Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Gangstar Vegas


Recommended Posts

mzl.ebyyvuay.175x175-75.jpg

View In iTunes

This app is designed for both iPhone and iPad

  • 5,99 €
  • Category: Games
  • Released: 07 June 2013
  • Version: 1.0.0
  • Size: 1.40 GB
  • Languages: English, Chinese, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish
  • Developer: Gameloft
  • © 2013 Gameloft. All Rights Reserved. Gameloft and the logo Gameloft are trademarks of Gameloft in the US and/or other countries.

You must be at least 17 years old to download this application.

  • Infrequent/Mild Sexual Content or Nudity
  • Infrequent/Mild Simulated Gambling
  • Frequent/Intense Realistic Violence
  • Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
  • Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, Drug Use or References to these
  • Frequent/Intense Profanity or Crude Humour

Requirements: Compatible with iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini and iPad mini Wi-Fi + Cellular. Requires iOS 5.0 or later. This app is optimized for iPhone 5.

mzl.epfqkjgy.320x480-75.jpg

mzl.sktumxxz.320x480-75.jpg

mzl.bsvvnwlk.320x480-75.jpg

mzl.lprjdvza.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават от Gameloft да следват модела на компютърната и гейм индустрията , където новата игра върви ръка за ръка с новата видеокарта , ще ме загубят окончателно като клиент.

Не може да не се напънеш малко с оптимизациите и да блъскаш текстури и ефекти като за настолна машина и при 4S на моменти е слайд-шоу..

Ясно е , че ме подсещат с 6-те евро да сипя още 600 за 5-ца , но хайде не толкова безочливо...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може хем онова в другото, хем душата в рая;) Искаме да гледаме мазна графика а не пикселизирани идиоти! Искаме по-добър и продължителен геймплей... Е как да стане ако хардуера не го позволява! Какво им предлагаш на Геймлофт? Да изостават от останалите ли;)

И просто за информация... Плати ли я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си плащам. Какъвто и вид да е - труд е.

А иначе има много примери как с добри оптимизации могат да се получат страхотни резултати откъм графика , но това , което ме дразни е, че на 3.5-4 инча екран ми е все тая дали ще има троен буфер на текстурите и дали ако си вгледам с лупа ще забележа отблясъците на асфалта под определен ъгъл и слънцестоене..

Мисълта ми е, че дори това, което ти изтъкваш - геймлеят - вече отива на втори план в повечето случаи и неизменно следва "еволюцията" на този в настолните машини , където всичко е подчинено на графиката и необходимостта да сменяш хардуер на всеки шест месеца , за да си в крак с модата ( там поне е малка по- оправдано донякъде , понеже има значение какви видове текстури, филтрации и ефекти гледаш на 20+ инчовия си екран).

За 7 евра оптимизацията трябва да е перфектна за поне предходния модел телефон , при положение , че графичният му контролер е все още измежду най- добрите на пазара.

Но нали винаги трябва да се поддържа под всякакви маркетингови форми гъделът да имаш най-новия и мощен флагман на пазара...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, без хардуер не става.

Може би трябва да има опции да се изключват дадени графични екстри и така ще са доволни и хората с по-стари машини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да Ви кажа под секрет Гейлофт са ми тук наблизко и ако искате да ида да им обясня косо някои неща , барем се усетят :biggrin:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Свалих играта и поиграх малко, не ме грабна никак. Поредното копие зле направено от Gameloft.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...