Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос за линковете от форума


kokobrise

Въпрос

Искам да попитам учтиво дали има някакъв трик при който старите линкове от да сработват,а не да ме препращат към главната страница?Вече 1,20 минути се боря с търсачката и не откривам нищо по темата,затова ви моля да не ми се нахвърляте отгоре.И...да определно имам фобия от подобни реакции в този форум.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами копирай само линка и го сложи в експлорара , без тези [/DOWNLOAD] отпред и отзад само линка м/у тях . :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Човека има предвид линкове към теми във форума (като в този пост ). За съжаление няма как да се оправят автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мога да се оправя нещо.Как да стигна до тази тема на Aveliky например http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=872

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аха.Значи не е възможно нищо да се направи и старите линкове и препратки са невалидни.А ръчно мога ли нещо да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На всеки пост в дясно има номер чукни на него, после копирай линка и го дай тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=872 това е линка и предполагам че 872 е номера,а иначе е взет от поста за темите за winterboard http://bgiphone.com/showthread.php/218-Winterboard/page2?highlight=winterboard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колко пъти да ти се каже, че не може нищо да им се направи на старите линкове? Разбери не може, освен ако от контекста на предните и следващите постове не се разбере към коя тема е бил линка. В случая линка който търсиш е този -> http://bgiphone.com/showthread.php/596-BGiPhone-iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Воден от вроденото ми чуство за справедливост rolleyes.gif, бих искал да отправя призив към модераторите на форума. Наистина е трудоемко и досадно, но смятам, че ще бъде изключително полезно, особенно за новите потребители на форума.

Както всички знаем форума ни претърпя неколкократни промени и в резултата на това, много от линковете посочени в темите и коментарите са невалидни. За съжаление, автоматичната корекция на проблема е технически невъзможна.

Та молбата ми е, ако модераторите срещнат broken links да ги коригират, когато и ако е възможно, особенно когато става въпрос за нещо важно.

Давам пример, който наскоро ми направи силно впечатление.

Нов потребител се опитва да инсталира приложение на телефона си и получава грешка 0xE8008001. Ако допуснем, че е прочел и спазва правилата на форума, той незабавно се отправя към търсачката и търси за тази грешка.

Веднага намира тема озаглавена "Проблем с iTunes", цъка отгоре и вижда, че решението на проблема излежда по този начин:

Направил ли си това?

viewtopic.php?f=7&t=1374

а линка е невалиден и води към началната страница на форума. Останалите резултати от търсенето - също. В резултат, потребителя поства тема с проблема си и моментално получава предупреждение/наказание за наспазване на правилата и не ползване на търсачката.

Предварително благодаря за усилията на екипа!

10x.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По принцип това правя всеки ден. Днес например ми попаднаха Safari Download Мanger, Mjoy и др. като линковете и шотовете им са оправени. Нормално е едно приложение/игра да търпят промени (update) от което следват коментари по темата и страниците се редят. Но не е нормално някой да тръгне и да сваля точно от първи пост, като за година се смениха две платформи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съответно благодарено!

Имах предвид по-специално линковете към вътрешни теми, а не към приложения.

За тях е ясно, че няма шанс да се поддържат актуални, най-малкото поради факта, че някой файл-сървъри ги трият след определен период от време и/или след сигнал за "лицензни недоразумения" naughty3.gif

По-скоро имах предвид ,както в случая посочен по-горе, линковете от този тип да се коригират с новите:

Стар линк: http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=1374

Нов Линк:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...