Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Среща на форума 22.05.09


Anthony

Въпрос

"Fish & Grill", 22.05.09г. 19:00 - 19:30 ч. парола – iPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 4

"Синатра" – 22.05.09г. 23:00ч. парола – BGiPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 5 с/у МОЛ–а .

Дрескод – без анцузи, не дават с маратонки, чехли, джапанки, къси гащи;Обаче къси поли е разрешено, дори желателно.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Sladichuk®

    24

  • Anthony

    23

  • Aveliky

    14

  • bombastyk

    13

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Вев всеки случай, ако датата се приема да е 25.04., мисля че до тази неделя трябва да са ясни заведенията и бройката хора, както и кой ще с ангажира с резервациите.

Иначе може би ще трябва да се отложи за друга дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аре който ще идва да коментира:

- Камино

- Ресторант

Аз имам предвид два ресторанта:

1. Табиет - на ул. "Кирил и Методи" пресечна на бул. "Левски" до Сточна гара. По скъп вариант.

2. Кабана - на ул. "Хисар"(в парка Св. Троица) пресечна на бул. "Тодор Александров". По евтин вариант.

Кабана е пицария.

В двата ресторанта има WiFi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Живея на 5-10 минути път от "Кабана". Не е лошо заведението. Намира се в началото на парка, който в момента здраво ремонтират и е много приятно. :) Дано да съм в София следващия weekend

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виждам, че за разлика от друг път май няма особен ентусиазъм, и понеже липсва особена активност, последно предложение от мен за кръчми в 3 варианта:

1."Тино" (на "Патриарха") до 22:30 / "Камино"("Неофит Рилски") след това;

2."Прима"(с/у Японския) до 23:30 / "Синатра" (с/у "Хемус") след това;

3."Кактус" (на "Хр.Белчев" и "Солунска") до 23:30 или "Before and After" (на "Христо Белчев"12) и после директно се слиза по утвърдена вече традиция в зверилника–мазе "Кабаре".

Предлагам в комбинации, за да се неправят резервации и в двете избрани, за да не се налага да се обикаля след 22–23:00 и да се търси клуб за довършване, както обикновено става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наистина май липсва ентусиазъм....странно(няма да караме никой да работи) ;)

Аз сам за предложение номер 1.....надявам се да се организираме навреме и да полеем форума подобаващо :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като гледам няма голям интерес :cry: Но това няма да ни попречи да се напием скромно, досегашните пияници :biggrin: Форума трябва да се полее, ако изчакаме още малко няма да е поливане :lol:

Датата която предложих устройва ли ви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Саше, щом при 1110 потребители толква време няма активност, явно няма нужда от повече подканяне и съобразяване. В края на краищата това ще е отбелязване създаването на форума, затова я вземете решение в основния екип, и без това най–важно е точно хората от екипа да са налице, и после само дай тук датата, кръчмите и часа, пък който иска да дойде, да се запише(бройката може и на ЛС на този, който ще резервира).

P.S. И като обсъждате, вземете мерки да кандърдисате и Адамчето да дойде, да не се покрива точно от това събитие. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги идва ми се,но след месец се пребирам в БГ.На линия съм за лятното (морско) напиване. :mad: И да си искарате добре и снимки да има качени тук.Наздраве от мен :mad: :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много сте несериозни!!!

Те такова чудо досега нямаше. Все десетина поне се събирахте. Яд ме е на вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко късно разбрах за събирането.Надвам се, че ще направите всичко възможно то все пак да се състои и с удоволствие се присъединявам и аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

:) Гледам и не вярвам на ушите си... – май тук сме се събрали най–кротките, послушни и добрички , за които "купон, кръчма, напиване(освинване)" са все забранени думички.... Кога пък станахме такива домошарчета? :lol:

Пролет пукна и не може форумът да остане неполят. Крайно време е някой да свири сбор ми се струва(да кажем за 22.05.например). Предлагам този път сериозно да се заемем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казвайте ги тея работи бе хора :eek: Щом е за поливание, прекопавание, колци, домати... пипер - идем и я. Само да наточим мотичето и съм на бостаня. Пишете дата само...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отработването е на 16–ти и 30–ти май:

"РЕШЕНИЕ № 739 ОТ 21 НОЕМВРИ 2008 Г. ЗА РАЗМЕСТВАНЕ НА ПОЧИВНИ ДНИ ПРЕЗ 2009 Г.

Обн. ДВ. бр.103 от 2 Декември 2008г., изм. ДВ. бр.17 от 6 Март 2009г.

На основание чл. 154, ал. 2 от Кодекса на труда и чл. 55, ал. 2 от Закона за държавния служител

МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ РЕШИ:

1. Обявява 2 януари (петък) за почивен ден, а 10 януари (събота) за работен ден.

2. Обявява 2 март (понеделник) за почивен ден, а 14 март (събота) за работен ден.

3. (нова - ДВ, бр. 17 от 2009 г.) Обявява 4 май (понеделник) и 5 май (вторник) за почивни дни, а 16 май (събота) и 30 май (събота) за работни дни.

4. (предишна т. 3 - ДВ, бр. 17 от 2009 г.) Обявява 21 септември (понеделник) за почивен ден, а 26 септември (събота) за работен ден."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе кажете кога ние ще "одработиме" събитието :razz: Нещо много проточихме :question:

Щом вече и за сбирка на форума,подкремена с порядъчно "поливане" се двоумиме :Wink:

Казвайте датата и мястото :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми зелените шефове мълчат..... :bravo:

Явно трябва "по демократически" да създадем "революционна ситуация", при която "върховете" не искат, а "масите" не могат по старому, и да се вземе решение по вертикалата отдолу нагоре :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да няма разводняване и колебания като предишния път, предлагам да няма повече дискусии относно датата, а до 15.05. да се реши къде и колко.

П.С.

Тони, що не вземеш да прекръстиш темата направо"Среща на форума 22.05.09", и да се почне с финално отброяване? :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...