Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Ужас.. това ако не го оправят в близките месеци и аз май ще пропусна. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе в продажба и кога успяха да му намерят дефекти ;)

Нео, заради теб(такива като теб) и подмятанията ти, започнахме да заключваме теми ;) Чудя се какво ли трябва да стане за да се сетиш, че това не води до нищо хубаво!

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова си взех пак 4с, че май ще чакам Iphone 6 така като гледам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе има няма в Япония се продава от 15 часа и все пак усещам, че ще има безплатни бъмпари :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен безплатния бъмпер хич не ме стопля, както се вижда олющванията са по целия корпус, където има алуминии - отстрани и отзад. Кел файда от якия дизайн и "скъпата" и "прецизна" изработка, за която толкова говориха от Apple ако трябва да го опаковам телефона до неузнаваемост?!

  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Година и половина си ползвам бялата 4-ката само с по едни протектор отпред и отзад, и няма никакви следи от употреба. Това просто не ми се вярва да са допуснали такава грешка в изработката!!

Не искам да е вярно, все едно някаква евтина реплика гледам на тази снимки.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, че са пуснати днес. Това са от бройките, които са раздадени за тестове и ревюта и са на по седмица вече. А там, щом не е мое, а общо, никой не пази. Нищо чудно, че са се поизтрили. Всичко е въпрос на употреба. Бъдете сигурни, че и от високотехнологична керамика да са, пак ще се намери някой да ги бие в земята, да ги драска с ключове или да ги слага в миксер. Аз ще се обзаведа даже и да се драска. Какво да ви кажа - пролетта видях на летището една, която даде на скенера един Макбук Про - беше така издраскан алуминия, все едно нарочно с шкурка цял ден се трудила, грозна картинка, моя ако го погледне човек почти няма драскотини и е като нов а е на 3 години. Всичко е до това как си пазиш нещата. Ами ако някой е мундар и си изпуска телефона по 10 пъти на ден на цимента, да не купува.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувстото,че ако Apple пуснат телефон с каквито и да е проблеми,пак ще се купува!!!Аз отказвам засега да повярвам!Но ако е вярно,никога няма да си го взема!Телефон в саксия не ми трябва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох търпеливо повечето постове и... реших да се опитам да поразширя темата за дискусия.

Аз съм лаик по отношение на техниката, но знам, че за да е добро едно устройство трябва и софт и хард -уеъра да са на добро ниво. Аз ползвам 4S 64G и вече съм с IOS 6. Много съм доволен, просто се появиха много функции, които реално ползвам вече, а са ми липсвали; самия интерфейс е доста поразширен, скоростта е видимо много по-висока, както при приложенията, така и при браузърите, най-вече Safari -то, разбира се...

Та, струва ли си 5, ако имаш почти напълно функционална IOS 6 на 4S?

:thinking:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е невъзможно да са се издънили(и няма да е сефте). Синкавото покритие е оксидация и в зависимост от метода, може да бъде много неустойчиво. Примерът с 4-ката в един пост по - горе, не е правилен. Четворката е със стоманена антена, не алуминиева и няма никакво покритие, а специфичен вид обработка на финиш-а.

П.П. Dedil - въпрос на личен избор. Мен и 2Г ме устройва по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ayl аз от това, което чета по чуждите форуми става дума за чисто нови бройки с дефекти взети от магазина, а не за тези, които са раздадени на тестване и ревюта, разликата е огромна! Снимки се качват от различни краища на света, където днес са закупени и надали толкова много хора ще си лющят току що закупените телефони, за които са чакали седмица-две, за да могат да пуснат някоя и друга провокативна снимка в нета! Просто явно контрола на производство в новите китайски фабрики е занижен или поне не е такъв, какъвто са искали от Apple и това, че телефона беше изнесен от завода месец по-рано и се появи в нета го доказва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах вече, не е невъзможна издънка, но е абсолютно възможна инсинуация на някои конкуренти, да спрат/намалят истерията. Помислете и тоя вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е добро положението, вижте анкетата http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1445493

Аз съм поръчал бял...

Ще се подменят гаранционно. Няма как да изклинчат, като с антената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, тогава не клинчиха(Епъл, именно, не разни "официални" дистрибутори и оператори). Ако помниш - предложиха на който не му изнася, да връща в 30-дневен срок и да си взима парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам докато не решат проблема от Apple. Няма как да не вземат спешни мерки по отстраняване на проблема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали няма да си купите телефон за 1500лв. и да го ползвате без бъмпер/кейс+протектори?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На това ще повярвам,след като някой от форумът си го вземе и го потвърди.

Преди това-не!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, тогава не клинчиха(Епъл, именно, не разни "официални" дистрибутори и оператори). Ако помниш - предложиха на който не му изнася, да връща в 30-дневен срок и да си взима парите.

Е, хайде сега. Първо, дълго време имаше пълно мълчание от страна на Apple. После SJ ни обясни, че го държим неправилно. След това заведоха колективен иск срещу Apple... Така че, има някой дето не помни, ама не съм аз :)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както писах по-горе, аз вече съм си поръчал бял. Но и да знаех за дефекта, пак бих си поръчал, защото всички топ сайтове са единодушни, че това е най-добре изглеждащия iPhone. Убеден съм, че всеки проблемен телефон ще бъде заменен, защото номера с бъмпера няма как да бъде приложен. Единствено, не купувайте от търговец или регион, срещу който рекламацията е трудна или невъзможна.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нео, нямам против и Сигма Голд ако искаш. Просто искам мир във форума. Нищо друго.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: На мен ли ми се струва или и тази тема започна да се обръща на Apple срещу другите?

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...