Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Програма за възстановяване на информация?


tonygti

Recommended Posts

Някой знае ли за таква програма? Преди малко забелязах, че около 2GB снимки са ми изчезнали от компа, незнайно защо. И то тия снимки, който са ми в главната папка. От подпапките са изчезнали само няколко цели папки, другите си стоят. Аз имам една програма file recovery и сега пробвам с нея. Открива, че има изтрити снимки, но като пробвам да дам restore не ги връща. Някой ако знае вариант нека сподели, много ще съм му благодарен, че точно тия снимки не ги бях качил на диск... :banghead: ;(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това http://www.r-studio.com/

Ако върху файловете е записвана друга информация, няма как да ги възстанови. Ако обаче си се усетил навреме и не си записвал върху празното място, то тогава имаш големи шансове да възстановиш.

rapidshare

[download:3kxv7ahw]http://rs249.rapidshare.com/files/281676590/R.Studio4.5.rar[/download:3kxv7ahw]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този линк, който си ми дал, не мога директно от него да пробвам да възтановя, а да си ги купя тия програми, нали така?

П.П. Сега видях, че си качил и инсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал многократно Recover My Files и Recuva, по-доволен бях от първата, като чели по-добре си вършеше работата. Веднъж си изтрих цял един дял, но се усетих навреме и започнах веднага възстановяване, всичко ми се възстанови на 100%, а бяха доста GB....Друг път пък, брата изтрил без да иска папката ми със снимки, адски много снимки, ценни за мен....но се усетих една след около 3-4 дни...бях писал вече на този дял и като разбрах, че са изтрити, не влагах надежда за да си ги върна, въпреки всичко възстанових почти всички снимки без 1-2 папки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си свалиш free trial версията. Иначе за пълната се плаща. Въпреки всичко, може да се намери из някои тракери...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах с няколко програми, възстановява ми някой снимки, но когато се опитам да ги отворя ми дава No preview available. Направо ми иде да се гръмна... ;(

П.П. Има ли начин снимките от Facebook да се дръпнат в цял размер, защото там имам доста от изтритите снимки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма. Снимките, които се качват се преоразмеряват автоматично във фейсбука....т.е тези, които са там, не са с оригиналните резолюции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четейки първия пост, стигам до извода че може би имаш повредени сектори на хард диска и затова ти "изчезва" инфо.Свали си HDD Regenerator - "ремонтира" повредените сектори(за разлика от ChkDisc който само ги маркира като такива) и прави употребата им възможна отново(без да трие наличното в тях инфо). Има и малък шанс липсващите неща да изскочат след това.

HDD Regenerator 1.71

[download:3jvrbq0z]http://dox.bg/files/dw?a=7a780a3790[/download:3jvrbq0z]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с тая програма, но не откри bad sectors. Вече ги прежалих тия снимки, какво да правя... здраве да е, а снимки тепърва ще се правят и така...

Мерси на всички, които се опитаха да помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Незнайно по какви причини, единият ми дял на харда изчезна :(

Намерих една програма, iCare Data Recovery Software, която след сканиране, намери загубената информация.

При опит за запазването и обратно, се оказа че иска 70 $!

Та молбата ми е: ако на някой му се намира някаква подобна, вършеща работа програма, да сподели!

Много ценна информация имам там и не ми се иска да я прежалвам!

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По торентите няма ли я тази излекувана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз неведнъж съм прибягвал до услугите на Recover My Files и съм много доволен, винаги възстановява всичко...поне при моите случаи...след формат или случайно изтриване.

Дано ти помогне и успееш да възстановиш всичко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери си Ontrack Suite - и изкопирай данните върху друг диск (за предпочитане чисто нов).

Ако имаш успех (зависи от положението на звездите обаче и опитноста ти) може да успееш с едни програмки - Winternals Disk Commander или Winternals ERD Commander. Тези сладури може да ти възтановят партишъна както е бил. За всеки случай го прави само след като си измъкнал с Ontrack нещата да не стане мазало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама е 2:52 и плещя глупости... на Мак ли си? Имам програмките тук дето ти трябват...

на лични...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Win 7

iCare Data Recovery Software намери и възстанови доста неща, но снимките са повредени :(

Ще го боря още

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро...скоро скоро преди 2 месеца ми се наложи да ползвам такава програма и се спрях на GetData Recover My Files Professional v4.0.2.441 (има я в Замунда. Ползвах тази версия, защото другите не тръгваха под XP). Та тази програмка възстанови голяма част от нещата ми, включително снимки и клипчета които бях забравил. Та в този ред на мисли нищо не ти пречи да опиташ и с нея. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо мазало се получи :(

Както и да е.

Една студена водица и наново събиране на информация :(

Интересно от какво се получи, при положение че само сложих HDMI кабела?!?

Тони?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен изчезнаха без да имам представа как... пускам един ден компа и снимките просто ги нямаше. Преживява се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пеца, може само инфото за партишъна да се е скапало. Опитай с HirenBootCD(в него има мини линукс), да влезеш в дяла и да ги пекнеш на диск или да ги преместиш в друг партишън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, ако си писал върху този партишън след изтриването, много вероятно е да не може да възстановиш всичко. Мога да ти помогна, но трябва ми пратиш диска. Но най-важното е да не си писал отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възстанових всичко, само че супер разбъркано, без имена, отварям филм а започва музика, снимки не се отварят.

Изнервих се и форматирах!

Майната им, прежалих ги :(

Незнам от какво да го пазя тоя комп, за пръв път ми се случва такава гадост?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...