Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Аз винаги от там го вадя.Settings-Phone-Sim application

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

GEVEY SIM чип е решение за отключване на iPhone 4 към всички мрежи и оператори! GEVEY SIM работи без jailbreak, като осигурява стабилен и надежден unlock за iPhone 4 iOS 4.1, 4.2, 4.2.1, 4.3, 4.3.1. Тествано с над 100 клиента! Безотказно и безупречно решение за ънлок, при което гаранцията на телефона не отпада, както при jaibreak! Максимално бърза активация на сим картата, до 30 секунди. Всички функции на Вашия Айфон функционират без да се качват допълнителни програми. Дори и да рестартирате вашият телефон няма да имате проблем, само ако извадите държача ще трябва след това наново да следвате долупосочените стъпки за отключване на вашата сим карта.

Нова партида чипове на уникална цена!

Инструкции за употреба:

1) Изключете вашият Iphone 4

2) Вкарайте GEVEY държача, чипа и вашата SIM карта в телефон

3) Включете го и изчакайте да се появи екрана с инструкциите (плъзнете бутона за отключване на дисплея)

4) Натиснете бутон за избиране на телефонен номер с клавиатура

5) Изчакайте 15 секунди

6) След като изтекат 15 секунди, наберете 112, затворете обажданете веднага след като се появи тапета на екрана,трябва да го направите за време под 2 секунди

7) Отворете меню Настройки и стартирайте за момент Самолетен режим и пак го изключете (пуснете и спрете режима колкото се може по-бързо)

8) Натиснете "ok" когато ви се появи съобщение "SIM Failure"

9) Изчакайте малко, да се появи следващото съобщение "No SIM card installed" и натиснете пак "ок"

10) Пуснете и спрете "Airplane Mode" още веднъж, колкото се може по бързо.

11) Вашият мобилен телефон iPhone 4 след това ще намери gsm сигнал

12) Ако не сте успяли да изпълните посочените стъпки правилно, ще се появи съобщение за грешка. Приемете с ок и рестартирайте телефона,без значени дали hard или soft рестарт, започнете стъпките от начало.

Ако не успявате да откриетe сигнал няколко пъти след като изпълните посочените стъпки, извадете SIM картата по време на рестарт, след това я сложете преди устройството да е заредило напълно.

Успех!"

много пъти- пак греда. Телефончето е 4G, BB 2.10.04, версия 4.1, ФЗ. Ако някой знае нека сподели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не се появи бутон Accept в началото няма да стане, продължаваѝ да опитваш !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря Allex за бързия отговор. Не ми се появява Accept. Не се поавява и SIM Failure и No SIM card instaled. Бях изключил самолетния режим с sbseting, но го включих. Възстанових и заводските настройки на мрежата, но пак нищо. Като приключи , отгоре в ляво на екрана ми изписва , че няма мрежа.

Редактирано от krasi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз се мъчих доста, но накрая се зачетох по обстойно в инструкциите, които ти се показват на самия телефон. Та така...

Включваш телефона, като ти се появят инструкциите цъкаш Accept, след това изчакваш да ти се появи 1 чертичка на обхвата, набираш 112 броиш до 2 и затваряш. Веднага след като затвориш по най-бързия начин влизаш в General и включваш Airplane Modе. Ще започнат да ти излизат някакви грешки, нацъкваш им OK и изключваш Airplane Mode-а. Изчакваш малко и след това пак включваш и изключваш Airplane Mode-a, почти веднага, бързината при последното превключване не е от значение. Веднага след изключването на Airplane Mode-а ще ти се появи сигнал.

Надявам се да съм ти помогнал :)Ако имаш някакво питане пиши на ЛС.

Изключи си Wi-Fi забелязах,че като е включен отнема повече време при появяване на първоначалните инструкции или въобще не се появяват.

Редактирано от hugo126
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Възможно е и да не си изрязъл сим картата добре горе в дясно, свържи се с колегата от горния пост пиѝте по едно в Софето и да го направи тоѝ:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

hugo126, не е точно така. След като натиснеш Accept, веднага започваш да си отброяваш тези 15 секунди. После набираш 112, не чакаш 2 секунди, а затваряш по възможно най-бързия начин. След това бягаш в Airplane Mode и изключваш/включваш също така бързо. Днес активирах карта на Глобул и стана от първия път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все още не съм си решил проблема, но смятам, че е заради старата ми СИМ карта. Тя е още от Мобилтел. Но с iPhone 4 , BB 01.59.00, FW 4.1, отключен с ултрасноу- работеше перфектно.

С новата 4-ка BB 02.10.04, FW 4.1, поставен СИМ върху Gevey-pro- не работи! Ще сменя СИМ картата и ще пиша.

Днес 26.04.2011 си смених СИМ картата. За минутка направих отключването на телефона. Всичко е O'K. Мога да се похваля, че си отговарям на профила. Проблема е бил в 12 годишната ми СИМ карта. След 6 месеца чакане ......... не мога да ви опиша радоста си!!!

