Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да кача App Store на телефона си?


dobri

Въпрос

След като смених операционната система на Мака си (със Snow Leopard), се опитах да прехвърля по описаните правила всичко от iPhone-а си 3GS на Мака. Мисля че се справих, но с изненада установих, че ми е изчезнало App Store. Бях архивирал на информацията от Мака отпреди да му лъсна и инсталирам новата операционна система и от там взех и ръчно качих през "фонвю" "аппстор" в "апликейшънс" на Айфона си. Появи се на работната му площ при останалите приложения иконката на "апстор", но не може да се отвори. Имате ли идея къде греша и как да постъпя. Не смея да ресторвам телефона си през "айтюнс", защото е джейлбрейкнат и се страхувам да не омажа съвсем нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 отговор на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Разкарай това което си качил ръчно. Апстор е дефолт приложение и не се маха/слага с каквото и да е. И чети малко, иначе няма да се разберем.

Града НА КИРИЛИЦА В ПРОФИЛА!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...