Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Apple Watch ser.2- не стартира


zizo73

Въпрос

Здравейте,

Юни, миналата година купих на сина часовника от Щатите, серия 2, 38мм. Вчера вечерта го е оставил на зарядното, след като е бил изгаснал, поради изтощена батерия. След стартиране е останал само на логото и не тръгва. Ребуутнал го е два пъти с двата бутона, само премигва и пак си остава само на ябълката. Часовника не е удрян или изтърван, даже в банята не влиза с него, много си го пази. Някакви насоки свързани с проблема или да го пращам при сестра ми в Германия в Apple store. Тук вероятно няма кой да го ремонтира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Имах подобна ситуация, оставих да му свърши батерията (Моят беше включен на лого, както при теб) след това зареждане и по време на зараждането го reboot , така се оправих аз пробвай и сподели.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, ще пробвам с reboot по време на зареждане. Извинявайте за въпроса, но как се прави рестор на часовника?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 15 часа, simba4 написа:

Пробвай с рестор, първо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ти ли ще му купиш iBus? Или така, по инерция?

Колега, без това , рестор няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е по инерция написах, грешката е моя!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря Алекс, разбрах. Значи варианта е reboot по време на зареждане.   Проблема е, че сина е в София,а аз съм в Стара Загора и комуникацията става по-бавно, но когато имам някакъв резултат ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да споделя, както обещах. Часовника се оправи след reboot когато е на зарядното устройство. Работи нормално и сина ще го наблюдава, че му изтича гаранцията след месец. Благодаря за съветите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жмелчето ти е дал правилния съвет в случая. Стискам палци да го ползва достатъчно дълго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 4/18/2018 at 21:47, Alxx® написа:

Не цитирайте последен пост, колега. Правилата казват, че е спам.

Благодаря!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!
И моят син има проблем с неговия S2. Телефона му е 7+, с iOS 14. Вечерта, преди да си легне е оставил часовника да се ъпдейтне ( към watchOS 6...) на зарядното. Сутринта е установил, че часовника и телефона не са свързани, но самия часовник си е работел. След няколко неуспешни опита да го направи, е ресетнал часовника от коронката. След включване, всичко си тръгва нормално и часовника влиза в режим за свързване. Телефона разпознава часовника и на екрана излиза модела му, но след около минута и двете устройства се връщат на първоначалния екран за свързване. Опитах да свържа часовника с един XS и дори с един 5S , с iOS 12, да не би 14-та да не се разбира със стария часовник, но неуспешно. Направих reboot на часовника с двата бутона, но ситуацията не се променя. Допускам, че нещо се е омазало, през ноща при ъпдейта и ще го нося някъде за диагностика, но ако някой подскаже решение, ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...