Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Джейлбрейк за iOS 11.0 - 14.3


Recommended Posts

Не съм пробвал Ignition, понеже подписвам с Ipastore!

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ипастор, игнишън...абе вие някога замисляте ли се кому си давате данните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си има история, не мисля че е чак толкова за драматизация!

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] Ипастор, игнишън...абе вие някога замисляте ли се кому си давате данните?

Саше, те хората още купуват телефона и първото приложение, което инсталират е фейсбук, а аз да се притеснявам за ignition :) pwn20wnd е в основата!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда... :tooth:  Иначе въпросът ми беше по-скоро риторичен и не конкретно към вас. Хората наистина не мислят какво правят, рязко си припомних за един човек със солиден бизнес в Гърция, комуто "сидиа"(някъде от нета) беше поизточила едни суми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделете джейла от къде го теглите моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

45, но няма Сидия още, само r/w root, и то със Filzaescaped12!

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма логика да нямаш сидиа, която отдавна е в юзър/мобайл при условие, че имаш руут достъп. Някъде грешиш. И при мен с 32(или 34, не помня) не се качи сидиа и аз си я боднах през openSSH.

 

1. К*р с iFile, не е ъпдейтван от 2012-та.

2. Същото с Bytafont.

3. Същото с iOSTerminal. Имам сготвен с негарантирана работа(при мен тръгна).

4. AFC2ADD не е читав, ако нямате много зор не го ползвайте. Качвайте файловете в юзър/даунлоудс(например) и ги местете с Filza(само този файл меринджей :) работи).

5. Излишно е да пиша за многото неъпдейтнати приложения и врътки. Сам Бингнер е набутал свои сорсове защото старите, с които работехме умират, от тях комай само БигБос държи фронта. МоудМайАй отдавна е просто архив...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Бай дЪ вей, само b43 работи минимум 7 от 10 опита, всички по-нови скърцат и водят до рестарт. Тест със седем и пет ес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е открит. Работещия субстрат при 11 не сработва на 12. При малко оставаща рам памет кара устройството да се рестартира само. Съответно трябва да се джейлва наново. Измислено е от Apple. С очаквания ъпдейт трябва да няма проблем.Става въпрос за случайни рестарти след инсталиране Substrate.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за различни проблеми. Аз нямам случайни рестарти по време на работа, генерално казано е стабилен. Говоря за момента, в който прилагаш експлойта - телефонът зависва при инжектирането на кода и вдига паника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха! Аз мисля, че при всички у-ва рестартира при първия опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ. С б43 имам успеваемост седем от десет. Обикновенно увисва ако преди това ми е угаснал от паднала батерия и отворени няколко приложения. След нормален рестарт/палене си джейлва от воле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, кой ще ти пусне самолетния режим? Леля Тим? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, има ли начин една 5S-ка да се свали до 12,1,2 при положение че не се подписва вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Pwn20wnd пусна ъпдейт на unc0ver за джейлбрейк на IOS 12.4! Подържани устройства засега са А7-А11. С пускането на Apple Card е намерена уязвимост, която хакера е използвал. Последната версия на unc0ver може да се свали от този и други подобни сайтове

https://ignition.fun/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...