Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблеми при синхронизация - Решение!


niky

Recommended Posts

Здравейте, за 4ти път ми се случва да немога да синхронизирам различни iPhones и след като потърсих из глобалната мрежа видях, че доста хора имат такива проблеми. Ето решението ( за XP) :

Iphone cannot be synced. Disk not found/cant be read or written to

* Десен бутон на 'My Computer' -> 'Properties'

* Отворете 'Hardware' таб -> 'Device Manager'

* Включете iPhone

* В Universal Serial Bus controllers, десен бутон върху 'Apple Mobile

Device USB Driver' и reuninstall

* Изключете iPhone-а ( от кабела )

* Включете го отново

Сега пробвайте да синхронизирате, вече всичко трябва да работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Златен си!! отдавна се боря с този проблем даже ресторвах неведнъж, а имало простичко решение.

Благодаря още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Искаш някой да те води за ръчичка из менюто на твоя комп? Постът на колегата би трябвало да ти подскаже преинсталация на драйвърите за iPhone - толкова ли е трудно да намериш менаджера на устройства в седмицата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам малко по-различен проблем,като се опитам да синхронизирам ми изписва : The IPhone "A_Z_A_Z_E_L's IPhone" cannot be synced. An unknown error occurred (-54).

Пробвах всичко,това от 1-вия пост,преинсталирах всичко сварзано с apple,и пак не става,иначе музика мога да слагам,но снимки,бакъп,програмки не мога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм,зададох го като нов телефон,в началото го нямаше този проблем.Сложих музика без проблем,след това не бях ползвал програмата дълго време,работех само с IPhone PC Suite.И като исках да синхронизирам с ITunes не стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IPhone PC Suite
- Ключът от бараката...

Намери пач файла на ПЦ сут и го изтрий(не помня къде се записваше в телефона), после рестартирай и опитай пак. Ако не стане, лишаваш се от музиката и триеш цялото съдържание на папката var/mobile/media/iTunes_Control, пак рестарт и нов опит.

П.П. В бъдеще, помисли пак, преди да ползваш тъпи китайски програми.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не става.Пробвах и по двата начина,махнах всички файлове свързани с IPhone PC Suite,после изтрих всичко от "var/mobile/media/iTunes_Control",след това изтрих и всичко от "Мy Documents/My Music/iTunes".Даде ми да ресторвам бекъп,но не съм, настроих го като нов телефон,промяна никаква.И свга явно оставам с 2 варианта.1-да продължавам с IPhone PC Suite,защото от нея са ми всички приложения,игри,рингтонове и т.н.музиката с ITunes и снимките с IFunBox,или 2-ро рестор.Нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чист при това! Всички външни програми(с изкл. на фънбокс) водят до проблеми при синхронизация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...