Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S5


kal1ch

Recommended Posts

ГПС-а на часовника работи само ако не е вързан към телефона. Т. е. отиваш да бягаш с телефона в теб - ползвангпс на телефона. Птиваш само с часовник - ползванси неговия ГПС.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта вчера днес ми прави впечатление ,че батерията се държи доста по добре , след двучасова тренировка падна само с 9 % а вчера отидоха почти 20% за почти същото натоварване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с Apple Support. Факторите дали имаш ЕКГ са:
1. Часовника да е купен от страна поддържаща го.
2. Региона на телефона и часовника да са на страна поддържаща го.
3. Физически (ГПС-а се използва, май дори в комбинация с ИП адрес) да се намираш в страна поддържаща го.

От което следва, че 4-ките, които се продаваха в Айстайл и имаха ЕКГ апа, са били партида за някъде другаде, а не официални бройки за България.
5-ците обаче са си български...
За да видим ЕКГ на българска 5-ца, трябва България да одобри тази функция, Епъл да си обновят списъка с поддържани страни, и от този момент със следващия софтуерен ъпдейт на ОС, ще се появи и за нас...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

миналата седмица си купи s5 от Германия, активирах го там и ЕКГ работи естествено.

Но за моя изненада, работи и в България за момента - региона и на телефона и на часовника ми са България.

Не знам как това се вписва в казаното от съпорта......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би от условие регион на телефона за серия 4, да са минали на “купен от” за серия 5...все пак 4-ката си го имаше апа, макар и да не даваше активация, а тукашните 5 - не.
Променили са си логиката, а съпорта умишлено или не, са обединили и двете като условия.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно защото за Германия функцията е разрешена.
Аз се чудя сега както съм в Испания ако го ресетна моя и му задам при началните настройки регион Испания дали няма да се появи ECG защото със смяна само на региона не става , пробвах го ? Или това няма значение след като по сериен номер е предназначен за България?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ми твърдяха.

За да се появи трябвало страната на покупка да се одобри и да има последващ ъпдейт на ОС, с конто да се появи.

Но аз днес в Гърция ще се прежаля да ресетна и ще пробвам...default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде ще чакам да кажеш дали се е получило
Успех


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам на какъв принцип е “криенето” на апа и какво точно прави ресета.
Т.е. дали екг е в часовника, но скрито, или трябва да се инсталира. Но от апстора няма как, следователно само с ъпдейт на ОС.
Примврно на телефоните при ресет, ОС не се “преинсталира”, това правим с рикавъри меню и през Айтюнс ъпдейт.
Ама за часовника каква е аналогичната процедура? Ако това е наистина необходимо, може би просто ресет няма да ми помогне. Как да принудя часовника да си изтегли наново 6.0.1?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пристигнах в Гърция и активирах ЕКГ на S4, закупен от Щатите, без да сменям региона.В кой случай се губеше функцията, когато се прибера в БГ? Рестор на телефона ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да.

Аз също съм в Гърция вече и опитах с ресет - никакъв ефект.
На 5-ците продавани в България, ЕКГ апа явно няма начин да се появи :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, миналата седмица си купих Apple Watch series 5 алуминиев, сив с бяла каишка от германия, но не съм доволен изобщо. Просто не ми върши работа и бих искал да го продам. Знам, че тук не е мястото, но просто бих се радвал, ако има някой който би се радвал на този продукт. 

 

Поздрави, Християн

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, горе в навигацията има 1 бутон Борса - там повече хора ще видят. :)

Аз преди малко си пуснах поръчката за керамичен Edition. Уви, ще трябва да го чакам повече от месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.10.2019 г. at 1:58, imoverpowered написа:

Здравейте, миналата седмица си купих Apple Watch series 5 алуминиев, сив с бяла каишка от германия, но не съм доволен изобщо. Просто не ми върши работа и бих искал да го продам. Знам, че тук не е мястото, но просто бих се радвал, ако има някой който би се радвал на този продукт. 

 

Поздрави, Християн

Същата история е и при мен, но го върнах на епъл. Имаш две седмици срок, в който можеш да направиш ретур.(поне в Австрия е толкова)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, някой слагал ли си е протектор на часовника? Има ли смисъл или дисплея не се драска?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм , уж внимавам. Ползвам го сериозно всеки ден.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, costi.kocev написа:

Колеги, някой слагал ли си е протектор на часовника? Има ли смисъл или дисплея не се драска?

Купих си два, различни 3D протектора за екрана от Алиекспрес, но се оказаха боклук. И при двата, екрана стана слабочувствителен и не можеше да се скролва.Имах и един силиконов кейс, за целия часовник, но пак греда. При спорт, потта кондензираше между екрана и кейса и произволно се активираше дисплея.Имам вече няколко драскотини, но се примирих.Според мен, часовника не става за спорт при тежки условия, а само за парка.Носих го лятото 20 дена в планината и ако не бях с дълъг ръкав през повечето време, щях да го потроша.Вече само в градски условия го ползвам.За екстремни преживявания Garmin.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя вече има две драскотини, но ги преживях. В крайна сметка не робувам на техниката си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един в istlye., който е като едновремешните протектори като лепенка, чудя се за такъв. Аз държа всичко да ми е перфектно общо взето. Имах преди доста време едно Ксиоми, което го продадох, само защото го надрасках и ми вадеше очите :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е след тренировка, да миеш часовника от потта.Мекия протектор ще се разлепи много бързо, като го мокриш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той ако е толкова "нежен" освен в офиса май другаде няма да се носи или трябва да си взема и Гармин :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нежен, аз моя го носих около година и освен заварената малка драскотинка дето имаше, нищо друго не се появи, а и си спях с него.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я си спомнете колко се драскаха айподите с лъскавия гръб.. В сравнение с тях, Епъл уоч е направо непробиваем. Няма нужда от никакви протектори, кейсове и тем подобни глупости. Спортният модел може и да покаже някоя драскотина, все пак е алуминий. Не знам какво очаквате..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oчаквам да е достатъчно дурабъл за това, за което са го измислили по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, тя и колата ми е "дюрабъл", даже малко повече, но като мине някой доброжелател с ключ, калник, капси на дънките и се драска ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...