Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Свързване на iphone 11 с ПС


kinggod

Въпрос

Здравейте, имам следното питане относно iphone 11 64GB версия.

Само до преди 3 месеца нямах никакъв проблем с даунлодването на снимките от телефона, с тази разлика че компютъра беше с Уин7. Откриваше го моментално и в My Computer се показваше икона като за външна памет, от там копи и пейст. Сега ъпгрейднах машината с по-нова и съответно минах на Win10. Проблемът е, че по никакъв начин компютъра не "вижда" телефона. Инсталирал съм най-новата версия на iTunes, но няма никаква индикация. Пробвах и с различен кабел. Обърнах се към магазина, от където е купуван https://www.mobilepoint.bg/apple-iphone но те не извършват софтуерни услуги. Иначе телефона е перфектен и сроед мен проблемът е в уиндоуса. За съжаление продадох стария компютър и няма как да пробвам отново. Някакви идеи, как да си сваля снимките локално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 отговор на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

По принцип за да се "вижда" iPhone от Windows, не е нужно да се инсталира нищо. Просто го закачаш с кабела и това е. Ако има нужда от ъпдейт или инсталация на драйвер, Windows ще си го инсталира сам. Версията на Windows също няма значение, стига да не е някоя от преди 20 год. 

При закачане на телефона, само трябва да потвърдиш че разрешаваш този компютър да има достъп до снимките ти.

1.thumb.jpg.b509b83beaa8974d1c38b88a8f9123fa.jpg

И просто виждаш файловете в експлорера. Това е

2.thumb.jpg.4a2e5d109a3078ed35ada1dafa2e5bdf.jpg

А така се вижда от Windows 11 - всяко закачено устройство си излиза във външните дивайсес и се достъпва по съответния начин

3.thumb.jpg.d4d6480743b9c9d1835a15e409e633a7.jpg

 

Друг начин да си прехвърлиш снимките на PC е да ги качиш в iCloud или Photos и после да ги достъпиш от тук - https://www.icloud.com/

Лично за мен това е по-бърз вариант, тъй като не се занимаваш с разни кабели, и е платформо-независимо.

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...