Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OPlayer


BANNN

Recommended Posts

За съжаление и аз немога да намеря. Единственото което мога да ти дам http://inhatch.com/. Това ползвам аз, но извън страната много ми насича. Пробвай го. Има много канали BNT,BTV, TV7, BTV Action, Diema, BTV Comedy, Eurosport ,Fox Life, Fox Crime, Diema 2,NOVA.

Редактирано от maNcHeSteRUTD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

inhatch е на базата на p2p връзки и плъгин-а е направен само за windows, няма такъв за iOS и съответно няма как да подкараш някой канал на iPhone!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на моето 3Г с ФУ4.1 се появява проблема с изхвърлянето. Пускам си програмата - всичко си е ОК, но когато цъкна да плейва някой файл ми се показва черен екран за няколко секунди и после ме изхвърля. Пробвах и с по-стари версии и резултата винаги си беше един и същ :(

Ако някой има решение от какво може да се получава - ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен прави абсолютно същият номер като при колегата от гоният пост.МОЛЯ помогнете ни!Гледа ни се тв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 10 път влиза ;) с всички стриимове е така от програмата е. Чакаме update.

п.п. Някои ако намери работещ стриим на BTV има бира от мен :smile:

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Бих искал да попитам дали към момента има работещи линкове за някакви телевизии? Тези, които пробвах (посочени по-горе) не успях да отворя.

И благодарности на хората, които поддържат сайта и форума - наистина помагате.

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто решение в момента е SkyFire + някой сайт за онлайн телевизия.

Сваляте Skyfire 3.0.0 от този пост и с него отваряте например onlaintv.ovo.bg от там си избирате телевизия, браузера открива стрийма и отваря поп-ъп прозорец в който може да гледате канала. Също така ако сте някъде навън и не искате да изпуснете някой интересен мач, пак благодарение на Skyfire може да гледате почти всички линкове от myp2p.eu, стриймва ги безпроблем. Дано съм помогнал. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А Людмиле, къде виждаш стрийминг-а, защото направих точно това, което ми каза и ме кара са си сваля inhatch plugin-a и да го инсталирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каналите с лошо качество наистина няма проблем, но при тези с високото качество продължава да иска inhatch plugin-a. Ти само за тв-тата с лошото качество ли имаш предвид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няколко поста над твоя съм писал за inhatch:

inhatch е на базата на p2p връзки и плъгин-а е направен само за windows, няма такъв за iOS и съответно няма как да подкараш някой канал на iPhone!

Споменатият от мен начин е за стандартните стриймове в почти всички сайтове, p2p връзките не се поддържат. Този сайт го дадох само за пример.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние искаме да гледаме на телефоните, не на компютъра. Там примери колкото искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да се оправи със промяната на цвета на субтитрите.

Такива жълти са ужасно гадни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тия тотално се изложиха с двете нови версии на Oplayer-чето.

То не бяха жълти субтитри . Сега пък субтитрите не изчезват. Стоят си постоянно на екрана до следващата реплика.

1.23 му е майката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря на изуст, но това, че не изчезват е свързано по-скоро с тайминга на самите субтитри. Може би си опитал с няколко филма, но аз да кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един и същи сериал гледам с 1.23 и 1.26 и проблема със субтитрите си го има на новата версия на старата не.

Просто те не изчезват.Може някой от филма 5 мин да не говори и през това време си стои предната реплика докато не се покаже нова.

Според мен много скоро ще пуснат 1.27.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези канали има ли някакъв начин да се гледат на iPhone/Ipad ?

http://myfreetv.ucoz.net/index/premium_channels/0-806

Редактирано от moshko69
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Понеже гледам с Оplayer vbox7 на 3Gs. Обаче ако видеото е с малко по-високо качество звукът избързва поне 30 сек. пред картината? 4-ката нямала проблем казаха , но при HD видеотата как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някакав линк на работеща телевизия, че от онези на ръководството за AppBackup нито един не работи, дава ми черен екран и посредата кръгчето си върти безкрайно. До сега нищо не съм подкарвал на тази програма. с 1,27 съм вече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Позабавиха се с версия 1.27 очаквах почти веднага след 1.26 да я пуснат, но се радвам че вече проблемите са изчистени.

А и ми харесва зумването на субтитрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някакъв начин за гледане на телевизия ? Че от тука нито един линк не тръгва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт Telemost, отимизиран е за iPhone и робота. Гадното е че скоро ще стане платен, но дотогава гледайте наволя. През компа, през телефона, през таблета който както пожелае :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Apache/2.2.14 (Ubuntu) Server at www.telemost-bg.com Port 80

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...