Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с приложението Фейсбук


Tzarevetz

Recommended Posts

Предварително се извинявам ако въпросът ми не е за този раздел. В началото ФБ беше на български, но от няколко дни не е. Устройството е на български, но го дава на езика който е допълнителен. Когато допълнителния език го премахна и остане само българския, Фейсбука ми е английски. От какво може да е? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм от най-големите ползватели на приложението, и не мога да кажа дали е имало Български език до сега, но в момента няма!

А настройката е в Settings/Facebook/Language  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Tzarevetz написа:

Предварително се извинявам ако въпросът ми не е за този раздел. В началото ФБ беше на български, но от няколко дни не е. Устройството е на български, но го дава на езика който е допълнителен. Когато допълнителния език го премахна и остане само българския, Фейсбука ми е английски. От какво може да е? 

Аз не си спомням в което и да е начало ,приложението-ФБ за Айфон да е било на български. Виж през браузъра и ап-а за андроид са си на Бг език. 

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В някои версии имаше БГ език. Но при ФБ приложението всичко е възможно като например, на два еднакви телефона с един и същи IOS, различни последни версии на апликацията.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...