Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Среща на форума 22.05.09


Anthony

Въпрос

"Fish & Grill", 22.05.09г. 19:00 - 19:30 ч. парола – iPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 4

"Синатра" – 22.05.09г. 23:00ч. парола – BGiPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 5 с/у МОЛ–а .

Дрескод – без анцузи, не дават с маратонки, чехли, джапанки, къси гащи;Обаче къси поли е разрешено, дори желателно.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Sladichuk®

    24

  • Anthony

    23

  • Aveliky

    14

  • bombastyk

    13

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Абе хубаво е да се обсъди и мястото на срещата, че ако се остави за последния момент ще стане голяма веселба :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Идеално, дано този път се организираме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

22 е добре :bravo:

В София съм!

Само кажете къде!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Уви, голямото надпиване пак ще е при вас! Аз ще посръбвам изстрадано отстрани. Айде, да си изкарате жестоко, а ние, "женените с деца" ще ближим рани пред 3,5" дисплей!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко добре, ама отново всички чакат наготово, а никой е дава предложения за заведения, така, че от мен– освен предложението за датата, подновявам и 2 от предишните си предложения за място:

1."Тино" (на "Патриарха") до 22:30 / "Камино"("Неофит Рилски") след това;

2."Кактус" (на "Хр.Белчев" и "Солунска") до 23:30 или "Before and After" (на "Христо Белчев"12) и после директно се слиза по утвърдена вече традиция в зверилника–мазе "Кабаре".

За третото– "Прима"(с/у Японския) до 23:30 / "Синатра" (с/у "Хемус") след това, –

онзи ден установих, че "Прима" е затворена за ремонт, така, че ако някой може да предложи нещо подходящо в района на "Хемус", можем да съчетаем със "Синатра". Аз сe сещам само за "Талисман", на гърба на "Синатра", и "Аркадия" срещу 4–то РПУ;

Давайте предложения, до 15.05 да се преброим,за да може след това да се направят резервации, да няма пак: среща "нямаше. Ще го направим друг път." :redface: :bravo:

П.С.Адамче, пак ли не можеш да дойдеш..... Не ни оставяй да се намотаваме самотни.... :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошо, много лошо. С тази дата 22.05 предизвиках голям семеен скандал, отново забравих датата на годишнината :cool: . Съжелявам пичове, но мен ме отпишете

:cry: .

П. П. Ако случайно нещо се провали или смените датата съм на линия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По това време ще има доста абитуриенти и по кръчметата ще е ад :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам на мен единствен ли идва наум: Защо да не спазарим някоя хижа на Витоша? Удобно е, предполагам доста имат коли(които нямат да пишат за да ги натоварим), музика и алкохол може да се спазарят предварително с хижарите и т.н. Какво ще кажете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не знам на мен единствен ли идва наум: Защо да не спазарим някоя хижа на Витоша? Удобно е, предполагам доста имат коли(които нямат да пишат за да ги натоварим), музика и алкохол може да се спазарят предварително с хижарите и т.н. Какво ще кажете?

Да! Това е офертата...! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Офертата за хижа наистина е много добра. На една приятелка майка и държи хижа на копитото ,но незнам точно как се казва.

Ако има интерес утре ще поразпитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм на бал точно на 22.05., та ще дойда направо готов на срещата. Демек ще пия от обяд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Аз съм на бал точно на 22.05., та ще дойда направо готов на срещата. Демек ще пия от обяд.

Така те искам :cool: А за хижата, не звучи лошо :drinkingcheers: Но едва ли ще се организираме до толкова, ние за едно ресторантче не можахме, а за хижа ли ще можем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пък и на хижа обикновено се ходи с "преспиване", едва ли много хора ще са в състояние да останат, а прибирането по нощите не ми звучи като добра идея.

Пък и честно казано, аз лично си падам малко "глезана", и преспиване в "хижарски" условия не ми е твърде по вкуса...

Що се отнася до "балното" време– точно затова дайте да сме по–експедитивни, и до вторник–сряда да сме наясно с мястото.

Понеже Тони имаше резерви към "Камино", за последно (ако не се прете на хижа) предлагам – "Fish & Grill" на входа на басейна "Спартак", евентуално продължение–"Синатра".

Минуса на "Синатра", че ще ви трябват дълги панталони, и обувки, не маратонки :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

... а примерно за след "Salsa+" ? Има ли фенове. Там може, както с бални рокли и костюми, така и с чехли и хавйки... и никой няма да се откроява :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само дано не говориш за онова на Аксаков.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз за това попитах има ли фенове...

Абе аз съм доброто прасе. Където и да предложите - става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Офертата за хижа наистина е много добра. На една приятелка майка и държи хижа на копитото ,но незнам точно как се казва.

Ако има интерес утре ще поразпитам.

Щом можеш- давай, и драсни за условията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето и информацията за хижата.

Въпреки ,че по предложенията дадени по-нагоре си мисля ,че повечето хора няма да прояват интерес ,но нали все пак съм обещал.

Хижата се казва "Планинарска песен" разполага с 5бр. стаи както следва:една.2-ка;една.4-ка;една.5-ца;една.7-ца и една.8-ца,

разполага с кухня където може да си готвим и да ни готвят(по-желание) пиенето и яденето си го носим ние, за музика много ясно пак сме ние :Wink:

За сега от мен толкова, вие сте на ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво ви става бе нора!? Никой ли не иска да уважи нората които са си направили труда да направят този сайт. За 22.05 както писах по-рано аз не мога ,а вас какво ви пречи?

Както и да е. Ако има друга дата ,или идея нака някой да напише нещо поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С тази работа, с това ежедневие, с това напрежение и с тази постоянна заетост, ако не си отделим една вечер , е това вече е престъпление :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Който не дойде на срещата, следващия път с родителите и забележка в бележника...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...