Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво направих с дисплея?


slu4ainik

Recommended Posts

Реших да се правя на майстор и сам да си почиста прахтта под дисплея... Махнах сим-а, винчетата и отлепих горният слой на тъча, от там изкочи лентов кабел, всичко хубаво, изчистих си ала бала затворих, но повече не тръгна. Не свети, ни зарядно, нито нищо. Отворих пак да направя снимки, дисплея е мръсен просто, защото исках да снимам дали този лентов е така или се е отскубнал ? И евентуално ако е така какво ще ми струва в сервиз, ако пък тоя кабел е наред ясно е че не се знае проблема. Мерси

ccf991893cd215f3964e9f7ce0c30055_120x90.jpg

Сега естествено горната част на тъча тази при тва за слушалката не иска да потъне/влезне хубаво, защото явно кабела му пречи и при затваряне се вижда от слушалката леко да седи лентовия.

Да ме пита човек що се правя на майстор.... са си блъскам главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона, който си разчекнал! Какъв е? Нищо не мога да видя на снимката през телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа телефона е 3GS, странното е че днес сутринта ми искаше да го заредя, пуснах го изчаках към 30мин и тръгна, но тъча не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента горната част какт оказах е леко надигната, защото единия лентов някак си не мога да го прибера. Като натиска горе при слушалката леко с пръст екрана става бял, след натискане на power бутона пак се оправя в нормален изглед т.е бялото изчезва.

@uomoto, което средно колко излиза в сервизите това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бягай в сервиза докато все още не си прецакал всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, имам следният проблем - отворих си iPhonе 4 за да сменя задната камера и след затварянето му дисплея стана бял. Някой може ли ми помогне? Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...