Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Основни въпроси


Иван Михов

Въпрос

Здравейте. От вчера съм притежател на седмица + 128. Преди това ползвах Андроиди, но съм доста разочарован от постоянното забиване, бавене на апликейшъни, прекъсвания на разговори и т.н. Надявам се с айфона да ми намалеят драстично тези проблеми. Имам няколко може би глупави въпроса:

1) Може ли да ми препоръчате клавиатура, която подобно на андроиските сменя езика с драгване на спейса?

2) От къде се вземат най-лесно рингтонове? Трябва да се плащат, могат да се свалят безплатно, или да си ги конвертирам на компа във формата за айфон?

3) Има ли начин за по-удобно триене на контакт от това да влизам в edit режим, както при андроидите можеш да ги триеш направо от списъка?

Поздрави

Редактирано от Иван Михов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

1. На дефолтската слагаш пръст върху кълбето, плъзваш нагоре, излиза списъка и пускаш върху който език ти трябва, или само го натискаш за превключване между добавените клавиатури.

2. С отделни програми се създава и после синхронизираш с туню.

3. за кой акаунт имаш предвид?

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само с едит. Рингтонове СЕ ПРАВЯТ и синхронизират с айтюнс, не ти трябват външни програми. Има ръководство във форума, мисля и клипче имаше към него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок.

Искам да попитам и за батерията. Вярно ли е, че е по-добре да я изхабявам винаги почти до края, вместо като стигне 60 процента примерно да я пълня?

Засега съм силно впечатлен от нея и ми се иска максимално дълго да я запазя да работи така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията я зареждай след като е в червено - под 20% и я зареждай винаги до 100% по-възможност ( цяла вечер ). От време на време е хубаво да го изхабяваш докато изключи и след това пълно зареждане. Това ще ти даде максимално дълъг период на ползване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още един въпрос - ОК ли е за батерията да я оставя да се зарежда цяла нощ? Няма ли опасност от презареждане? Всички търговци с които съм говорил казват, че няма проблеми, но точно на тях не им вярвам за това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма абсолютно никакъв проблем. Използвам iPhone от 2008-ма година и в 99% от случайте са зареждани по цяла нощ. Не се притеснявай за батерията при такова зареждане. Много по-вредно е да го слагаш на зарядно за малко време без да достига до 100%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...