Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

При входящо повикване се гаси дисплея


outro

Въпрос

Проблемът се появи преди няколко дни.Когато ми звънят телефона си светва и издава звук ,но след 2-4 сек. дисплея се гаси ,като телефона продължава да звъни.За да приема обаждането трябва да натисна home бутона ,а аз гледам да го натискам и след секи разговор за да ги избягвам тия бъгове.Намерих горе-долу сходна тема като с моя проблем- "Телефона звъни без звук, и не мога да отговоря".Забелязах ,че основно хората които имат проблем от тази тема са с 2г като мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Минавай на FW 3.1.2 и проблема ти е решен. Преди като бях на 2.2.1 ми се е появявал този проблем, но от както съм с 3.1.2 няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди два дни ми се случи и на мен, но батерията ми беше едва 2% и мисля че е от това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е един от бъговете в 3.0.1 и 3.1, които 3.1.2 поправя - от опит го казвам, повярвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз съм с 3.1.2 (3GS) и на мен ми се е случвало и то доста пъти. Не съм имал време да се замисля защо ли го прави или да ровя в Гугъл. Сега Пешо като писа, че батерията му е била на минимума, се замислям, че може би и при мен точно тогава се случва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз помислих ,че може да е от някое приложение за това пуснах темата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напълно е възможно да се получава, когато батерията е на приключване. В случай, че е много слаба батерията, може и мрежата да се позагуби на моменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз мисля че се дължи на iBlacklist- след като я инсталирах и при мен взе да се появява от време на време това с дисплея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Напълно е възможно да се получава, когато батерията е на приключване. В случай, че е много слаба батерията, може и мрежата да се позагуби на моменти.

Не е от батерията ,а и от мрежата не е ,защото ми се е прецаквало така и когато ми звъни алармата.Явно е от фърмуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А всички ли са сигурни, че не са си сложили пръстът върху сензора ?!

ТОВА СЪЩО Е ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОГАСВАНЕ НА ДИСПЛЕЯ НА ТЕЛЕФОНА ПРИ ВХОДЯЩИ/ИЗХОДЯЩИ ПОВИКВАНИЯ !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При входящо повикване, докато не започнем провеждането на разговор (вдигнем), сензора НЕ гаси дисплея!

От фърмуера е, или е конфликт на някое програмче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен взе да ми се случва да ми се гаси дисплея.Батерията ми е нова както и бе заредена когато ми се случи {поне последния път}.Някой не откри ли причината това да се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Възможните причини са много, но мойте наблюдения ме карат да ги "компресирам" до две: при приключване на разговор се натистне Хоум бутона-оправя се с респринг или рестарт и втората, която е най-честа за мен-някоя бъгня качена от Сидия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това става от някоя тема. Аз преди бях с GT Theme и така ми се получаваше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

още един глас, че е или от някоя програма или тема

мнението ми е базирано на факта, че не ползвам теми, а единствените програми, които имам от cydia са Installous и UDIDFaker

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен проблема се появи, когато инсталирах "iBlacklist".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...