Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 6 Дизайн с 4.4-инчов Дисплей


uomoto

Recommended Posts

iPhone-6.jpg

Когато Apple представи iPad Mini, аз бях се влюбил в неговия дизайн с красивите извити ръбове. И тази година, излизайки на бял свят новият модел iPad Air, бях изключително щастлив, че идва със същия елегантен дизайн.

Дали Apple ще заложи на същия дизайн и с новият iPhone Air(6), догодина?

Всъщност, според мен дизайна, който въведоха в iPhone 4,4S,5,5S е по-доброто решение за телефоните на компанията, но този с извитите ръбове също не е за изпускане. Все пак, мисля че Apple е възможно да заложи на заобления вариант в следващото поколение iPhone…

Какво да очакваме от iPhone Air(6)?

Слуховете за голям екран с всеки изминал ден стават все по-силни! Наистина Apple, може да увеличи екрана на своя телефон през 2014 година.

Хора вдъхновени от дизайна на новите таблети, създадоха концепция на iPhone 6. Ако не сте впечатлени от дизайна,то спецификациите със сигурност ще ви оставят без дъх .

Концепцията на iPhone 6 разполага с 4,4 -инчов пълноцветен HD дисплей с 12 -мегапикселова iSight камера с Pro af/1.8 отвор, по-голям сензор, който може да вземе 120 кадъра в секунда, 1080p видео, нов капацитивен Home бутон, сапфирен екран, стерео говорители, 5-мегапикселова предна камера, още по-тънък и по-лек от iPhone 5s.Ще е с по-бърз A7X чип, който включва GPU, която е два пъти по-бърз от чипа на iPhone 5S -A7.

Вижте видеото по-долу и споделете какво мислите.Аз Мисля, че с изключение на размера на екрана, това ще бъде iPhone мечта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...