Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

С любезното съдействие на AppleserviceBG, една история, за един iPhone и неговата принудителна смърт.


negozanimavai

Recommended Posts

Очаквам реакции за първата снимка. Втората не я коментирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • negozanimavai

    25

  • The Shaman

    15

  • Alxx®

    13

  • gogi6

    6

Прасето съм аз :tooth: , а десния е шизото надомен спец. Снимката е от времето, когато още не знаех, че е с диагноза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То има в архивите и една снимка дето сме доста с него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да прозвуча като расист, и да си изпрося бан, колегата на снимката много мургавее - нищо чудно, че прави цигански номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото, снимките изчезнаха от стената му, както изчезна сервиза му. Егати фантома.. :tooth:

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това "ВЕ" е много "респектиращо" :D Мисля че в 4-ти клас като бях, беше много актуално сред гъзетата :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не се включвам, но на снимката(общата) са много весели и готини пичове. После май нещо се е объркало в някои хора. Или тогава някои са се прикривали много добре и всички са им се доверили или са били много добри артисти и са заблудили всички, че са естествени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голяма гордост е да лъжеш, а още по-голяма е да го показваш публично. Евала ВЕ. :smile:

Само е пропуснал да се похвали, че Мирелка му пише постовете, защото е малограмотен. Единственият запазен в тази тема пост е писан от нея, просто защото на него не му се удава такъв словоред. Само й липсва познание с коя буква се пише "евтино" - с "в" или с "ф".

П.П. Адаша, аз съм за таковата. Ако не бях човеколюбив и доверчив, просто щях да оставя да го изгонят още 2009-та оттук и нямаше да се разиграват трагикомедии. Да не пиша и как беше зарязал болната си майка в Луковит и трябваше два часа да го убеждавам в скайп, да не постъпва като говедо. Абе...тъжно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ме покани във форума си - влязох и моментално бях с бан ?!?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А "ВЕ", за такива хора психодиспансери няма ли...,ако не във Варна, то в друг град :smile:

Саше, тоя що ти е сложил женско прасе (булка) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се напъвам да си обяснявам действията на човек с отклонения.

Преди време ме покани във форума си - влязох и моментално бях с бан ?!?!?

Сетил се е, че си ВИП тука и сигурно можеш да изнесеш безценни търговски тайни от важния форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, трябва да я има тази тема, но пробема не идва от един единствен човек, а нещата много добре ги знаем от къде тръгват. Имаме си закони и то много добри, но кой му дреме дали се спазват. Не е той виновен, че някой не си гледа работата.

От една седмица казват, че ще има обилни валежи( 80/100/ л.) , ама кой да се сети да изпусне язовирите и да предотврати вичките наводнения причинени от"човешка грешка" . Всичко идва от горе, но ние си траем и после мрънкаме.

Пак казвам, че не е виновен той, а самата система за контрол. Кой следи дали се спазват закони и разпоредби, кой наблюдава нарушителите, кой наблюдава тези който наблюдават нарушителите, кой наблюдава наблюдаващите на нарушителите, кой изобщо наблюдава нещо??? На всеки му дреме на шапката кой какво прави, важно е да си прибере парсата.

Аз млъквам!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само е пропуснал да се похвали, че Мирелка му пише постовете, защото е малограмотен. Единственият запазен в тази тема пост е писан от нея, просто защото на него не му се удава такъв словоред. Само й липсва познание с коя буква се пише "евтино" - с "в" или с "ф".

Този човек е енциклопедия! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото този Владо има връзки със сервиза срещу стоматологията от където излезе и моя стар 4S перфектно работещ само за смяна на батерията, защото държеше по 1 час. Той го върна във рекавъри и плюеше грешка 1, както каза Alxx по горе пратих го при тях и няколко дена по - късно ми се обадиха да ми кажат че няма да стане. Единствения сервиз който аз уважавам е "Алексервиз ЕООД" и никъде другаде няма да си дам телефона повече.

П.С Не мога да го намеря във фейсбук ако някой може да пусне едно линкче на ЛС.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега да не тормозите човека у фейсу?! Не му закачайте личния живот :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като говорим за коректност, на никой ли не му направи впечатление следното? Цитирам:

"г-н Гочев

Виж сега, знам че и на теб ти е кофти, не се знам от вчера.. но дай да измислим вариант да го съживим и евентуално да го продам на някаква цена да си избия загубата"

"...обясних ти какъв е проблема, просто вземи и направи нещо телефона да тръгне за да мога поне да го продам на някаква цена..."

Г- н Гочев не Ви познавам лично и не целя заяждане. Само се надявам това да е написано ей така, просто, за да придадете (знам ли, може би) допълнителна тежест на , думите си при предявяването на рекламация пред сервиза. Говорите за излъгани клиенти, и затова предполагам, че няма да Ви е особено приятно ако някой Ви продаде "съживен" телефон, на който му е "направено нещо" да тръгне, за да си избие евентуални загуби. На мен лично няма да ми е весело ако ми се случи такова нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съживения телефон, не значи непремено счупен, при продажбата му.

По принцип закупуването на 2-ра еъка части или някакъв вид стока винаги носи риск!

За разлика от Владимир обаче, Аз си пазя името, и в който български форум да влезеш, никъде няма да намериш тема "Гочев Измамник!". Напротив, вършил съм доста услуги на колеги Без да лъжа и мамя, продавал съм и доста неща, също без да лъжа и мамя, защото въпреки цялата създала се цигания (да ме извинят колегите от екипа за думата) смятам, че когато направиш добра сделка, в следствие на която двете страни са доволни, това ще ти донесе: мир, спокойствие и евентуално финансов успех. Има един много стар лаф "Бачкай здраво за името, после то ще бачка за теб!" За някой празни приказки, за мен начин да ме уважават.

Да не останеш с впечатлението, че съм някакъв ангел едва ли не, но в България все още съществуват честни хора.

А това което съм писал с Владо, за което всъщност ти беше и въпроса. Мога да кажа само, че съм възпитан човек, мога като него да го карам на "ВЕ", но не смятам, че ще ме направи по-голям мъжкар. Търсих решение, писах му по напълно спокоен начин и го предупредих, че няма да оставя нещата така. Ако това е толкова съмнително... Съди ме. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...