Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple потвърди събитието си на 27 януари, ще покаже таблет и iPhone OS 4.0?


emco83

Recommended Posts

Това е старо и го има отдавна във форума: Apple пуска нов персонален миникомпютър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме в очакване, затаили сме дъх. Едно е сигурно ... нещо ново ще има, дали ще е таблет, или телефон, за сега ние простосмъртните не можем да кажем, може да е само таблет, както се казва в много постове може пък и да представят и телефона, само може да гадаем.

Иначе както всяка година си правят, така и тази, телефона ще го пуснат в продажби чак в края на Юни, началото на Юли, няма да ни пропуснат. Ето това е много хубава черта на тази фирма, че са на цикъли, а не на вълни от продукти, като Самсунг или някой друг производител. Просто да изкарва нови модели, да се опитва да залива пазара с тях и нищо да не се получава. Тези хора стрелят веднъж и винаги печелят. Защото знаят как да си прочистят пушката.

Подкрепям VladTheImpaler напълно. Бях само в един магазин до сега, искаше ми се да си купя още един телефон, само че черен. Някакси, всичко е направено така, че да ти се прииска много да си го купиш. Аз за жалост не се сдобих с тениска. Хаха

Иначе колкото до 4.0 ще е супер да има нещо ново, особено малко разнообразие в Началния екран и в менюто. Нови функции с календара и контактите ще са супер ако има синхронизация на рожденни дни, събития и такива неща.

А колкото до таблета, ще е ВЕЛИК, ще е супер готин, дано да не е нещо много обвързващо с оператор, защото може и да не го видим напълно официално у нас. Ще има пак да чакаме едно-две поколение, както с телефона, че да могат да се решат да го пуснат. Но пък пари нема, действайте е случая с таблета. Сякаш няма да се самовъзнаграждавам с него. Май ще чакам за новия телефон.

VladTheImpaler не е на линия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ще обвържат компютър с оператор, бре? Тоя Фрицъл явно ти се отразява на разсъжденията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В някой от слуховете се говореше, че ще поддържа GSM мрежи, т.е. ще има слот за СИМ-карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, но това е просто допълнителна функционалност. Доста компютри имат 3G модул. Това не ги прави телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony бях чел статия/ и то тези дни / в , която пишеше , че Apple tablet / така наречения за сега iSlate / ще се предлага с договор на At&t / не споря така прочетох ;) /. Но наистина няма логика / може би ако си вземеш пакет интернет за вкъщи / , както казваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдно е да те накарат да си купуваш дейтаплан от мобилен оператор за персоналния си компютър. Епъл не са идиоти, искат печалби. По същата логика може да го пуснат в аптеката или пицарията. Ще го има навсякъде и без ограничения, както е и iPod. При телефоните е съвсем друга работа. Там Епъл лапа процент от сметките и таксите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.macrumors.com/2010/01/24/steve-jobs-on-apple-tablet-this-will-be-the-most-important-thing-i�ve-ever-done/

Тази новина, ми се струва, че доста ще вдигне акцийките на чичо Стиви, малко като маркетингов ход ми се вижда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маркетингов ход е меко казано - всичко е за пари!

П.П. Без да изпадам в транс - епъл в момента са на върха. Дали ще го направят по - висок и по - трудно достижим, ще видим. Добрата конкуренция, ражда новите продукти - не се радвайте,ако майкрософт отслабне твърде много. Това няма да е в полза за никого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ... абе Фрицъл няма голям ефект над мен. Хаха. Ама нали бяха писали, че може и да има слот за СИМ карта, та незнам, затова го писах ;)

Дано сложат и функция за автопортрет в камерата на телефона за новия софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано с новия тъч компютър да обновят и макбуците. Мисля че им е време да се сдобият с 16:9 дисплей и по нови видеокарти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото преди малко четох статия че точно в сряда им изтича договора с АТ&Т, и вече няма да са ексклузивните продавачи на телефона.

Така, че не би ме учудило да го представят новия. И да кажат, а от месец Юли през Verizon. :drunk:

xaxa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го отразявам на @downloadbg. Може директно в уеба, но не го препоръчвам, по-добре си изтегли Twitter клиент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Announces iPad - Dox.bg

Извинявам се за забавянето. Интернета ми спира през 10 мин, дата.бг не щеше да ми приема файла, докс.бг пък не приема над 1 ГБ, та се наложи да го конвертирам...бе голяма простотия.

Редактирано от TeDDy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Announces iPad.m4v

20100128-egbw5gn38qfdjg2kmxw5wr1duj.jpg

Multiupload:

  • megaupload

  • deposit files

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...