Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Hearthstone


Wayward

Recommended Posts

Така: Hearthstone е turn-based card game на Blizzard(Wow,Starcraft,Diablo).Безплатна е за игра след като изтеглите loader-a на Blizzard от сайта им.Отскоро има версия и за Ipad,която може да се пусне на телефон също(rutracker.org импортната за iphone).Ако не можете да си я представите е нещо като Ю-Ги-О или Magic:The Gathering.Играта е много популярна в стриимърският сайт twitch(хора стриимват как играят видео игри.Има free app с достъпни всички стриимове).Ако някой я играе да каже можем да направим хубава тема с коментари на декове и т.н.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм сваляш импортната .ipa от rutracker пъхаш я в някой инсталер(appcake) и си я играеш на телефона

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (редактирано)

Днес излезе новия patch за Hearthstone:Curse of Naraxxas.Ако имате айпад може да ъпдейтнете от AppStore.Имам въпрос след като имам .ipa файла за ipad kak да го пусна на айфон.Знам че се сменят някакви .xml файлове но не ми е точно ясно.Ако някой има идея да сподели.Иначе в пача има 30 нови карти,сингъл плейър мисии,които се купуват с gold or real money.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...