Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Може би ПРОБЛЕМ с Вайбър.


simeonov_74

Въпрос

Здравейте, не зная дали е от версията на IOS-a или до настройки, но супер много ме дразни , че от вайбър не получавам нотификация, ако съм "СКРИЛ" или спрял звука на даден чат. Има ли някой със " СКРИТ" или "БЕЗ ЗВУК"  чат, да каже как е е при него. При  мен щом включа сигнала към въпросния чат  моментално ме известява звуково и визуално иначе НЕ и не мога да разбера, че имам с-ние докато не отворя вайбъра или скрития чат.

П.С

Намерих му цаката.

Разрешавам звука, номер на икона, статус лентата на телефона, а от настройките от вайбър, задавам "без звук" и часовника и иконата и лентата се появява, че имам известие, което ме устройва напълно.Благодаря на отзовалите се!

Редактирано от simeonov_74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз нищо не разбрах. Хем си скрил и спрял звука на даден чат, хем искаш да те известява.
Аз ли изоставам щ'ото не ползвам вайбър, или...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега го пробвах. Щом е пуснат звука ме известява включително и на екран и на часовника.Щом е спрян звука не изкача на екран въпреки, че е отметнато, даже и часовника не ми реагира за с-ние.

Другото което което ми направи впечатление е, че дори да скрия чата, пуснат ли му е звука ме известява, визуално звуково и на часовника, но спра ли звука на чата с даден човек, нито визуално на дисплея, нито часовника вибрира за с-ние.

 

С две думи на андроида щом му спра звука на вайбъра и да ми изкачат с-нията на екрана, часовника ми извибрира и аз разбирам, че имам с-ние. Но тук не става. По никакъв начин не мога да разбера имам ли с-ние докато не вляза в вайбър. Нито цифра с номер върху иконката, нито в "център за известия", нито в "лентата" се появява нещо да ни подскже, че имам с-ние.и това се получава, когато спра звука към даден чат.IMG_0043.thumb.png.7d6e1a160a1843a2149eff346b2e215e.pngТова са ми настройките на вайбъра. При тези настройки ако плъзгача за звука го изключа, би трябвало в " центъра за известия", "лентата ", "номер на иконка" и часовника да вибрира за с-ние, но щом спра звука  от плъзгача или на конкретен чат, всички други варианти, които съм изброил не работят.

Редактирано от simeonov_74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влизаш в настройките на чата и не му спираш известията, а когато му избереш къстъм звук само за този чат му даваш none/няма вместо Viber и си готов.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Включи известия на заключен екран и ще стане.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 12 часа, Русев написа:

Влизаш в настройките на чата и не му спираш известията, а когато му избереш къстъм звук само за този чат му даваш none/няма вместо Viber и си готов.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

И този вариант пробвах, но не става. Щом спра звука откъдето и да е било,все едно съм изключил всичко и се чудя какво общо има това, че и часовника не ме известява за с-ние.

 

 

Редактирано от simeonov_74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 часа, jh_ivanov написа:

Включи известия на заключен екран и ще стане.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Това исках да го избегна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И този вариант пробвах, но не става. Щом спра звука откъдето и да е било,все едно съм изключил всичко и се чудя какво общо има това, че и часовника не ме известява за с-ние.
 
 

Влизаш само в съответния чат който искаш да мутнеш, и само на него му махаш звука, няма как да изчезне навсякъде.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще го пробвам пак, но снощи  мисшя, че и това правих. 

Искам нито да светва екрана, нито звук да има, но като получа с-ние да извибрира часовника или кати отворя телефона пине на иконката да имам номер, че съм получил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е защо да е "МНОГО" и нека някой да ми обясни  защо след като всичко е включено за извесяване и спра звука на въпросният чат, изчезва абсолютно  всякакво визуално (номер на иконка, статус лента) известяване.

Редактирано от simeonov_74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами нали затова му включваш mute. Да не те известява за нищо.И при мен е така.Като отворя Вайбър тогава се вижда че в мутнатия чат има ново съобщение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен е така, но вънаги съм си мислел, че е нормално ако заглуша някой чат, да не ме известява за хилядите съобщения в него, все пак нали това е идеята на заглушаването. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При андроида не беше така. Щом му спра звука, "номера на иконка" и статус лентата си имаше известие, НО БЕЗ ЗВУК, което мисля, че е нормално и ако не искам другите известявания ще ги спра отделно. Тук щом спреш звука всичко изчезва и ако е скрит и чата трябва специало да го отворя за да видя, че има. Тъпо са го измислили. Преди 4-5 месеца ползвах за около месец 14pro и мисля, че я нямах тази драма. Ако има някой с по стар IOS  от 17.1.1 нека сподели дали е така, защото вкъщи всички сме с 17.1.1 и не мога да направя сравнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само звука съм спрял на този чат и си получавам всички известия,нещо при теб не е наред:
40ff120178c80db869ce8269710f6965.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 28.11.2023 г. в 19:27, pepo1919 написа:

Само звука съм спрял на този чат и си получавам всички известия,нещо при теб не е наред:
40ff120178c80db869ce8269710f6965.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

В скрииншота виждам, че не си изключил звука. Плъзгача мисля, че трябва да го дадеш надясно за да бъде спрян. Аз след 165433 теста, си реших проблема, като в самият чат на дадемия човек, не съм спрял звука, а за Звук му зададох "НЯМА"IMG_0050.thumb.png.501fb89e7ae1f8891f4195950cc38331.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...