Редактирано от krasi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

hugo126, не е точно така. След като натиснеш Accept, веднага започваш да си отброяваш тези 15 секунди. После набираш 112, не чакаш 2 секунди, а затваряш по възможно най-бързия начин. След това бягаш в Airplane Mode и изключваш/включваш също така бързо. Днес активирах карта на Глобул и стана от първия път.

Ами аз го направих по начина, по който написах и стана отраз.

Странното беше,че навсякъде даваха различни инструкции. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересно!!! От поставянето на гевеѝ чипа, сигнала на Глобул седи фул, изобщо не играе, както преди, проверих го там, където имаше 2 чертички, сега са 5, но батерията ми кара само 24 часа:yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе и аз имам някакъв странен проблем след поставяне на гивея, от време на време ми се заключва телефона докато цъкам. Дано не е от самия джейл ами да е от гивея, за да може като си излезе ънлока да ми се оправи ако не ще го джейлна на ново. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Излезе нова версия на GEVEY която се нарича PRO. Разликата с първият вариант е в стабилността на работа и възможността за ползване с повече типове сим карти. Пример: сим картите на Globul са малко по-стар тип(подредбата на елементите по самата сим карта са различни), като с обикновенните GEVEY си вървят без проблем. За разлика от тях обаче, Vivacom използва нов стандарт, при който не работи GEVEY турбо сим-а. Ако обаче пробвате с стар чип на който пише Vivatel(по-старата генерация сим карти на компанията) няма да имате проблем. С Mtel е същата история, като за сега се предлагат от тях и 2та вида.. което е добре :) При PRO варианта се казва, че ще работи с повече типове симове, дано е така защото си е голямо мъчение подкарването понякога на Mtel и Vivacom.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чип, мип, пак си остава Гейчип. Хаха... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой от вас случайно да има следния проблем с Гевито: периодично да губи ънлок без да е падал обхвата на телефона и да е необходимо да се извършва процедурата по отключването отново?

Редактирано от akk_
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересно!!! От поставянето на гевеѝ чипа, сигнала на Глобул седи фул, изобщо не играе, както преди, проверих го там, където имаше 2 чертички, сега са 5, но батерията ми кара само 24 часа:yikes:

Сложи си SAM от Cydia ;) моя беше заключен към AT&T и след няколко дена търсене на решение разбрах, че когато не е активиран телефона батерията му пада по бързо... идеята на тоя SAM е да го излъже че е активиран или по точно hack-тивиран ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Взех от ebay.co.uk неква. Интересно 1 чертичка ми е сигнала, но се чува перфектно..

p.s. 36лв., с доставката до България отнема 1 седмица max.

4.3.2 \ 2.10.04 \

iPhone 4 iOS 4.3.2 Custom ipsw firmware untethered - Activated

Редактирано от stereosound
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте :smile: , реших да помогна на един приятел със джейл и ънлок на iPhone 4, (iOS 4.3.2, BB 3.10.01) - изчетох всички теми по този въпрос и естествено направих джейла с къстъм версия на 4.3.2 - посредством sn0wbreeze за да запазя бейзбенда, та при евентуално нов ъпдейт на ултрасноу, да има вариант и да му го отключим на човека, тъй като този е от бейзбендите, дето в момента няма вариант за ънлок доколкото разбрах. Сега човека ме пита дали би могъл да си купи от тези чипове за ънлок Gevey или някакви подобни, тъй като чакането може да се окаже дълго и дали ще поддържат 4.3.2 (прочетох че поддържат 4.3.1), дали някой е пробвал такъв и има ли опасност от поява на нежелани последици.:) Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нежелани последици - просто няма да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за бързия отговор, бях пропуснал тази тема :rolleyes: . До колкото прочетох от поста на "iOS" - има шанс с тоя чип Gevey Pro, тъй като уж поддържал 4.3.2 и ББ 3.10.01 (информация тук) ...въпроса е дали информацията е реална и някой пробвал ли е...аз лично не съм оптимистично настроен към тия чипове, но май засега това си остава единствен вариант...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Питай в сервиза - ако имат, да тествате на място и да си купиш евентуално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересен проблем се получи при мен .Сложих Gavey чипа ,направих всичко по инструкцията разпознава операторите свързва се към М-ТЕЛ но пише No sservice не мога да го ползвам като телефон .С Iphone 4 съм .Ако имате идея какво е това чудо моля споделете .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъв, чип про или по стария...с каква операционна система и бейзбенд?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам и двата варианта и определено PRO-ТО се държи по стабилно и сигнала идва за 2-3 секунди.След като се набере 112,само се пуска air mode on и веднага off и сигнала идва без да се чака :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправих проблема :)

Иначе е със стария чип .Малко е по слаб сигнала но иначе си работи .Проблема беше че не бях инсталирал като хората джилбрейка .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За iPhone 4G FW 4.1 BB 02.10.04 отключих го с Gevey PRO работи перфектно.

За IPhone 4G FW 4.2.1 BB 03.10.01 отключих го с Gevey PRO работи перфектно.

И за двата телефона: 1. Съвременна СИМ карта;

2. Изключено 3G. / Така обхвата на мрежата е 100% /

Имайте в предвид, че при рестартиране на телефона, или изваждане на СИМ картата, се минава през процедурата за отключване, описана в в по-горен мой пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...