Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Snow Leopard - Landscape Theme


Grievous

Recommended Posts

wlch6s.jpg

Свали

Mirror

Свали

Забележка:

За потребителите с 2G & 3G!

3G потребителите изтеглете CompassF от Cydia и използвайте само Springback файла Leopard3G

Скрийте всички допълнително инсталирани приложения с изключение на приложенията от списъка по-долу.

За потребителите с 3GS!

Използвайте само Springback файла Leopardv4

Скрийте всички допълнително инсталирани приложения с изключение на приложенията от списъка по-долу.

Подгответе iPhone-а си за инсталиране на Leopard 2g или по-нова

Първо трябва да инсталирате следните приложения от Cydia.

1. iBlank

2. SbSettings

3. SpringJumps

4. Winterboard

5. OpenSSH

6. SpringBack

7. Clock Hide (след инсталацията отидете Settings -> Clock Hide и изберете Enabled)

Инсталирайте СЛЕД инсталиране на темата.

7. LockDown (не е нужно, но препоръчително, за да останат приложенията ви в бъдеще така както сте ги наредили)

Инсталиране на темата

1. Всичко от папката Theme качете в /Var/Stash/Themes

2. Файловете от папката Statusbar качете в /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/вашият език

Например ако е английски ще бъде папката English и т.н.

3. Вземете шрифта AmericanTypewriterBold от папката Font и го качете в /System/Library/Fonts/Cache

4. Файловете от папката Springboard качете в /Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/

5. Папката от папката Respring качете в /User/Library/SpringBack

6. Съдържанието на папката Webclips качете в /User/Library/WebClips

(Ако имате други WebClips е добре да ги махнете преди да сложите тези)

7. Отворете папката App Dup. Файла от папката MobileMail качете в /Applications/MobileMail

Файла от папката MobileSMS качете в /Applications/MobileSMS

8. Файла от папката Applications качете в /Var/Stash/Applications

9. Намерете двата файла в папката ATT_US, която се намира в папката /Leopard Main folder/Bundles/, преименувайте файловете в зависимост от оператора ви.

Изтрийте папката com.apple ATT_US от папката /Leopard Main/Bundles.

Настройка на страниците

1. Отворете SBSettings и отидете в More -> Hide Apps..

Скрийте всички допълнително инсталирани приложения с изключение на приложенията от списъка по-горе.

2. Стартирайте приложението SpringBack и изберете файла Leopardv4 или Leopard 3G

Отворете Winterboard, маркирайте Calander и го качете най-горе

Също изберете и Snow Leopard и махнете отметката (ако имате) избран тапет.

Това трябва да бъде избрано във WinterBoard.

Calander

Leopard Main

Snow Leopard

LockScreenpt1

LockScreenpt2

Бележка:

Сменете името в Lockscreen PSD и го запишете в PNG формат и го качете в /Var/Stash/Themes/Snow Leopard

Сменете името в Clock и Weather PSD намиращи се в папката PagePSD, запишете ги в PNG формат и ги качете в

/Var/Stash/Themes/Leopard Main/Icons

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли я е? Прави ли проблеми и хаби ли много батерия? Защото много искам да си я сложа, но ме притеснява това да не е да трябва да си зареждам телефона през ден с нея. Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Section: Toys

Name: CompassF

Version: 1.0

Description: This is fake app from 3GS for 3G and 2G

Свали

iblank2.0.deb

Свали

springjumps.deb

Свали

За тези, които имат проблем със свалянето като мен.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да правя и слагам всичко. Като/ако я инсталирам ще напиша лично мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас. По нескопосано нещо не съм виждал. iPhone си работи с iPhone OS, защо трябва да се опитват да създадат гаден порт на Snow Leopard? Заради ей такива неща си карам възможно най-нативно, само с ultrasn0w и AppSync от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: Чакам следващия който ще "изпищи" за рестор. Аз бях първи :twisted:

GPower има се в пред вид Springback

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уточнете все пак за да е ясно... Заради темата(допълненията към нея) ли стигнахте до рестор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои колеги няма да спинкат май :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм свършил още! Утре некой ще гледка кат гърмян в МОЛ-а май. :tooth::tooth: Остават броени минути. :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами заради темата или допълненията към нея, следвах напълно инструкците. Всичко ОК, активирах темата но после всичко остана като картинка. Никаква реакция на иконките, нищо само си прелиствах страниците. Направо "мъртвец. Яд ме е , защото изглеждаше супер на телефона.

P.S Вече съм чисто нов :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линчувайте ни мен и Grievous и най-вече него, аз имам дело само в превода. :mrgreen:

Edit: Най-важното е, че и двамата не ползваме WinterBoard и нямаше как да я пробваме преди това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линчувайте ни мен и Grievous и най-вече него, аз имам дело само в превода. :mrgreen:

Това го знам! Ти в превода, а аз в искането. :rolling: Как инак ще накарам някои хора да ресторнат? :tooth:

alessandros и ти ще си между тях! :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сиктар! :confused: И аз се отказвам от тази тема... Много ме е яд, защото телефона ми щеше да заприлича на някой Мак... или поне аз така си мисля... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth:
Ужас. По нескопосано нещо не съм виждал. iPhone си работи с iPhone OS, защо трябва да се опитват да създадат гаден порт на Snow Leopard? Заради ей такива неща си карам възможно най-нативно, само с ultrasn0w и AppSync от Cydia.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, знам критиките ти! Доста съвети ми дава кат бях на гости при теб кат ми набива акъл както това го набива на другото :spank: :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уточнете все пак за да е ясно... Заради темата(допълненията към нея) ли стигнахте до рестор?

И аз стигнах до където стигна и колегата GPower :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...