Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tremor


alessandros

Recommended Posts

84ae37ff94672760.png

Tremor Version: 1.0

Category: Music

f01e061d4319a6c1.jpg e133229a2e02a2aa.jpg 5d64c2017beefa82.jpg 790b802c5936b7a5.jpg 1ab157a2d4c310e7.jpg

Тремор е основен Аудио Миксер за iPhone и IPod Touch. Има няколко възможности пакетирани в това приложение, което ви позволява да се постигне реален опит микс от вашето устройство. Тремор може да ви бъде един от видовете програми за аудио на мобилното ви устройство. Можете да го използвате лесно за слушане на музика, или ако искате да покажете DJ умения си . а на следващото парти можете да го използвате като двоен аудио вход миксер. Може да запишете вашите миксове, така че можете да създадете свой собствен шедьовър и да го изпратите на имейл за себе си или на твой приятел

Тремор също така предоставя уникална възможност да използва музикален поток от интернет, което е трудно да се намери в портативни аудио миксер. В допълнение, Тремор идва оборудван с апарат за ефекти .

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера как да зареждам в програмата музика от телефона. Да не би да може само през интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват , че може , но не ме питай как защото още не съм я качвал в телефона.:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали

В архива има сървъри за това приложение на Mac и Windows за да си пускаш музичка от компютъра си без да се качва в телефона и да ти заема излишно място. Пробвах преди малко и се получи работата. Не съм търсил начин как да си пускаш музика от самия телефон ,но най-вероятно си има нещо ,а и в приложението си има информация за някои неща.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам един въпрос тази програмка TREMOR 1.0 като се опитам да я инсталирам започва но след малко ми излиза прозорец "is not a valid IPA file" а пък е *.ipa e и така става и ако го изтегля и дригите форуми P.S. HELP !!! с Ipod Touch 2G съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Музиката трябва да се качва наново като се слага в папката на програмата > Documents .Това се прави , когато искате да си пускате музика от телефона,а не през сървари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват , че може , но не ме питай как защото още не съм я качвал в телефона.:Wink:

Предполагам никой не очаква сяко едно приложение да се тества от автора на темата. Затова сме тук, всеки избира какво да качи и да сподели неговата гледна точка по въпроса за дадено приложение. Дано да сте ме разбрали правилно! :clap 2:на alessandros за всяка една тема която е пстнал - няма друг като тебе човече, продължавай в същия дух ще стигнеш далеч!

П.П. - Извинявам се за отклонението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...