Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Ни първа, ни последна, но ще го купуват. Факт.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки. Извинявам се за качеството, но са от 4-ката, а нямам друг апарат под ръка. Телефона е на 3 дни нормална употреба. Калъфчето ми е Spigen и съм го вадил и вкарвал поне 100 пъти. Ако се драскаше ЧАК толкова лесно, досега щеше да има поне една драскотина. Цялата тази история вече ми писна. Всеки, който иска iPhone 5 знае,че корпусът му е от алуминий и ако е завършил 8-ми клас, би трябвало да знае, че алуминият е сребристо-бял и е един от най-меките метали. След като се боядиса в черно и влезе в контакт с по-твърди материали - било то метали или не - (ножове, вилици, чукове, отвертки и пр. битови инструменти) по пътя на логиката би следвало да се надраска. Който ще го ползва в допир с ръката, лицето и евентуално калъфа си и предвижда инцидентни падания или изпускания, не би трябвало да има проблем. С две думи - не мисля, че при нормална всекидневна употреба биха се появили такива следи, че да стане неприятен за окото.

7211044428271322431348809270GhVH6rXjXXaVUMsY2ME1_m.JPG

9753371806653214521348809274kSEkEWBIxRQsDit1YEEL_m.JPG

37055424414172564591348809277ESjkX6o9Sm2t3ZI763kT_m.JPG

Редактирано от tommy
  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за адекватното мнение. Мен не ме притеснява толкова алуминия, колкото оксидацията. Мога да щракна часовника си да видите само от търкането в ръкава какво става. Не е от най-скъпите часовници, но не е и евтин. То, че ще се купува е ясно... Мерси още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече в по-дългосрочен план ще си проличи. Каквото и да кажем сега ще е в сферата на вероятностите. Много зависи с какви точно примеси в алуминия е изграден корпуса на телефона.

Редактирано от tommy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявам никък от тези драскотини. Аз пазя нещата си много, сегашния ми телефон е на над 10 месеца и нито един път не е изпускан. Чакаме само цените да паднат. За над 2000 лв обаче телефон няма да си купя. Май ще чакам до 26.11. когато пътувам до Мюнхен за 5 дни и там мога да се обзаведа ако намеря стора естествено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи нещо за нано сим-а. От оператор ли ти я дадоха или ръчна изработка?

ayl, това?

http://www.apple.com/de/retail/rosenstrasse/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една снимка, казват, струва хиляди думи :smile:

1124092065140151266413488157701JXP2Scg4CtJqtiWYSFV_s.JPG

771930452269585821348815776neqeSNE1ZBoPwganHP92_s.JPG

Доста неграмотно изрязване от моя страна, все пак работи безупречно :tooth:

Редактирано от tommy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам една позната, която е в щатите по работа и се връща след 2 седмици, но така и не разбрах от постовете тука има ли изобщо там продажби на отключени телефони и ако да, как трябва да я упътя какво да направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком цена 1690.90 за 16гб ФО.

Допълнително ще ви кажа точен ден за наличност, но следващите няколко дни ще е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от преди час с iPhone 5!

С Grievous, отрязохме 3 сим-а(vivacom) и трите работят перфектно;)

27e6f2ca333f4c69.JPG

39677292fc615654.JPG

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С резачката дадена на предната страница. :biggrin: Никакво пилене, дебелината е същата.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком предлагат ли iphone на физически лица или са само за бизнес клиенти ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не предлагат за физически лица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре е щастливците, придобили вече 5-ата, да напишат впечатленията си за живота на батерията и дали има някъкви неприятни изненади от типа на липсата на превключвателя за 3G в началото за 4S. Дали са забелязали нещо, което го няма при 4S или нещо, което го няма при 5-цата. Иначе драскотините въпреки че са най-обсъжданата тема, не са най-важното нещо за тези, които искат новия телефон (или поне при мен е така).

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се интересувам дали се дере толкова лесно наистина. Мразя кейсове.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се дере толкова лесно, то дори поставянето на кейса ще оставя следи... :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо толкова се притеснявате?! Почти всеки, който познавам с 4/4С е с два протектора - преден и заден, не ми се вярва вие да сте по-различни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не сме само тийнейджъри Асенчо ;) Говорим за антените, не за стъклото и панела!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'во стана... кой прибра телефоните, хора?

В цяла Австрия няма 5ци от официални представители (reseller-и, store-ове, молове)....

В Германия няма????

В Словакия няма....

Само с договор към оператора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо толкова се притеснявате?! Почти всеки, който познавам с 4/4С е с два протектора - преден и заден, не ми се вярва вие да сте по-различни.

Аз нямам и никога не съм слагал ;) И определено не ми се ще да си омотавам телефона с тиксо, особено предвид, че дизайнът играе доста важна роля като си харесвам телефони.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато пуснат iPhone 5, Мтел и Глубол може и да са от следващата партида и да са с по-малко проблеми, но лично се съмнявам в това.

Надявам се да е така, поне с тази драскотини по лайстните и задния панел. До колкото чета за сега няма количества никъде из Европа, което ме навява на мисълта, че са свършили предварително заявените бройки и сега чакаме нова доставка.

Времето ще покаже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...