Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

X Theme


Grievous

Recommended Posts

X Theme

2rzdjkg.png

72zshy.png

f52glj.png

29ueqh.png

20p4h2d.png

2ymd3rb.png

xnc0gn.png

X Theme+SBSettings

Свали

Mirror

Свали

Допълнителен пакет с икони (713 броя)

16jhf91.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако и двамата се загледате ще видите, че пише "очаква се скоро". Линка е само за иконите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ;)

Честита Коледа и щастлива 2010 (да ви пожелая ,за начало) :)

Имате ли представа кога ще излезе темата ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполагам, когато Генерала - Grievous я направи :mrgreen:

Търпението (Patience) е един от най-важните преоритети, на който някога ни учиха рицарите джадай ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е достъпна в репото на ZodTTD. Автора и е zausser и е пуснал облика за SBS в отделен пакет.

Инсталирането изисква дарение!!!

Ето архив с темата и разни благинки, пачове и т.н.. За съжаление е възможно при разархевиране да даде грешки и да не се разархевират psd файловете и някои други (причината не е в моя телевизор), но темата вътре си е налична и е ок.

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както шамана каза,на мен ми даде ерор при разархивиране ..

Веднага хванах фона,влезнах в сидия в репото ... но там като дам инстал иска да направя дарение първо ,някой ако ми каже къде и как ,ще бъда благодарен ;)

П.С. Като инсталнах SBSettings не ми искаше дарение ,което е странно ..защо за едното иска ,а за другото не ? : ))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous, е дал линк в първия пост към поизчистената от него тема. Някой успя ли да я сложи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да аз , сега подреждам иконите :rolleyes:

Tук тапети в различни цветове.

1oaced.pngiml6s9.png

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми обясни ли има ли разлика между оригиналната тема и тази на Шамана ? сега си слагам оригиналната за това задавам такъв въпрос

П.С. и ако някой може да ми помогне с Текст Едитор под Windows 7 ? да редактирам текстовете във Iphone ще съм му много благодарен освен от телефона с IFile ? до сега търсих в търсачката на форума но не намерих нищо :rolleyes:

Благодаря много !! За бързата реакция :) сега остана да си намеря текстов едитор за файловете на айфона :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма разлика. Темата, която съм дал аз е подредена и изчистената дадена от Grievous и е същата като тази в Сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от цялата работа се изнервих докато я оправя менюта подредба и накрая нищо .... Да изглежда добре но... няма смисъл ...

Първо RSS новините не могат да са на кирилица. Второ настройките за времето са уникални докато оправя времето може да завали сняг и

Трето менютата са ми разместени ... опитах всичко от БанкГотик щрифта до сякакви щрифтове като при това не системни защото заради тях се размествали иконите ами не стана :rolleyes: за това се отказвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@s0urce : Можеш ли да дадеш 1 скреен как са ти разместени ?

П.П. Ако от горе под часовника имаш номерациите на страниците (Page 1, Page 2 etc.) го махни от Springjump и ще ти се наместят иконите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Межу другото точно от това бяха разместени иконите мерси все пак ама вече го махнах макар че наистина изглеждаше добре донякъде но предпочитам някоя тема по лека нещо като Лятната тема която беше качена някъде по горе :rolleyes: из темите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Допълнителен пакет с икони (1200+ броя)

16jhf91.png

-- Пон Яну 11, 2010 5:17 pm --

redti.png

iphonerookie Red X color mod

Download X_1.3_red.rar

greenx.png

EF Green X color mod

Download X_1.3_Green.rar

pinkg.png

EF Pink/Purple X color mod

Download X_1.3_PinkPurple.rar

blacknew.png

EF Blackout X color mod

Download X_1.3_Blackout.rar

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да я постне готова ,окончателно завършена ,със работещи линкове ...Надявам се да не звуча натрапчиво ,просто се опитвам да си я кача от 1 седмица и все нещо става ,та да не успявея ..

Благодаря предварително :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...