Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Среща на форума 22.05.09


Anthony

Въпрос

"Fish & Grill", 22.05.09г. 19:00 - 19:30 ч. парола – iPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 4

"Синатра" – 22.05.09г. 23:00ч. парола – BGiPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 5 с/у МОЛ–а .

Дрескод – без анцузи, не дават с маратонки, чехли, джапанки, къси гащи;Обаче къси поли е разрешено, дори желателно.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Sladichuk®

    24

  • Anthony

    23

  • Aveliky

    14

  • bombastyk

    13

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Добре, не се връзвай. Адамво и мръснички ги ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе вие хубаво си се е*те , ама няма ли най–накрая да ми каже някой кво да правя с резервациите– ако по нощите ще се ходи в клуб или за "Синатра" да резервирам ли.

Иначе досега сме 13 човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Абе вие хубаво си се е*те , ама няма ли най–накрая да ми каже някой кво да правя с резервациите– ако по нощите ще се ходи в клуб или за "Синатра" да резервирам ли.

Иначе досега сме 13 човека.

Резервирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Edit:

Окончателни резервации:

"Fish & Grill", 22.05.09г. 19:00 - 19:30 ч. парола – iPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 4

"Синатра" – 22.05.09г. 23:00ч. парола – BGiPhone Местоположение-бул. "Арсеналски" № 5 с/у МОЛ–а .

Дрескод – без анцузи, не дават с маратонки, чехли, джапанки, къси гащи;Обаче къси поли е разрешено, дори желателно.... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе вие не разбрахте ли, че за него това няма да е наказание :lol:

Адаме, вече и за Кристианчо не си страшен. Май е срещнал по-зли батки от теб :)

Да, точно това съм направил... :evil:

За него ще е удоволствие но явно новия му прател не го пуска :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вие в колко часа ще сте там, аз мога да дойда да се запозная с всички, но към 22 часа, защото 23 ми е много късно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти да четеш можеш ли? Или тате ти купува изпитите? Няколко поста над твоя си пише всичко. Добре си дошъл, но не си пълнолетен и няма да пиеш алкохол :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой(който ще идва на срещата) ако има турбосим за 2.2.1 / 02.30.03, ще му бъда благодарен цял живот ако го донесе - моят май сдаде богу дух.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз отново няма да мога да дойда, но ви пожелавам приятно изкарване и да се разцепите (в рамките на нормалното де). Ще бъда доволен и на снимки, така че бъдете въоръжени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз отидох, видях двама от форума, но не ги познажах, изчаках още 30 мин. и бяха дошсли само още трима които не познавах и си тръгнах, нямаше смисъл да оставам. Ако Adamov беше там щях да остана, защото само него познавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Целта на тези сбирки (освен напиване) е хората от форума да се запознаят помежду си.

Вярно е, че си доста по-млад и едва ли са много общите теми (между теб специално и останалите), но браво, че все пак си успял да отидеш и да уважиш останалите с присъствие. :biggrin:

Аз искам снимки!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мое най-голямо съжаление :biggrin: не успях да отида.Просто непредвидени усложнения (Семейни) :question: Няма да търся оправдания (Надявам се да ме разберете) Но понякога има и такива ситуации. Дано момчетата,а и някой момичета да са изкарали добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Снощи не изглеждаше да ти е лошо :biggrin: ... сега що така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наказахте ли се ме интересува в бара :biggrin:

Аз се заиграх и стана много късно да идвам :)

Следващия път няма да поемам други ангажименти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...