Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос за TOR - VPN Browser


peppu

Въпрос

Здравейте, не знам дали това е правилното място за тази тема, но имам въпрос относно VPN Browser - TOR или по-конкретно този тук. Доста четох напоследък в интернет относно Deep Web, Dark Web и т.н. и сега видях, че има и приложения, но не знам кое е най-доброто, ако може въобще да има най-добро такова. Въпроса ми е може ли, след като инсталирам въпросното приложение, което го има в AppStore, някой да ми следи телефона, т.е. да се сдобие с част от моите данни. Доста хора се оплакват, че след като инсталират TOR на компютъра си и след това хващат вирус, компютъра им бива хакнат или хард диска им се побърква, което може би е знак, че някой ги проверява. Интересна ми е темата като цяло за тези неща и искам да попитам дали някой е ползвал този браузър през телефона и какви са впечатленията му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз ползвам това
Robo VPN FreeVPN PROXY NonStop security & privacy by Rosislav Oresharov
https://appsto.re/bg/HLM38.i
Според мен се държи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А за постоянно използване или с някаква цел ? Разбира се, ако не е тайна, защото все пак говорим за непроследяемост :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...