Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Безплатна синхронизация за Abv.bg с Gmail и iPhone


d3s7r0y3r

Въпрос

Синхронизация на Abv.bg, Hotmail, Yahoo! с Gmail и iPhone/PDA

Не знам за вас, но аз използвам абв.бг от години и ми е най-важната поща. Останах много неприятно изненадан, когато разбрах, че pop3 достъпа се заплаща. Ако това оказание по-горе върши работа ще е идеално.

Отново давам директен линк, защото вече започвам да се приготвям за работа и нямам време да добавям ръчно линковете.

Изпробвайте го и споделете резултатите :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

24 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Hotmail поддържа пак безплатен POP3, Yahoo си има клиент за iPhone, при това бяха първите с push.

Пиша това уточнение само заради препратката, да не се подведе някой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съгласен съм с теб, но името на статията в сайта се казваше така и за това препратката към него е със същото име.

Както виждаш съм кръстил темата безплатна синхронизация за Абв,а не и за 3-те :smile:

Edit : Явно няма желаещи да го изпробват. Тези дни ще го тествам и ще споделя резултата.

Edit 2 : Защо винаги се опитвам да променям указанията ? И естествено не се получи :biggrin: Ще пробвам да следвам точките и ще напиша дали е станало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Получи ли се при теб? Аз следвах всичко и нещо не се получи :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо не идете и не си платите 20 лв? Хората се издръжат от такива услуги, 20 лв годишно е капка в морето за повечето от вас, аз лично отидох и си платих 20-те лв и си използвам маил клиента постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

BigP в момента работя с много малко почивки и просто няма кога да го пробвам. В момента пиша от работа :)

При първият удобен случай ще го пробвам. Не съм забравил, просто в свободното време предпочитам да си почивам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще се скъсате от гимнастики за да спестите 4.80 за година :tooth:

20091207-ta9u7sy988c36wb7mtr61x26gh.jpg

Ако Ви се виждат толкова много 4.80лв. за година, хората са дали алтернатива, лизинг :)

20091207-mjmpidkycw1nipj2rn1ijginmn.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз това се чудя.

От любопитство(защото пощата в АБВ почти не я ползвам) си пуснах 6 м. достъп и работи почти идеално :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, наистина тия 4.80 са нищо пари и си заслужава и мисля да си активирам тази услуга, но ме интересува нещо. Аз съм си спрял интернета генерално от мтел и искам да знам, ще получавам ли известие когато съм някъде в обхвата на wi-fi, че имам получени e-mail на пощата? И дали на 2G-то ми ще работи добре тоя push? :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, ако спрингборда ти е активен, иначе wi-fi не поддържа връзка(освен ако нямаш keep alive примерно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И все пак ще си я активирам в началото на следващата година. Като се замисля от колко години ползвам ежедневно пощата им... ми става неприятно, че изобщо съм пуснал тази тема :redface:

Няма да пробвам този метод. Ако някой има желание - нека опита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Активирах си POP3 услугата за 6 месеца, но сега не ми е ясно как са настройките за Mail на телефона... Тъй като, abv-то ми е най - използващата поща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А тези портове каде се пишат, защото аз нямам поле за тях ...

Някой който е подкарал Абв пощата си на телефона, нека помогне!

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тези портове не се пишат....Първо,като цъкнеш за добавяне на акаунт, трябва да е POP,а не IMAP.За входяща поща пишеш passport.abv.bg, потребителско име : твоето име@abv.bg и съответно паролата.За изходяща поща пишеш същото.После Запази.Това е. Пиши, ако имаш проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здрасти!исках да си пусна ABV.BG на телефона,направих регистрация,настройки и сега ми дава грешка при зареждане!!неправилно потр.име !освен това не мога да върна и първоначалният екран на MAIL!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, направих си настройки на Mail за hotmail и всичко си работи перфектно - получавам и изпращам писма, всичко е ОК, с изключение на едно. В hotmail-а съм си направил папки в които автоматично да ми отиват писма от различни податели. За съжаление те не се виждат. единствено ми показва Inbox, sent и trash. И така писмата, които отиват в тези папки съответно не се виждат. Имам акаут и в Yahoo, но там е различно, всяка една папка се вижда.

Ако някой знае как да се оправи това да бутне едно рамо.

Поздрави

П.П. виждам, че се обсъжда главно АБВ, но защото в най-отгоре пише и hotmail и за това си позволих да пиша тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В самата поща има настройки кои папки да се виждат, и къде да съхранява - на сървъра в папките или на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

alxx не рабрах. Тези настройки са в Hotmail или в телефона. Можеш ли да дадеш информация как да ги направя. Рових се, но не намерих настройките.

Благодаря

П.П. като се рових из нета в в един туториал на английски пише, че през мейл на Iphone не могат да се видят допълнителлните папки. Така че май трябва да се примиря.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нещо не мога да се оправя, влизам в майл после other попълвам си емайла и пасса после POP за incoming пиша passport.abv.bg, user name, за outgoing пак същото давам save и стои на Verifying и нищо.. пратих смс за Pop в абв активирах го, не разбирам какво иска още ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Incoming Mail Server:

Host Name: pop3.abv.bg

User Name: Въведете Вашето потребителско име на страницата, като го изписвате във формат adres@abv.bg

Password: Паролата

Server port: 110

Outgoing Mail Server:

Host Name: smtp.abv.bg

User Name: Въведете Вашето потребителско име на страницата, като го изписвате във формат adres@abv.bg

Password: Паролата

Server port: 25

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се за невежеството но не ми излиза поле за Server port, има само host,user и pass.

Оправих се, синхронизирах го направо с outlook.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това "вече" е от няколко седмици... :)

На мен това ми е ясно (писал съм на други места), но видях, че тук не е съобщено. Използвам я услугата още откакто е платена и затова следя кога какво се случва с абв :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...