Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Magic Mouse


stamatov

Recommended Posts

Мишката е уникааална!!!

Благодарности на arm11 :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това решава проблема http://mobeetechnology.com/products.html, но е малко скъпо! Аз си го купих и съм много доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, месец малко ли ти се вижда за батерия на безжична блутуут мишка, поддържаща такива жестове?!

Аз имам един проблем, който е по-скоро свързан със самия мак. Като тегля нещо (торент, голям файл от скайп, тайм машината се бекъпва и т.н.) се получава ужасен лаг - както на меджик мауса, така и на тракпада, като е по-ужасяващо при втория. Явно това е масов проблем и за мен е доста голяма недомислица от страна на Епъл. Къде точно - не знам. Но е по хардуера. С безжична мишка на Лоджитек няма лаг, но тя си ползва собствен усб ресийвър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е хардуер - блутуут драйвърите се сриват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати, 30 дни с едни батерии си е супер. Аз съм с Logitech Performance MX, 1 ден гейминг или 4-5 дни разцъкване. Е да с една батерия работи, но все пак... Добре че се презарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, значи изцяло софтуерен проблем е тогава.. Вече мина доста време, а Епъл още не са си свършили работата както трябва! Може ли да създадат такива страхотни мишки и тракпадове с такъв проблем.. Трябва да добавят към ръководството за употреба: "не ползвайте мишката ви, докато теглите големи файлове" или "не теглете големи файлове"/ "не пускате бекъп през тайм машин.." Направо нямам думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, два часа се мъча да намеря драйвери за Win 7/ 64, ако някой ги има да ги сподели с мен тук или на лични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш лично.

Win7 x64bit drivers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Някой да има новата версия на MouseWizard?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте.

А бе има ли как да изключа тази инерция на Magic Mouse, че нещо немога да свикна :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

post-226-0-76437200-1360352159_thumb.pngSystem preferences/mouse/scrolling with inertia махаш тикчето.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не инерцията при скролване. Тя ми е перфектна. Имам предвид, че като движа ръката бавно и курсура на мишката се движи бавно, а когато направя рязко движение, курсура на мишката също отива в края на екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не се настройва, под боза е същото. Сигурно има някаква врътка през терминал, но не я знам. Намали тракинга, и може и да свикнеш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Ще се човъркъм из форумите за Мак дали някъде няма решение на проблема, а пък може да свикна докато намеря отговор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е идеята, но просто не съм свикнал и затова ми е кофти все още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги, какви батерии и зарядни използвате?

Четох за eneloop на sanyo, но мнението беше старичко, може пък да има нещо ново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с enelop и съм много доволен, на практика забравям кога съм ги зареждал. Изкарват доста време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенни алкални Дурасел ( с моето ползване 2 месеца ме изкарват). Ползва се всяка вечер + събота и неделя и мишока не се гаси от копчето. Така, че за мен не виждам смисъл да си купувам акумулаторни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...