Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BULSATCOM FUSION TV XBMC KODY


zdravko hristov

Recommended Posts

Това с качеството на каналите се забелязва видимо да се надяваме че е от самата добавка може в следващите update разработчика да направи нещо по въпроса но въпреки това става за гледане макар и HD да не е това което искаме да видим.

Addon не може да направи нищо повече от това, което идва от доставчик.

Има два канала с 1280x720 резолюция, всички други са 640x380.

Също така има опция за 234p. :tooth:

Можете да се обадите на персонала Bulsat :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    49

  • zdravko hristov

    41

  • The Shaman

    19

  • pepo1919

    13

Публикувано (редактирано)

С каква резолюция са каналите не ми е ясно как го разбра т.е колко са такива и колко са онакива. Ако те кефи ползваш addon, ако не те кефи не го ползваш това е. На кой му пука.

Важното е че го има

Дано го пуснат и за смарт тв

Не зная кои е разработчика на addon за bulsatcom, но според мен го е направил изключително добре

Евала

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bulsat не са пуснали още HD!Когато пуснат приемниците ще стане ясно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих добавката на Коди 14.2 на лаптопа. Като стартирам Fusion TV, от видео/добавки ми изписва само Fetch Fail и нищо не се случва, явно не правя нещата както трябва, някой може ли да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да с мейла и паролата от payments.bulsat.com, даже имам два акаунта и с двата ефекта е един и същ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих добавката на Коди 14.2 на лаптопа. Като стартирам Fusion TV, от видео/добавки ми изписва само Fetch Fail и нищо не се случва, явно не правя нещата както трябва, някой може ли да помогне?

Можете да публикувате дебъгване дневник тук, но първо се уверете, че опцията за отстраняване на грешки е активирана в настройките Адон.

Според информация на канала, можете да видите реалния резолюция в кодек инфо - "О" клавиш от клавиатурата.

Повече информация тук.

Редактирано от asan_asan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира това кодек инфо, или просто като пусна тв натискам 0 от клавиатурата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте от днес сутринта ми дава error. Да не би да има проблем с аддон-а . Имам дава бокса единия е с 14,2, другия 15,1 коди. До сега нямаше проблем. Но днес спряха и двата. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За телевизия и ип пакета от 5 лв. През браузъра си го гледам с името ми и паролата.

Ако това е в помощ на разработчика от мен има бира ако може да го фиксне :)

19:19:22 T:6024 ERROR: C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\packages\urllib3\util\ssl_.py:79: InsecurePlatformWarning: A true SSLContext object is not available. This prevents urllib3 from configuring SSL appropriately and may cause certain SSL connections to fail. For more information, see https://urllib3.readthedocs.org/en/latest/security.html#insecureplatformwarning.

InsecurePlatformWarning

19:19:25 T:6024 ERROR: Traceback (most recent call last):

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.bscfusion\default.py", line 136, in indexcat

19:19:25 T:6024 ERROR: for c in b.get_genres():

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.bscfusion\resources\lib\bsc.py", line 142, in get_genres

19:19:25 T:6024 ERROR: self.__data_fetch()

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.bscfusion\resources\lib\bsc.py", line 136, in __data_fetch

19:19:25 T:6024 ERROR: self.__goforit()

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.bscfusion\resources\lib\bsc.py", line 106, in __goforit

19:19:25 T:6024 ERROR: headers=self.__UA)

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\sessions.py", line 486, in options

19:19:25 T:6024 ERROR: return self.request('OPTIONS', url, **kwargs)

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\sessions.py", line 464, in request

19:19:25 T:6024 ERROR: resp = self.send(prep, **send_kwargs)

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\sessions.py", line 613, in send

19:19:25 T:6024 ERROR: r.content

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\models.py", line 733, in content

19:19:25 T:6024 ERROR: self._content = bytes().join(self.iter_content(CONTENT_CHUNK_SIZE)) or bytes()

19:19:25 T:6024 ERROR: File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.requests\lib\requests\models.py", line 663, in generate

19:19:25 T:6024 ERROR: raise Connectionerror(e)

19:19:25 T:6024 ERROR: Connectionerror: HTTPSConnectionPool(host='api.iptv.bulsat.com', port=443): Read timed out.

19:19:25 T:6024 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--

- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!

