Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs


johnnybravo

Recommended Posts

screenshot20091115at121.png

101467.jpg101467_2.jpg101467_3.jpg101467_4.jpg

Играта наистина е много зарибяваща.Тука качвам пълната версия–пробвана и работеща:

mediafire

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта наистина е много зарибяваща.Тука качвам пълната версия–пробвана и работеща:

mediafire

Свали

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Много е дълга играта ... някой превъртал ли я е ? Вече една седмица я мъча. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За два дена я врътнах, мисля че беше към 30 нива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Update: iCe Age - Dawn Of The Dinosaurs v1.1

What's new

- Automatic save and resume when the app is quit during gameplay

- Russian language added

- Menu for direct access to the game's special scenes

- Tweaked levels based on player feedback

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да мина ниво cold cave 8 ниво http://195.149.248.189:8080/2009-12-28/ ... 80x320.jpg ? Нищо енмога да измисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога сега да се ориентирам, но от това което си показал следва да скочиш върху леда да се пропука и след това да бутнеш павето. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs 1.2

СвалиDOX.bg

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неставаше точно така има друга врътка. Минах го вече

Я подскажи че и аз зациклих точно тука.Не можеш да пропукаш леда и после да бутнеш камъка щото падаш върху бодлите.Не е показано на снимката.

Mиро,евала човече.Мислим,мислим ама това не ми дойде на акъла. :banghead: Благодаря ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислете бре, най-лесно е да питаш някого как става нещо, но да не си размърдаш мозъка.

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

r2med4.jpg

Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs

Version: 1.3 (iPhone OS 3.0 Tested)

Category: Games

Seller: Chillingo Ltd

Publish Date:2010-02-26

Price: $0.99

Size: 32.6 MB

Свали

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs 1.5

Свали

Ново
Коригирани грешки

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията от линка на john_degweed изглежда не е добре излекувана и ме препраща към Аппстора за да я закупя цялата. Версия 1.4 от линка на neol23 работи перфектно, ползвайте нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен на Джон версията, която е постнал си ми работи... даже минах 5 нива вече... нямам никакви проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Най-после и аз да задам въпрос по играта. Превъртях я цялата без особени проблеми и реших, че трябва да събера всички жълъди, събрах ги, но без 1. Намира са на ниво 2-5, точно над едни ледени бодли, отляво, на които има катранено басейнче и отдясно на самия жълъд има от каменните висулки, които като тропнеш - падат. Това ми е най проблемното жълъдче. Ако някой има идеи как да го взема ще съм безкрайно благодарен... Прекалено много време отделих специално за него да мисля, но явно не цялата игра мога да я превъртя сам :/ Наистина ме човърка отвътре да видя какво ще стане, когато се съберат всички жълъди. Иначе играта е невероятна, много обичам такива по-мисловни игри, за което благодаря, че сте я сложили да си я теглим :censored2: И... последното ниво е много елементарно, не се стряскайте от това, че е последно! :D

edit: Знаех, че ще стане така.. Написах си въпроса и 15 минути след това си взех жълъдчето и ми се отвори някакво експертно ниво, което сега ще доминирам xD Ако някой иска помощ, макар и да не ви съветвам да искате, питайте ако мога ще отговоря :)

edit 2: Мисля, че между половин час и час успях да мина и експертното ниво.Toва е, играта свърши :< Ако трябва да я оценявам от 0 до 10 ще дам 9 просто защото нивата не ми стигнаха!

Страшно съм засегнат от този, който ме е маркирал за неграмотно писане... Предложих помощ, а ме наказват. Следователно помощ няма да дам. И не, това не е заплаха, това не е оплакване, това е една проста констатация на фактите... благодаря, че го прочетохте. А дори и да има други грешки, водещи до "неграмотно писане" моля за извинение и простете, че съм толкова "невеж"!

Редактирано от sempronski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Не разбраха ли, че още преди да има iPad и iPhone 4 превъртяхме играта.

Какво я гласят за iPad, iPhone 4, FW 3, FW 4, ала бала ... Да вземат да направят още нива няма да се сетят, но да си играят да я портват за ретина дисплея се сещат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...