Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPod стана на 10 години


arm11

Recommended Posts

HT1353_30.jpg

Точно преди 10 години, на 23 октомври 2001 г. Apple представя пред света първият си музикален плеър с името iPod, който осигурява 5GB за съхранение на музика и механичен навигационен бутон. През следващите години устройствата в линията успяват да спечелят милиони фенове, да се превърнат в стандарт за забавления в движение (макар и да не осигуряват най-качествения звук) и да еволюират до сложни джаджи с разнообразни възможности какъвто е iPod touch. Първите модели съвсем не са лишени от недостатъци - двете начални поколения например разчитат на връзка през стандарта FireWire, но с третото Apple вече започва да използва познатият 30-пинов конектор.

Преди година общият брой на продадени плеъри iPod беше 275 милиона броя, но продажбите намаляват с всяко изминало тримесечие, тъй като все повече потребители залагат на мултимедийните възможности на телефоните си, отколкото на самостоятелно устройство.

Източник - mobilebulgaria.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И за какво ти при условие, че имаш телефон? Само да ги мъкнеш два с тебе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от случая, аз сега се замислям за един iPod shuffle, който да използвам във фитнеса, защото здраво се лее пот и леко ми е притеснено за телефона. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Classic, 160GB, нахакан с музика и седи в колата.

Имат приложение още Тони, не ги мисли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами всеки си намира причина, аз моя го ползвам в офиса защото не се позволяват телефони, а и за фитнеса ми е по удобен, Айпод-а на телефона не го ползвам почти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...