си и липсват конете, поне в стандартните модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охх стига с тоя спор, защото ме човърка и ако го почнем няма да има край. Изправи едно BMW 325 е36 192 коня срещу една Opel Astra GSi 2.0 16V 150 коня и виж кой ще бие. BMW са супер коли, бегачки са, но съвсем не са чак толкова бързи. Едно бързо сравнение: BMW M6 vs Mercedes CLK 55AMG. Еми разликата е 7 коня в полза на Mercedes-a, но по отношение на вървене го пребива все едно е със 200 коня повече. Аз лично се учудих супер много, но това е реалността. Спирам да пиша в тая тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С нищо неможе да се сравни изживяването и това какво може да ти даде едно BMW когато го разхождаш! Това е неповторимо удоволствие което може да ти даде само Баварише Мотор Верке !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...