Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Заслужава ли си iPhone 5?

Заслужава си!

Оп! Казах! Край! Точка! Аре лека нощ!

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Германия, 679 Евро, 16Gb, двуомя се още дали отново бял или чер.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделяйте и за какви GB става дума...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам, че когато го пуснат родните оператори цените ще са:

16GB - 1350 лв.

32GB - 1500 лв.

64GB - 1650 лв.

Естествено, това е само предположение, но мисля, че цените ще са около гореспоменаните стойности. Аз лично точа лиги на 32GB, че в последно време 16 започнаха да не стигат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бароне, това от германския сайт на Apple или от някой от операторите им?

И колко ще чакаш за доставката?

пп. От днес гледам Водафон - Англия са си сложили до 16 и 32 гигабайтовите модели "delivery in 2-3 weeks".

Явно най-малко се поръчват 64-ките, защото при тях доставката е за веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обеща ли са ми няколко 16ГБ от Англия , но ако не го пипна тази събота после вече го нещЪ, ще си чакам да стане шир потреба и да се знаят верно дефектите .Цената зависи от доставката и още не я знам с точност , а и няма да плащам веднага, така че ..........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor@

http://store.apple.c...e/family/iphone за 10 дни, значи другата седмица. Не знам от там до тук, вероятно с DHL.

Редактирано от baronbg
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обеща ли са ми няколко 16ГБ от Англия , но ако не го пипна тази събота после вече го нещЪ, ще си чакам да стане шир потреба и да се знаят верно дефектите .Цената зависи от доставката и още не я знам с точност , а и няма да плащам веднага, така че ..........

Някоя свободна бройка (съботна) няма ли да ти остане или ще караш с три петици от тогава?!?!

baronbg, благодарско за инфото.

И аз имам човек в Германия, но не знам езика и затова не им ръчках сайта.

Ориентирах се, обаче, че и там е 2-3 седмици доставката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойдат , ще има свободни, но пак казвам ако дойдат - което мен лично много ме съмнява, трябваше да ми потвърдят тази вечер , но все още потвърждение няма .

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цепни едно ЛС като и ако решиш.

И споко - и да не дойдат нЕма се избием, копеуе. :tooth:

Едит: мога да помагам с доставката от Лондон до тук.

Ако трябва нещо да се мисли и прави казваш.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам, че когато го пуснат родните оператори цените ще са:

16GB - 1350 лв.

32GB - 1500 лв.

64GB - 1650 лв.

Естествено, това е само предположение, но мисля, че цените ще са около гореспоменаните стойности. Аз лично точа лиги на 32GB, че в последно време 16 започнаха да не стигат...

Това ще са цени на ФО в магазините. Цените при операторите ще са същите както тези на 4S до сега, а именно в диапазона 699-999лв (за 16гб) в зависимост от тарифния план и за 2 години договор.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, цените които съм написал са за ФО телефони. След преживяванията с AT&T(ашак) никога няма да купя ФЗ телефон. :)

P.S. Глобул ги дават и с 1 година договор.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото ревю в Engadget - http://www.engadget.com/2012/09/18/apple-iphone-5-review/

Заключението - the iPhone 5 absolutely shines

  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да, сетих се за сцена от любим мой филм - "Американски Прелести" - Кевин Спейси и жена му се скараха, че ще разлее бира върху дизайнерския им диван за 3 000$ и той каза нещо култово: - Това е просто диван, не е живота!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви споделя пресно инфо и до сега през годините каквото са ми казали хората така е било.

Глобул ще имат 5-ци средата на декември, а Виваком до края на месеца.

Вторите официално не го предлагат знаем, затова си търсете хора вътре, но за сметка на това - както всички апарати, които продават - и 5-цата ще е ФО.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Algor - така е.

Vivatel не предлагат заключени телефони и при тях е на доста добра далавера да се купи,поне според милите им приказки оня ден.

Ще видя офертата която ще ми пратят и ще го взимам от тях.

Ще ви кажа цени,ако някой се заинтересува мога да му ударя едно рамо за телефон от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой вътрешен човек от Варна ще се намери ли да ми помогне с покупката на 1 бр. ?

Ще има почерпка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че черният изглежда по-добре?

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично белият 4/4S ми допада доста повече от черния вариант, но при iPhone 5 не е така. Не съм го виждал на живо, но от снимките и видеотата оставам с това мнение.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oтносно нано сим - Cult of Mac твърдят, че е възможно изрязването на микро сим. Но това не е достатъчно, трябва и да се сплеска малко, понеже нано сим-ът е по-тънък (0.7мм, а не 0.82 както микро и обикновения сим). http://www.cultofmac.com/191128/yes-you-can-cut-your-micro-sim-down-into-a-nano-sim-for-your-iphone-5/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече се продават специални кътъри, но не виждам причина да се режат!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...