Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Искам да попитам, някой има ли идея дали може да се купи фабрично отключен iPhone 5 от USA?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.androidauthority.com/iphone-5-vs-samsung-galaxy-s3-drop-test-116898/

Ето едно друго видео. Забележете сайта. Не искам да показвам колко калпав е GS3 а колко е здрава петицата!

Петьо, за сега не. Може да видиш и на сайта им.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някаква по-подробна информация във връзка с ФО iPhone 5 от USA?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко по-подробна от тази на сайта им? Ще има, но трябва да мине малко време. И на мен ми се ще да стане до месец, ноооо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година пуснаха отключени 4с на 11 ноември в САЩ. Предполагам и сега ще е нещо подобно, но зависи как ще вървят продажбите там. Ако останат по-дълго време високи, по-дълго и ще почакаме.. А ако и цените се запазят (доста вероятно), то ще са: 700$, 800$, 910$ (с вкл. 7% такси). По сегашен курс излизат съответно около 1100 лв, 1250 лв, 1400 лв. Не са лоши цени, но ако има кой да ви го донесе оттам лично, понеже при пращане по пощата ще се платят ДДС и мито а стигне ли се дотам - по-добре да се поръчва от Англия сега (1350 лв, 1530 лв, 1785 лв), с доставка 3-4 седмици и вероятно ще продължи да скача...

Аз съм на Виваком и предполагам, че няма да го предлагат и тази година. Заради единия телефон няма да сменям оператора, така че бих купил от мтел/глобул само ако продават отключени, но като се сещам как с всеки модел какви проблеми с наличности има, това ми се струва доста малко вероятно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dream- Виваком ще го предлагат,както предлагаха и предишният-но не за частни лица-офертите са им насочени към фирми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам... На сайта си, AT&T предлагат и телефони без договор: http://www.att.com/shop/wireless/devices/apple/iphone/5-16gb-black.html

No Commintment нали това означава или?

Долу има и:

2-yr and no commitment pricing require voice agreement with qualifying monthly data plan required.

Limit 5 iPhone devices per household when ordering online.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Води се "No Commitment" , но въпреки това мисля, че е заключен към "AT&T".

Както беше и при старта на iphone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само за iPhone 4. Аз веднъж вече се подведох по тези "американски" определения "no commitment" и "without contract". Трябва да е Factory Unlocked.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АТТ вече отключват телефони, така че би трябвало да може да се вземе no commitment и дори да е заключен да се поиска отключване, като за целта е важно да се пази документ за покупката.

Някои 5-ци имат проблеми с дисплея: http://www.iphonehac...n-problems.html

edit: сега като поразгледах по-добре сайта на АТТ, всъщност дори да се вземе no commitment, пак те кара да избираш план (предплатените не важат). Което ми се струва странно. А може и още не са си оправили сайта..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не е мой... на клиент е.

Живот и здраве, след месец ще си взема.

П.п. Единственото (за мен) разочарование е, че снимките не са 16:9 формат, но дано най-накрая се появи някоя програма която да снима в този формат (ако и сега има споделете моля) или някой tweek от Cydia.

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Night camera поддържа всякакви, но още не е ъпдейтната за модела. Струва стотинки.

Dreamcatcher, последния клип е с проблем, вероятно е уцелил дефектен, другото е просто особенност, вероятно е много тънък стъкленият панел отгоре. Предполагам че версиите към нова година ще са с промени, както беше с четворката.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може. Телефоните на Verizon са с отключен GSM modem, но ще работи само на 3G мрежи.

Искам да попитам, някой има ли идея дали може да се купи фабрично отключен iPhone 5 от USA?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам как излизат снимките в камера ролл на това 16:9 съотношение? Покриват ли целия дисплей или са с черни ленти, както е при камерата? И в 2та случая ми се струва, че няма да седи добре. В единия просто ще е грозно, а в другия една не малка част от снимката ще липсва и въобще няма да се вижда (отгоре и отдолу, ако е снимано на широко/landscape).

И още един въпрос за покупката от САЩ - може ли да се вземе по някакъв начин без договор (визирам по-горния линк от сайта на AT&T с no commitment); няма проблем и да е заключен...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То отстави камера ролла... повечето приложения са със черни ленти от долу и от горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е от нормална употреба до колко ще се драска черния..

Някой ако е чел отзиви - при белия по същия начин ли стоят нещата или там не се забелязва толкова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рано е да се каже, все пак е само от 2 дена на пазара, но като се има предвид, че отзад и отстрани е алуминий, по който има много тънък пласт цветно покритие, което очевидно лесно се лющи и драска, то със сигурност ще се покаже металния цвят на самия алуминий и особено при черния модел ще контрастира и ще си личи, което е неприятно. Явно стъклото при 4/4S си остава най-добрия вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледахте ли дроп тестовете на андроидаджията в Хонг Конг? Не останах с впечатление, че се драска лесно;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...