Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Забавянето на по-старите модели iPhone предизвика дело за 999 милиарда долара


dessyteneva

Recommended Posts

Ако жалбата ти е заведена в техен офис и има входящ номер, няма как да не ти отговорят па дори и да си ги похвалила. Винаги всяка жалба трябва да има отговор. Ако имаш входящ номер, пускаш следваща че не са ти отговорили на първата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    21

  • Alxx®

    11

  • gogi6

    10

  • SpAwN

    7

Близу и входящ номер са две несъвместими неща! Всъщност бяха.

Аз така и не разбирам къде е драмата? Имаш телефон с 2 години гаранция. Ако смяташ,че има проблем го заменяш гаранционно. След това имаш опция за подмяна на батерия на нормална цена. Apple не мамят от вчера! Параметрите на устройствата, които предлагат, никога не отговарят. И то с много голяма разлика. Само процесора да беше....Тогава какво правим? Връщаме ли? Iphone 7-12 часа LTE браузване..пълен смях

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем поне в моя случай, батерията ми е износена, ползвала съм го, не отричам, при това зверски, избирам да я сменя срещу заплащане, тъй като не искам да ходи в Булграм, към когото ми е гаранцията, а и до колкото знам по принцип батерията не се зачита в гаранцията, така че няма да ми я сменят без пари, просто някакви некадърници ще ми ровят в телефончето, което искам да избягна. Лично мое мнение, може и да са се променили нещата там, но аз съм си предубедена, освен това има и други фактори като разстоянието до сервиза и времето за смяна, комбинирано с липсата на втари апарат, които накланят везните в полза на iStyle. Всеки друг е свободен да постъпи както намери за добре, между другото Булграм взимат само 65 лв, без добавки за работа и прочие простотии, но не знам за колко време става смяната, не съм питала. На мен не ми е за забавянето на самия телефон, в това, което правя, не го усещам, нямам намерение да замервам, защото това не е състезателна кола и докато не почне да ми пречи във всекидневието, няма да му обърна внимание, просто не знам дали ще го сменям тази есен, а и да го направя, ще остане в къщи, така че опцията за нова батерия на тази цена е приемлива в моя случай.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А всъщност замерваш! Батерията;) И да ти кажа, че ако устройството не работи добре и причината е батерията, се заменя в Теленор.
Iphone винаги е бил и още е “съзтезателна кола”. С ограничения обаче. Тези които искат да са бързи, разчитат на Saruik и компания;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От отдавна вече разчитането на "Saurik и компания" е в историята. След iOS9 всичко отиде по дяволите с джейла. Иначе да- ако все още имаше такава поддръжка за джейл както преди 2-3 години- много от темите с проблеми тук нямаше да съществуват. Още е жив споменът как чаках тръпнещ поредния джейл...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, gogi6 написа:

А всъщност замерваш! Батерията;) И да ти кажа, че ако устройството не работи добре и причината е батерията, се заменя в Теленор.
Iphone винаги е бил и още е “съзтезателна кола”. С ограничения обаче. Тези които искат да са бързи, разчитат на Saruik и компания;)

Замервам, до колкото ми се налага вече да го зареждами дво пъти на ден, а за съжаление телефона ми е метелски този път и не мога да се възползвам от Теленор. Джейл никога не ме е интересувал, знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, батерията влиза в гаранционното покритие, защото не е сменяема от потребител в периода на гаранцията. Иван Шопов нали ги осъди за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...