Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Real Racing GTI


Ради Аврамов

Recommended Posts

original.png?1256230817

Real Racing GTI е безплатна версия на Firemint’s Real Racing, спонсорирана от Volkswagen, която има цел да представи новите 2010 GTI. Играта естествено е базирана на Real Racing и в нея ще можете да играете в три гейм мода – Quick Race, Time Trial и GTI Cup Championship (турнир провеждащ се на 3 писти)

Както казах, играта е безплатна и върви перфектно на 2G.

Ето и една статия по темата Фолксваген презентира новия 2010 GTI хечбек чрез iPhone и iPod Touch

Фолксваген се превърна в първия автомобилен производител, представил свой нов модел – спортния 2010 GTI хечбек - не чрез телевизионни или радио реклами, или пък в автосалон, а в онлайн магазина за приложения App Store на Apple.

Всъщност, автомобилът е поместен в разработената от Firemint игра Real Racing GTI, която може да бъде безплатно свалена от App Store. Играта, която добре оползотворява вградения в iPhone и iPod Touch скоростомер, включва и шоурум, в който потребителите могат да изследват характеристиките на спортния хечбек и да го тунинговат. Играчите имат възможността да заснемат всяко състезание и да качат клипа в YouTube.

„Ние ще доставим съобщението си директно до клиента“, заяви Тим Елис, вицепрезидент на маркетинга във Volkswagen of America, Inc.

Маркетинговият ход на компанията се базира на огромната популярност на услугата на Apple. Над два милиарда приложения са били свалени от App Store от неговото отваряне на 10 юли, 2008 г.

PC World, САЩ

file.php?id=108

originalj.jpgoriginal3.jpg

original2h.jpgoriginal4g.jpg

[youtube:15stu2wg]

[/youtube:15stu2wg]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се карат "Голфетки" :layrubber: Между другото, доста добра игра за Free приложение :Wink:

Иначе идентично копие на Real Racing само са сменени колите :Wink:

Ето и един Mirror за тези които не искат през App Store :rolleyes:

R.Racing GTI 1.0

original.png?1256230817

[download:33y3q0zp]http://dox.bg/files/dw?a=f1b1d234b6[/download:33y3q0zp]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли да помоля за малко помощ? Значи проблема е следния: като изтегля играта и тръгна да я инсталирам през iTunes не иска да я инсталне и ми пише ,че моя комп не е ауторизиран за тази игра и за да се инсталне трябва да влезна в itunesи от там да дам ауторизация... Някой ще ми обясни ли какво да направя,че нищо не става? Мерси предварително

Sladichuk: :naughty:

Уважаеми потребителю, с гордост Ви уведомяваме, че печелите от томболата ни за прием в оранжевата група поощрителна награда –спешна творческа командировка ТУК, Веднага!!!! Всички теми! От първата до последната буква! Само след това– в търсачката и темите! А едва след това– безумни въпроси! :read: :spank:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем! :) ...знам как се "ауторизира", за всеки случай пак го направих... и пак... рестарт, ...нъцки! ...и тук е мястото да питам... трябва ли да имам Real Racing за да си инсталирам и това?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва Real Racing за да качиш RealRacingGTI.

P.S. Боби, ако нямаш wifi, като си във Fresh-a влез в Appstore от телефона и я дръпни. :rolleyes: Безплатна е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...