Error Type: <type 'exceptions.UnboundLocalError'>

Error Contents: local variable 'c' referenced before assignment

Traceback (most recent call last):

File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.bscfusion\default.py", line 230, in <module>

indexcat()

File "C:\Users\mito\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.bscfusion\default.py", line 145, in indexcat

update('exception', '%s->%s' % (e.args[0], c), sys.exc_info())

UnboundLocalError: local variable 'c' referenced before assignment

-->End of Python script error report<--

19:19:25 T:3348 ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.bscfusion/

19:19:25 T:3348 ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.bscfusion/) failed

19:19:25 T:8236 NOTICE: Thread BackgroundLoader start, auto delete: false

19:21:02 T:8452 NOTICE: Previous line repeats 1 times.

19:21:02 T:8452 NOTICE: Thread JobWorker start, auto delete: true

19:21:04 T:3900 NOTICE: Previous line repeats 1 times.

19:21:04 T:3900 NOTICE: Thread BackgroundLoader start, auto delete: false

19:21:28 T:4732 NOTICE: Previous line repeats 9 times.

19:21:28 T:4732 NOTICE: Thread JobWorker start, auto delete: true

19:21:35 T:7384 NOTICE: Previous line repeats 1 times.

19:21:35 T:7384 ERROR: dll_fgets emulated function failed

19:21:41 T:9004 NOTICE: Thread FileCache start, auto delete: false

19:21:43 T:8584 NOTICE: Thread BackgroundLoader start, auto delete: false

19:21:45 T:8292 NOTICE: Thread LanguageInvoker start, auto delete: false

19:21:45 T:8292 NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--

19:21:58 T:8292 NOTICE: Kodi Log Uploader: started

19:21:58 T:8292 NOTICE: Kodi Log Uploader: settings: len(email)=19

19:21:58 T:8292 NOTICE: Kodi Log Uploader: settings: skip_oldlog=True

19:22:01 T:8292 NOTICE: Kodi Log Uploader: reading log...

19:22:01 T:8292 NOTICE: Kodi Log Uploader: reading log...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как да няма нали ми трябва името и паролата от акаунта ми за да ги въведа в аддон-а за да имам достъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе човек, аз на Булшит не плащам нищо, но пак гледам! С'я к'во праИм?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не това е въпроса на темата. Просто попитах пича за аддон-а му. Кой както иска да гледа и плаща. Само казах че до сутринта работеше със името ми и паролата. Това е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

fusion-tv.png

Приложението, на Bulsatcom което се появи малко повече от месец в Appstore, а така също и в Google play известно като Fusion tv вече е достъпно и за XBMC KODY, което можете да го свалите след като инсталирате следното репо: repo.bg.plugins

След като сте го добавили в хранилището с добавки на Kody намерете и инсталирайте FUSION TV. Вече инсталираната добавка, може да намерите в секция ВИДЕО на KODY. За да може да ползвате добавката трябва да имате: платен абонамент към Bulsatcom за услугата fusion tv, и регистрация в сайта на bulsatcom. След като имате всичко това влизате с потребителското си име и парола. Преди малко го пробвах работи чудесно, дори ми се стори че много бързо зарежда. Това е всичко. Приятно гледане.

Искам да използвам приложението на Булсатком през Коди на таблета ми но не мога да го намеря там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави българското репо и от там търси Fusion

repo.bg.plugins

След това отиваш във видео-добавки и от там си намираш Fusion. След като го инсталираш си вкарваш Pass и User и си готов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То друга няма за момента и на мен ми създава някой път този проблем, но след повторно стартиране нещата се оправят. Премахни я и я добави отново, направи рестарт на коди и виж дали отново го имаш. Аз ползвам новата версия на kodi 15.1. Когато бях с 14.2 и с по старата добавка го имах този проблем даже и в темата писаха, но след като обновиха адона си инсталирах новото коди 15.1 и новия адон и нещата се оправиха. Аз ползвам коди под windows, ако ти го ползваш през Appletv тук може и да е друг проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
... Като стартирам Fusion TV, от видео/добавки ми изписва само Fetch Fail и нищо не се случва, ...

Ако някой все още се сблъсква с този проблем, да промени паролата си за Булсатком на по-малко от 16 символа. Явно "Fusion TV addon" не разпознава повече от 16 символа за паролата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво те касае колко символа в?

Какво искаш да кажеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ zdravko hristov,

Това което съм казал, е че "Fusion TV addon" не разпознава повече от 16 символа за парола, моята парола беше 20 символа, промених я на 14 и проблемът беше решен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...