Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Ето нещо интересно, има тест на черния модел на гърба му :smile:

Ето и още едно интересно видео:

Май не е толкова зле, колкото се пише?

така изглежда поне на тези клипове...

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички мрънкат именно за тия следи отстрани. И на мен ми изглеждат ужасно. То е ясно, че няма да си го търкам с ключовете или с нож, но ми се струва, че май и от най-дребните докосвания там ще остават следи..

Някой има ли представа дали по Епъл магазините в Европа (интересува ме Германия по принцип) има бройки за свободна продажба? Понеже на онлайн стора вече доставките са 3-4 седмици, а един приятел може след няколко дни да ми вземе от Мюнхен, та се чудя какво да правя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На много места пък хвалят здравината на апарата, така че ще трябва лично да проверим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези клипове в тубата вече не могат да се гледат в iOS 6. Така ли е? Свалил съм ютуб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто няма как да ги препрати до новото приложение. Не и без джейл. Дай да цитираш поста, копирай линка и го отвори като адрес в Сафари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си работят прекрасно с tapatalk. Имам предвид линковете към филмчета от YouTube

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прехвърля ме към приложението на YouTube - няма сафари. Само да кажа, че нямам джейл и съм направил ъпдейт към ios6 директно от телефона без рестор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това няма значение. Някои клипове ги отваря, други не. Утре ще разбера кои точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неоптимизираните flv и wmv-та не ще. MOV и Mp4 си вървят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Twitter се появи това съобщение.

GLOBUL Bulgaria@GLOBULBulgaria

GLOBUL и GERMANOS вече предлагат nano-SIM карти, безплатно при покупка на телефон или 12 лв. при замяна. Без предварителна регистация.

Редактирано от iViktor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Twitter се появи това съобщение.

GLOBUL Bulgaria@GLOBULBulgaria

GLOBUL и GERMANOS вече предлагат nano-SIM карти, безплатно при покупка на телефон или 12 лв. при замяна. Без предварителна регистация.

Мтел ми казаха, че моята ще дойде на 01.10.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook...06551256&type=1

iPhone 5 вече в Плесио!

Това е от страницата им във ФБ.

Те са ми клиенти и утре сутрин като говоря с началника ще ви кажа за какво става дума.

Днес ми звънна акаунта ми от Виваком да ми потвърди, че до края на месеца ще го имат на цена 1800 лева с ДДС, но не знаят колко ГБ е. :tooth:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпроса е към мен, ще се опитам да отговоря.

Ценовата политика си я определя всеки за себе си.

Тук комичното е, че Виваком официално нямат права да го продават, но както с 4-ката и 4S отново са в джаза.

Няма как да не ми е смешно за това, че ще го имат, знаят му цената, но не знаят кой точно модел ще е.

пп. Прекупвачите могат да сложат цена 1800 и за 16ГБ, ако не знаеш.

Щом има търсене и се купува на тези нива, не виждам пречка да върви търговията.

Едит:

Я виж в този магазин за какво става дума...

2099, 2299, 2499

Та какво казваше за 1800 и 64-те гигабайта?!?! :tooth:

Ако модераторите преценят да махнат линка...

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента от Вивател цената към бизнес клиенти за 4S-a е 979.90 лв. Без ДДС.(без СИМ и разбира се ФО)

Цената ми е от преди да излезе 5-цата,което ме навява на мисли,че и за нея цената ще е в тези рамки.

Sent from my iPhone using Tapatalk v. 1.14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В м-тел вече има iPhone 5, но все още не е официално, най-вероятно началото/средата на идния месец ще го има официално :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:Във въпросния сайт, цитиран от algor, пише: Камерата е 8-мегапикселова, но е с 1/4 по-малка от тази на 4s и има нова панорамна функция. На лице е съществена промяна в дизайна на задния панел, спрямо 4 и 4s. Док конекторът е заменен с 30-пинов. Ей, аман от хора, които пишат чули-недочули :tooth:

Редактирано от tommy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да е дочул как са цените в Италия? iPhone 4s е на 629 евро в момента, поне това пише на страницата им, мисля че това е цена за ФО, дали и петицата ще е на същата цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай 3 дни и ще прочетеш цената на страницата им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички мрънкат именно за тия следи отстрани. И на мен ми изглеждат ужасно. То е ясно, че няма да си го търкам с ключовете или с нож, но ми се струва, че май и от най-дребните докосвания там ще остават следи..

Някой има ли представа дали по Епъл магазините в Европа (интересува ме Германия по принцип) има бройки за свободна продажба? Понеже на онлайн стора вече доставките са 3-4 седмици, а един приятел може след няколко дни да ми вземе от Мюнхен, та се чудя какво да правя..

В Мюнхен са out of stock...днес ходих евентуално да взема и нямаха.

Иначе в MacRumors форумите са пропищяли здраво от козметичните дефекти- всеки втори има драскотини, наранявания или друго направо от кутията...

Аз за разлика от миналата година все пак ще изчакам и като се извъртят една-две партиди, ще отида пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...